Nature Box, Szampon do włosów z olejem arganowym

Nature Box, Szampon do włosów z olejem arganowym

Niezależnie od tego, czy są krótkie, czy długie – zadbaj o nich odżywienie i wygląd. Nie musisz się niczym martwić — w żadnym wypadku nie wymaga to zaawansowanego, pięcioetapowego planu działania. Nasz szampon zawiera tłoczony na zimno olej arganowy o przyjemnym orzechowym zapachu, który zapewnia głęboką pielęgnację Twoim boskim włosom.

Czy wiesz, że butelki naszych produktów, które posiadają certyfikat Ecocert COSMOS NATURAL, zostały wykonane w 98% z tzw. „social plastic”, czyli plastiku zebranego z plaż i lądów? Korzystne dla planety i korzystne dla Ciebie. W tej sytuacji nie ma przegranych.

Arganowy raj dla włosów

Delikatny, lekki szampon, który dobrze myje i nie obciąża włosów. Buteleczka praktyczna, z sympatycznym- ekologicznym designem, jest dopasowana do całej linii (mam jeszcze odżywkę i żel pod prysznic) i wykonana częściowo z recyklingu. Zapach bardzo ładny, czuć mocno olejek arganowy, całość jest taka orzechowo- karmelowa, z tropikalną nutą. Umila czas pielęgnacji włosów. Wystarczy dać niewielką ilość szamponu aby się pienił. Ma dobry skład, drogocenny olejek. Po zastosowaniu szamponu i odżywki włosy są czyściutkie, ślicznie pachną, dobrze się rozczesują, są odżywione i ładnie się układają. Spełnia wszystkie wymagania, w dodatku przy aplikacji można poczuć się jak na wakacjach. ;)

Pozytywne zaskoczenie

Skusiłam się na ten szampon będąc w drogerii. Przyciągnął mnie naturalny skład oraz opakowanie wykonane z recyklingu. Po pierwszym użyciu byłam zdziwiona jakby tak krótkim czasie szampon z drogerii może zdziałać cuda na moje zniszczone włosy. Głęboko je nawilżł oraz odżywił. Włosy mam długie i gęste sięgające do łopatek. Szampon dobrze je do ciążył na końcach. Włosy stały się zdrowsze i odzyskały blask. Myślę że skuszę się jeszcze na inne wersje z tej serii.