BeYu, Eye Base (Baza pod cienie)

BeYu, Eye Base (Baza pod cienie)

Wydobądź maksimum perfekcji ze swoich cieni! Baza BeYu stanowi podkład umożliwiający bezproblemową aplikację wszystkich cieni do powiek jednocześnie utrwalając makijaż oka na wiele godzin. Bez rolowania się cieni w załamaniu powieki! Kremowa konsystencja, neutralny kolor, idealna dla każdego rodzaju cery. Kosmetyk znajduje się w wygodnej w aplikacji tubce. Dostępny w drogeriach Douglas.

Cena: 24zł / 7ml
/s/

tragedia

Tragedia! Baza Joko Virtual za kilka złotych jest o niebo lepsza od tej pseudobazy BeYu.
- utrwala na może 2-3 godzin, po czym cienie gromadzą się w załamaniach
- tragiczna konsystencja - po otwarciu tubki, nawet jeśli wcześniej się nią wstrząsnęło, wylewa się olejek

Jednym słowem - najgorsza baza, jaką miałam, a miałam ich już kilka. Jedyny plus to wygodne opakowanie, ale nie jest to z pewnością powód, żeby kupować tę baze. Ja zostałam niestety namówiona przez panią w Douglasie. Nie polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

produkt przereklamowany

Po kilku nieudanych próbach zakupu w białostockich galeriach handlowych mojej sprawdzonej bazy pod cienie marki Artdeco, poddałam się i zachęcona przez panią w Douglasie, postanowiłam wypróbować tę. Miała być tak samo dobra, wydajna, a nawet lepsza, bo tubka pozwala dozować dokładnie taką ilość kosmetyku, jaką się chce- z artdeco dozowanie może być problemem, dodatkowo jego słoiczkowe opakowanie niekiedy powoduje wysychanie produktu.
Niestety pani z perfumerii chyba nie bardzo miała pojęcie o tym produkcie, bo do bazy artdeco ten wypust Beyu nie ma podjazdu.
Nieistotne jest to poręczne opakowanie- sam produkt przedłuża trwałość cieni może o dodatkową godzinę, a w upalne dni cienie spływają, jakby w ogóle tej bazy nie było.
Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:0,5

Bardzo dobra

Bardzo dobra baza. Dla mnie tak samo dobra jak Artdeco. Chociaż ta mi nawet bardziej przypadła do gustu ze względu na opakowanie i aplikację.;) Baza ta naprawdę przedłuża trwałość cieni i sprawia że lepiej się na niej rozprowadzają.
Ogólnie: gorąco polecam!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

ArtDeco bije ją na głowę

To moja druga baza po ArtDeco. Duży plus za tubkę i możliwość dozowania takiej ilości, jaka jest nam potrzebna bez obawy, że baza zmieni konsystencję. Niestety z trwałością nie jest już tak dobrze. Cienie po niedługim czasie zbierają się w załamaniu powiek i nie dają obiecanej intensywności. Cóż, skusiła mnie głównie cena ale człowiek uczy się na błędach ;).Używam tego produktu od: miesiąca

Jak Artdeco

To już moja druga baza pod cienie (po Artdeco właśnie). Testowałam ją na życzenie mamy, która ma bardzo tłustą skórę i cienie nie trzymają się u niej dłużej niż godzinę. Ale do rzeczy :) Baza ma postać bardzo przyjemnego kremiku, w cielistym kolorze, ma też lekko rozświetlające drobinki, co mi osobiście nie przeszkadza. Łatwo się rozsmarowuje, potrzeba minimalnej ilości, żeby posmarować całą powiekę. Ja często używam jej do zrobienia kreski na górnej i dolnej powiece - tam też ładnie się wtapia. Cienie nie rozmazują się, trzymają się calutki dzień w nienaruszonym stanie, nawet po popołudniowej drzemce. Wg mnie ta baza w niczym nie ustępuje Artdeco - we właściwościach są właściwie identyczne, tylko cena BeYu jest niższa. Co do opakowania - tubka jest ok, ale mnie też słoiczek Artdeco nie przeszkadza, bo zwykle mam dość krótkie paznokcie. Polecam :)
Ilość zużytych opakowań: 1 i raczej na długo ze mną pozostanie (do podziału z mamą ;)

Jak dla mnie rewelacja...

Kosmetyk ten kupiłam głównie przez mój odwieczny problem z rolowaniem się cieni w załamaniu powieki. Widok brzydkich kresek pod koniec dnia na moim starannie wykonanym makijażu spowodował, że zaczęłam poszukiwania bazy pod cienie. Ta jest drugą, którą wypróbowałam i jestem z niej bardzo zadowolona (w przeciwieństwie do bazy Joko Virtual, która nie dość, że nie pomogła to jeszcze całą sytuacje pogorszyła).

Ale do rzeczy... Baza ma dość tłustą konsystencję. Trzeba nią najpierw wstrząsnąć, żeby nie wyleciał nam z tubki sam olejek. Potrzeba na prawdę niewiele, żeby dobrze rozsmarować produkt na obu powiekach, więc przypuszczam, że baza ta wystarczy na dość długo nawet przy codziennym stosowaniu. Co do koloru faktycznie jest bardzo neutralny, jednak ma rozświetlające drobinki, które mi osobiście delikatnie przeszkadzają (na szczęście nie rzucają się aż tak bardzo w oczy po nałożeniu cieni). Po kilku sekundach od aplikacji można już malować powiekę bez żadnych problemów z dobrym roztarciem czy zmieszaniem cienia. Makijaż utrzymuje się dość długo. Ja po całym dniu zauważam jedynie niewielkie blaknięcie kolorów i delikatną kreskę w załamaniu powieki, ale po tylu godzinach tak niewielki defekt mogę wybaczyć. Jak dla mnie rewelacja :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca