Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Sonett, Mistelform Sensible Prozesse, Myrthe Orangenblute Body Lotion (Emulsja do ciała `Mirt i kwiat pomarańczy`)

Sonett, Mistelform Sensible Prozesse, Myrthe Orangenblute Body Lotion (Emulsja do ciała `Mirt i kwiat pomarańczy`)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 145 ml
Cena 56,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Odżywcza emulsja do pielęgnacji ciała o najwyższej jakości ekologicznej, z zawartością rytmizowanego ekstraktu z jemioły*. Aktywizuje i harmonizuje skórę, tworząc na niej warstwę ochronną.

Lekki aromat mirtu i kwiatów pomarańczy pobudza oraz sprawia, że uśmiechniesz się radośnie nawet po ciężkim dniu.

* NOWA FORMA JEMIOŁY SUBTELNIE PRZETWORZONEJ

W dolinie Deggenhausen (Deggenhausertal), gdzie Sonett ma swoją siedzibę, prawie wszystkie drzewa porośnięte są jemiołą. Na brzozach, jodłach, topolach, lipach i prawie każdej jabłoni widać kuliste krzewinki o różnych rozmiarach. Zielone liście często miewają lekko złotawy odcień, a we wnętrzu białych jagód, rozwijających się zimą, mienią się srebrzyste nasiona. Gdy jednak nasiona rozetrze się w moździerzu, dzieje się coś zaskakującego: nieprzezroczysta, srebrna pestka uwalnia wnętrze o barwie najświeższej, wiosennej zieleni i zapachu świeżo skoszonej trawy, które należy starannie namoczyć w oliwie z oliwek i chronić przed światłem aż do momentu, gdy zostanie dalej przetworzone z udziałem soku wyekstrahowanego z liści i łodyg jemioły, zebranych latem. Z obu substancji, tak różnych od siebie - liści jemioły zbieranych latem i jagód jemioły zbieranych zimą - uzyskujemy dwa osobne roztwory wodne, które następnie są rytmizowane w oscylatorze płynu, gdzie mieszają się, swobodnie się kołysząc. W ten sposób powstaje substancja o zupełnie nowej jakości, która może działać harmonizująco. Przetworzona na olejek do masażu i balsam do ciała "nowa jemioła" harmonizuje przeciwieństwa, pobudza samoaktywację i tworzy na skórze powłokę ochronną.

Cechy produktu

Rodzaj
balsamy
Właściwości
regenerujące, nawilżające
Opakowanie
z pompką, w butelce
Struktura
lekkie
Konsystencja
lotion
Pojemność
100 – 250ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Skład jest w trakcie moderacji.

 • woda, oliwa z oliwek*, wyciąg z liści jemioły pospolitej*, wyciąg z nasion jemioły pospolitej*, alkohol denat.*, lecytyna*, guma tara*, zapach* - olejki: ze skórki cytryny* (zawiera limonen*, linalol*), z trawy cytrynowej* (zawiera cytral*) i igieł sosny limby* (zawiera limonen*)
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  6
  produktów

  266
  recenzji

  440
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  41
  recenzji

  887
  pochwał

  8,14

 3. 3

  1
  produktów

  155
  recenzji

  526
  pochwał

  7,99

Zobacz cały ranking