Perfecta, ExtraSlim, Myjący peeling - masaż antycellulit

Perfecta, ExtraSlim, Myjący peeling - masaż antycellulit

Wspomaga walkę z uporczywym cellulitisem. Wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę. Złuszcza obumarłe komórki. Masaż poprawia ukrwienie skóry. W efekcie skóra jest idealnie gładka, obumarłe komórki naskórka są usunięte, skóra jest oczyszczona i ujednolicona, przygotowana na efektywne wchłanianie składników aktywnych z preparatów antycellulitowych i modelująco-wyszczuplających Extra SLIM.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Polyurethane, Prunus Armeniaca Seed Powder, Juglans Regia Shell Powder, Prunus Amygdalus Dulcis Shell Powder, Bioflavonoids, Algae, PEG/PPG –18/18 Dimethicone, Centella Asiatica Extract, Carnitine, Caffeine, TEA Salicylate, Panthenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Hydroxide, Parfum. (18.02.2011)

/s/

Nie mam do czego się przyczepić, a może jednak... ;)

Dobry kosmetyk, chociaż mojego serca nie podbił, nie mam mu nic do zarzucenia.
Drobinek jest w nim sporo, są zanurzone w gęstym żelu. Dobrze ścierają, radzą sobie ze zgrubieniem meszków, czy sprawieniem, żeby pupa była gładka. :) Peeling przygotowuje skórę do golenia, zapobiega wrastaniu włosków. Przy czym jest na tyle delikatny, że można go stosować na delikatniejsze miejsca takie jak dekolt. Pasuje mi to bo nadaje się do całego ciała.
Zapach jest przyjemny, ale słabo wyczuwalny, a szkoda bo ja uwielbiam pięknie pachnące kosmetyki.
Opakowanie miękkie, wygodne, nie trzeba się siłować z resztkami bo ładnie spływają do otworu.
Cena jak najbardziej przystępna, ja zapłaciłam dziesięć złoty.
Kosmetyk jest wydajny, z uwagi na sporą ilość drobinek nie trzeba go dużo nakładać.
Porządny peeling, który robi to, co ma i niewiele kosztuje. Szkoda tylko, że jest taki... nudny.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jeden

średnio

Szczerze? Liczyłam na coś więcej.
Kupiłam go, bo akurat nie było mojego ulubionego pilingu, a poczułam, że mojej skórze brakuje jędrności.

+jest gęsty, nie spływa z ręki czy z ciała
+ładnie pachnie, dość nietypowo, ale delikatnie
+nie pieni się
+dobrze się spłukuje
+wygładza skórę, ale trzeba długo trzeć

-nie zauważyłam żadnego efektu ujędrnienia
-niewydajny

Może jeszcze kiedyś przypadkiem go kupię, bo ten zapach mnie urzekł ;)

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 200ml

ulubiony latem!

Regeneruje po dłuuugim upalnym, spędzonym w pracy dniu. Duża ilość drobinek peelingujących i energetyczny cytrusowy zapach plus chłodny strumień wody to połączenie idealne. Z tym peelingiem jestem skłonna co i rusz zdradzać ulubione masujące gąbki :D Pozostawia skórę odświeżoną, gładką, orzeźwioną (mam wrażenie, że chłodzi, ale nie jest to oczywiście wariackie zmrożenie jak w przypadku skoncentrowanego serum z tej linii). Nawet jeśli z lenistwa nie nałożę po nim balsamu, skóra nie jest ściągnięta czy sucha, a przyjemnie miękka. Działania antycellulitowego nie zauważyłam, no ale jak już pisałam -nie wierzę by jakikolwiek kosmetyk sam działał obiecane przez producentów cuda-wianki ;)

Nie daję maksymalnej oceny gdyż mam zastrzeżenia co do wydajności -trzeba użyć naprawdę dużej ilości i kosmetyku nie wystarcza na długo.

Mimo wielu zalet nie jest to jednak mój hit -kosmetyki pod prysznic wybieram i używam zależnie od nastroju i pory roku. Niewykluczone, że jeszcze po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: skończyłam drugą tubę

Jak na razie najlepszy

Wracam do niego wciąż z podkulonym ogonem. Zdradziłam go kilkakrotnie w poszukiwaniu lepszego peelingu, ale zawsze prędzej, czy później musiałam się z nim \\\\\\\'przeprosić\\\\\\\'. W tym przwedziale cenowym to naprawdę doskonały kosmetyk. Nie mówię tu absolutnie o działaniach wyszczuplających, czy antycelulitowych, bo do tego to raczej sceptycznie podchodzę i do tego używam innych preparatów. Potrzebny jest jednak odpowiedni peeling, który przygotuje skórę do dalszych zabiegów. I tu właśnie pojawia się ON.
\\nPLUSY:
\\n-cena
\\n- wydajność
\\n- doskonałe \\\\\\\'właściwości ścierne\\\\\\\'
\\n- nie pieni się, bo i nie od tego jest
\\n- przyjemny zapach
\\n- naprawdę ładnie wygładza skórę
\\n- świetnie przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów
\\n
\\nMINUSY:
\\n- szczerze, to jak na razie nie zauważyłam
\\n

bardzo dobry

Dostałam w Naturze jako gratis do pomarańczowego serum wyszczuplającego:) Działania wyszczuplającego czy antycellulitowego nie biorę pod uwagę bo w przypadku peelingów czy żeli pod prysznic to raczej chwyt marketingowy
+ dobrze ściera, znikają drobne krostki
+ nie pieni się więc nie spływa
+ daje uczucie dobrze oczyszczonej skóry
+ dobrze przygotowuje skórę pod późniejsze zabiegi kosmetyczne

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: 1 duże i kilka próbek

Taki sobie, mieszane uczucia

Ten peeling jest...inny.

Jego konsystencja - niby gęsta, a jednak dość łatwo się rozprowadza. Ma tysiące małych drobinek, które nawet sobie radzą ze ścieraniem naskórka, ale większe grudki chyba sobie z tym lepiej radzą (jakaś gruboskórna jestem;))

Nie pieni się, nie spływa z ciała. Musiałam masować dość długo, bym poczuła że skóra jest gładsza i pobudzona.

Zapach - przy otwarciu czuć zapach, świeży, lekko cytrusowy - po nałożeniu na ciało w ogóle nie utrzymuje się zapach, nawet nie czuć go w kabinie prysznicowej.

Nie zauważyłam działania antycellulitowego akurat tego peelingu. Ćwiczę i smaruje się balsamami, więc ciężko określić co jest zasługą czego, ale skłaniam się b. do ćwiczeń ;)

Plusy:
- łatwo dostępny
- nie pieni się
- nie spływa
- dobrze wchłaniają się balsamy po peelingu (jak po każdym innym)
- dobrze się spłukuje
- cenowo przystępny
- wygodna "tubka"
- skóra po peelingu jest gładka
- nie podrażnia
- można stosować na inne delikatniejsze części ciała: dekolt, brzuch
- nie uczula

Minusy:
- 3ba długo trzeć ciało żeby coś zobaczyć czy poczuć
- słaby zapach
- zbyt małe drobinki (jak dla mnie)
- na koniec 3ba wyciskać tubkę żeby zużyć cały produkt

Jeden z moich ulubionych...

Używałam tego peelingu zeszłej jesieni:)
Najpierw testowałam małą próbeczkę dołączoną jako gratis do balsamu- bardzo mi wtedy ten produkt przypadł do gustu i postanowiłam sięgnąć po całe opakowanie.
Posiada bardzo dużo fajnych drobinek, które świetnie złuszczają martwy naskorek.

Uważam, że warto sięgnąć po ten produkt z kilku ważnych powodów:
+ tak jak wspomniałam wcześniej super złuszcza naskórek dzięki drobinkom.
+ doskonale oczyszcza.
+ ma fajną konsystencję - gęstą, dzięki temu nie spływa z ciała.
+ nie tworzy niepotrzebnej piany.
+ fajnie ujędrnia ciałko.
+ wygładza skórę.
+ ciało wygląda na bardziej zadbane, jeżeli regularnie będzie stosowany.
+ wspomaga napewno wchłanianie i działanie balsamu antycellulitowego.
+ skóra po takim peelingu jest milutka w dotyku.
+ przyjemnie pachnie.
+ nie wysusza skóry.
+ nie uczula.
+ jest wydajny.
+ poręczne opakowanie.
+ przystępna cena.

Minusów nie widzę:) Produkt jak najbardziej godny uwagi:)
Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie + 1 mała próbka

Świetny :)

Jeden z lepszych, jakie do tej pory używałam.

Jest inny niż wszystkie. Wg mnie, drobinki są raczej drobne, ale jest ich bardzo bardzo dużo. Są jakby Starta na tarce łupinka od orzecha włoskiego. Trochę ostre, ładnie złuszczają i polerują skórę. Peeling jest gęsty - to kolejny plus, nie spływa ze skóry ani z dłoni. Ma brązowy kolor, i ładny zapach, oryginalny, nie podobny do niczego. Jest również bardzo wydajny, starcza mi na 6-7 użyć na całe ciało. Nie podrażnia skóry, nie pozostawia na niej zapachu. Skóra po użyciu jest miękka, gładka, ujędrniona, i doskonale wchłania balsamy. Opakowanie wygodne, tylko trochę szata graficzna nie za ładna - za to odjęłam pół gwiazdki, ale to przecież drobnostka ;)

Używam tego produktu od: pół roku na przemian z innymi peelingami
Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml