Nivea, Angel Star, Hot Crush, Shower Cream, Kremowy żel pod prysznic o zapachu malin

Zniewalający malinowy zapach daje Ci poczucie świeżości, podczas gdy cenna formuła pielęgnuje Twoją skórę i czyni ją jedwabiście gładką. Czuj się świetnie we wszystkim co robisz. Bądź w centrum uwagi i wywołaj efekt WOW!

Skład : Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Glycerin, Sodium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-7, Styrene/Acrylates Copolymer, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Benzophenone-4, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Methylparaben, Propylparaben, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Acetate, Geraniol, Isobutyl Benzoate, CI 17200 (13.04.2011.)

Cena: ok. 11zł / 250ml
/s/

wspomnienie

Kupiłam go kiedyś z ciekawości.Miał bardzo słodki,pudrowy zapach.Taka trochę chemiczna malina z dodatkami.
Opakowanie oczywiście słodkie,rzucające się w oczy.
Produkt bardzo kremowy,dobrze pieniący się gęstą pianą.Nie wysuszał,a nawet chyba lekko nawilżał skórę.
Pamiętam,że był bardzo wydajny.
Może znów bym go kupiła,ale nigdzie go nie widziałam.

Używam tego produktu od: kilak lat temu

Świetny :)

ZAPACH: Przyjemny, słodki, może nie typowo malinowy, ale coś w tym stylu, w każdym razie dla mnie całkiem fajny. Nie wiem czy utrzymuje się na skórze, bo używam potem balsamu i raczej nim pachnie mi skóra a nie żelem.
KONSYSTENCJA: Świetna, dobrze się pieni, jest wydajny.
NAWILŻENIE: Nie zauważyłam, ale też nie wysusza a sprawa nawilżenia to zadanie dla balsamu.
CENA: Ok 10 zł więc cena przeciętna, moim zdaniem nie wygórowana zważywszy na to, że jest to wydajny i spełniający swoją funkcję bardzo dobrze produkt.
Polecam :)

bardzo lubiłam :)

+ fajna konsystencja
+ wydajny
+ zapach

konsystencja typu mleczka, która bardzo przypadła mi do gustu. jeżeli chodzi o żele to ja dużo nie wymagam i ten spełnił moje oczekiwania odnośnie zapachu, ceny, konsystencji i wydajności, więc nie mam na co narzekać :D

Używam tego produktu od: nie używam

nie daje uczucia świeżości

Skusił mnie pastelowy róż opakowania ale to jednak był zły zakup.
Miałam wiele żeli które miały słodki zapach a jednocześnie odświeżały (np. Yves Rocher- owoc granatu z Hiszpanii) ale ten sprawia że czuje się jakby moja skóra była ubrudzona czymś słodkim i lepka...brrr nie cierpię tego uczucia. To jak musieć chodzić przez pół dnia z rękoma lepkimi od cukru...bleee
Pieni się średnio ,wydajny to on też nie jest.
Nie lubię go , nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

DOSTĘPNOŚĆ: wszędzie. Łącznie z Biedronką, drogeriami wszelkiego rodzaju i małymi sklepami osiedlowymi.

CENA/POJEMNOŚĆ: cena - 10zł - przeciętna jak za 250ml żelu. Jednakże bardzo często można znaleźć je na promocji za 6-7zł (wydaje mi się, że w biedronce jest to cena regularna).

OPAKOWANIE: urocze, z przesłodkim designem, trwałe, o ładnym opływowym kształcie. Nie jest zbyt ciężkie, nie wyślizguje się z rąk. Umożliwia wydobycie produktu do końca bez przecinania, jeżeli uda nam się pod koniec przechowywać je "do góry nogami".

KONSYSTENCJA/ZAPACH: kremowy, w kolorze opakowania. Raczej gęsty. Zapach bardzo przyjemny, słodki, niechemiczny. Podobno malinowy, ale na pewno nie "sam". Po umyciu utrzymuje się na skórze przez ok. 30min, co w moim przypadku jest rekordem życiowym.

SKŁAD: Składnikiem myjącym jest kombinacja SLES i Cocamidopropyl Betaine - naprawdę fajnie jak na drogeryjny kosmetyk. Niestety zapach jest dość wysoko w składzie, ale są też nawilżacze (gliceryna i jej pochodne). Niestety dużo brzydkich konserwantów na sam koniec (Benzoesan sodu może wysuszać, a parabeny podrażniać). Dodatkowo na samiutkim końcu barwnik - no ale trudno sie dziwić, jeżeli żel jest różowy...

DZIAŁANIE: świetnie się pieni, dokładnie myje, nie wysusza bardzo. Również nie nawilża, ale to zadanie dla balsamu, nie dla żelu. Pięknie i intensywnie pachnie podczas kąpieli. Słowem - spełnił wszystkie moje oczekiwania wobec żelu.

WYDAJNOŚĆ: myję się 1-2x/dzień, średnio 9x w tygodniu, przy użyciu gąbki. Nie musimy używać dużych ilości żelu, aby dobrze się umyć. W efekcie uważam, że 2 miesiące (średnio zużywam ok. 200-250ml żelu w 1,5 miesiąca) jest bardzo dobrym wynikiem.

PODSUMOWANIE: naprawdę fajny żel. Zdecydowanie wart polecenia i wypróbowania. Nie wiem, czy wrócę konkretnie do tego zapachu, ale na pewno jeszcze nie raz zakupię żele do mycia NIVEI.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno (250ml)

wspaniały

nie jestem przekonana do kosmetyków o zapachu jedzenia ale ten malinowy żel jest absolutnym wyjątkiem.

Jego ogromną zaleta jest to że pozostawia skórę naprawdę nawilżona i gładką. Ma kremową konsystencję co daje ogromną przyjemność gdy się go rozprowadza na skórze, jego zapach jet przepiękny i skóra po nim także pięknie pachnie. Jest do tego stopnia dobry że gdy wyjde spod prysznica nie muszę od razu nakładać balsamu to żel robi to przez jakiś czas za mnie :)

jedynym minusem jest jego dostępność, ciężko mi go dorwać ;)

Lubię żele z nivea, ale ten nie dla mnie

+ oczyszcza
+ ładne opakowanie
+ dobrze się pieni
- sztuczny zapach
- dostępny tylko w małej pojemności
- nie ma go w ross (albo ja go nie widziałam)

nie wiem ile kosztuje, bo dostałam go w zestawie kosmetyków w prezencie na 18.

Tragedii nie ma, ale są lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 250ml

W porządku

Skusił mnie zapach żelu.
Po jakimś czasie zapach się nudzi, staje się taki chemiczny. Już nie jest taki jaki był na początku.
Żel dobrze się pieni, dobrze oczyszcza.

Używam tego produktu od: Nie wiem.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

rewelka :D

przesliczny zapach - to urzeklo mnie najbardziej. a poza tym pieknie sie pieni, pozostawia skore miekka w dotyku, dokladnie oczyszcza. zapach utrzymuje sie nawet kilka godz po umysiu ;) konsystencja kremowa, bardzo przyjemna. szczegolnie fajny na lato, bo zapach jest bardzo swiezy i slodki. polecam wszystkim ;) pol gwiazdki odejmuje za to, ze może nie jest to zapach maliny, ale i tak jest super.

Dziwna ta malina ;)

Malinowych produktow nawachalam sie w swoim zyciu juz sporo, ten zel z zapachem malin nie ma nic wspolnego ;>
Śmiech na sali :D no, ale fakt pieni sie rewelacyjnie, ale nie nawilza skory w porownaniu do innych zeli Nivea, ani troche.
A czy wysusza to nie zauwazylam. W ogole ten jego zapach jest tak odurzajacy, tak przyprawia o bol glowy, ze masakra..
Zapach dlugo utrzymuje sie na skorze - ze 3 godziny.. To sporo bo mialam stycznosc z zelami, ktorych po 10 - 15 min nie bylo juz czuc na mojej skorze wiec no :)
No nie wiem, jak wam sie spodoba zapach to mozecie zakupic ten produkt bo ogolnie nie sprawia problemow ze skora w "niektorych" przypadkach :D

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pol 1 opakowania :)

I gdzie tu maliny ?!

Nie rozumiem czemu ten żel ma aż 3.62 . Moim zdaniem nie nadaje się do użytku codziennego . A co do żelu to dostałam go przypadkiem w zestawie Angel star z szamponem , pomadą , antyperspirantem .

Plusy :
+ praktycznie nic oprócz tego że dobrze się pieni

Minusy:
- wysusza
- zapach antyperspirantu z tej samej kolekcji
- trochę podrażnił moją skórę .

Zapach psuje cały ten produkt .

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Okropny, chemiczny zapach

O tym żelu pod prysznic w zasadzie powiedziano już wszystko. Nigdy w życiu nie kupiłabym go ze względu na ten sztuczny zapach, który nie ma nic wspólnego z malinami. Stałam się jego posiadaczką tylko dlatego, że otrzymałam go w świątecznym zestawie Angel Star razem z pomadką, szamponem i antyperspirantem.

Poza tym, jako kosmetyk spełnia swoją rolę.

Zalety:
+ nie podrażnia, nie uczula,
+ ma fajną, kremową konsystencję
+ dobrze się pieni
+ jest w miarę wydajny
+ nie wysusza skóry

Wady:
- wspomniany powyżej zapach, który kompletnie go dyskwalifikuje - wolałabym kosmetyk bez zapachu niż taki, który aż odrzuca

Ogólnie, nie polecam. Bubel Nivei, którego użytkowanie nie należało do przyjemnych doświadczeń.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy i już skończyłam
Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml