Guerlain, KissKiss Strass, Crystal Shine Shimmering Colours Lipstick

Guerlain, KissKiss Strass, Crystal Shine Shimmering Colours Lipstick

Pojemność 3,5 ml

Krystaliczną teksturę uzyskano dzięki drobinkom kryształu - intensyfikuje kolor i współgra z drobinkami masy perłowej. W formule połączono trzy rodzaje masy perłowej, które dają efekt warstwy kryształków na powierzchni ust. Transparentne drobinki masy perłowej nadają blask, drobinki z kolorowym refleksem nadają ustom wielowymiarowy efekt, a drobinki nasycone kolorem intensyfikują odcień pomadki i dodają mu głębi. Lekka konsystencja na bazie olejków i drobinek masy perłowej (dwukrotnie mniejszych od tradycyjnie stosowanych w formułach makijażu) czyni tę pomadkę niezwykle miękką i komfortową. Mikrokuleczki kwasu hialuronowego działają jak minigąbeczki - wypełnione wodą nawilżają i wypełniają usta.
Pomadka pozostawia na ustach subtelny owocowy smak.

Cena: ok. 120zł / 3,5g
/s/

Moim zdaniem kiepska

Pomadka bardzo ładnie nawilża usta, w konsystencji jest bardzo kremowa, topliwa, ale przy tym jest dość dobrze napigmentowana i utrzymuje się w miarę długo na ustach.

Niestety, bardzo podkreśla rowki i waży się, nie wygląda estetycznie na ustach i efekt ten nie powstaje po jakimś tam czasie, lecz od razu po nałożeniu. Taka już jest. Nawet przy cieńkiej warstwie moje usta sprawiają wrażenie, jakby była na nich tona szminki, albo jakiegoś lakieru z super połyskiem, ciężka i gruba warstwa, muszę dodać, że kolor miałam jaśniutki, delikatny, naturalny, połyskujący róż, więc teoretycznie nie powinien się rzucac w oczy, a tu taki klops.

Zdecydowanie nie jestem zwolenniczką luksusowych marek kosmetycznych, po prostu uważam, że w zwykłej drogerii za kilkanaście, maksymalnie parędziesiąt złotych można dostać świetnej jakości produkt, bez udziwnień. Pomadka Guerlain tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Na moich ustach wyglądała po prostu brzydko, tandetnie się odcinała, nie czułam się komfortowo nosząc ją, nie wtapiała się w fakturę ust, a bardzo podkreślała wszelkie ich mankamenty, o których wcześniej nawet nie wiedziałam. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: Męczyłam ją kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Połowa jednego. Oddałam córce znajomej, maluje nią swoje lalki.

rewelacyjna

Mój KWC. Ukochana pomadka. Kocham kosmetyki Guerlain i te pomadki są moim nr 1. Konsystencja wspaniała - miękka, delikatna, łatwo się rozprowadza na ustach i wnika w nie. Kolor jest półtransparentny, ale jak się pomaluje kilka razy to staje się beardziej intensywny.
Szminka ślicznie połyskuje dzięki zatopionym w niej kryształkom.
Uwielbiam zapach! Najfajniejszy jaki można sobie wyobrazić.
Opakowanie też jest cudowne, bardzo eleganckie.
Mam 3 kolory: Rose Strass, Rose de la reine oraz Orange Sequin - kazdy wspaniały.

Rose Perle- pomadkowa doskonałość

Oceniam odcień Rose Perle, mój pomadkowy ideał :).

Zostałam namówiona nań przez przemiłą konsultantkę i to był strzał w 10.

Lubię pomadki lekko transparentne, dające połysk na ustach niczym błyszczyk. Ta pomadka zapewnia mi to wszystko.
Dodatkowo wspaniale nawilża usta, niczym najlepszy balsam, nie czuję w ogóle że noszę pomadkę.

Trwałość dość dobra, nie warzy się, nie roluje, nie zbiera w kącikach, schodzi równomiernie.

Aplikacja wspaniała, pomadka ślizga się po ustach.

Na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

nietrwała

Recenzuję kolory 340 Beige Mousseline oraz 341 Brun Parure.. To praktycznie transparentne odcienie, ze złotymi drobinkami, idealne na lato.Szminka łatwo się nakłada, wręcz ślizga się po wargach, już jedna warstwa daje efekt blasku. Prawdopodobnie można stopniować kolor ale dwa posiadane przeze mnie odcienie niczym się nie wyróżniają w tym względzie. Jednak produkt ten ma dwie wady. Po pierwsze, jest bardzo nietrwały, wytrzymuje na ustach do godziny. Po drugie, drobinki są wyczuwalne na wargach i jest to uczucie dość nieprzyjemne, mam wrażenie brudnych ust.
Powiedziałabym, że szminka ta daje efekt błyszczyku, jedyne, co łączy ją ze szminką, to postać sztyftu. Śliczny zapach, bajeczne opakowanie - jak klejnot. Bardzo podoba mi się efekt na ustach - równomierny blask bez nachalnych drobinek (te są drobniutko zmielone). Szminka nie wysusza skóry ust - może nie jakoś spektakularnie nawilża ale krzywdy nie czyni na pewno. Jednak za tę cenę spodziewałam się więcej. Jestem z tego produktu zadowolona ale o wiele tańszy odpowiedniki robią to samo.

Ilość zużytych opakowań: trochę z dwóch

fajna ale bardzo mało trwała

Miniaturę tej szminki w odcieniu 569 (przybrudzony róż) dostałam jako prezent w perfumerii. Sliczne maleńkie złote opakowanie sprawia że szminka wygląda jak biżuteria.
Jej tekstura jest miękka co sprawia że łatwo sunie po ustach. Zrobienie makijażu jest możliwe nawet bez lustrka. Nie wysusza ust, kolor piękny, lśniący ale... No właśnie: szminka ma, jak dla mnie, trwałość błyszczyka. Godzina i nie ma jej na ustach (nawet bez jedzenia czy picia).
Od szminek wymagam jednak większej trwałości.
Na pewno nie kupię pełnowymiarowego produktu.

Ilość zużytych opakowań: miniatura

Prawdziwy luksus

Początkowo zamierzałam kupić podstawową wersję pomadki, ale to w linii Strass znalazłam wszystkie odpowiadające mi odcienie. Wybrałam numer 340 - Beige Mousseline: szlachetny odcień beżu z mnóstwem połyskujących drobinek. Szminka dobrze nawilża moje usta, utrzymuje się na nich dość długo, a na dodatek ma śliczny zapach i bajkowe opakowanie :)

Używam tego produktu od: od ok. miesiąca

Pychoota ! :)

Posiadam odcień White Shine - jasny beż z drobinkami. Cudowny zapach, taki słodki. W smaku jest taki sam. Ładnie wygląda na ustach, połyskuje. Dzięki Bogu, te drobinki brokatu nie są wielkie, fajnie się komponują z kolorem i mnie nie denerwują :D Nawet długo się trzyma, ale wiadome, że nie obejdzie się bez poprawek w ciągu dnia. Całkiem wydajna. Jest, jest i jest. Jedyny minus jaki zauważyłam to to, że zostawia małe, białe smugi, kiedy już zejdzie z ust, ale nie jest to specjalnie widoczne. Wspaniałe opakowanie. Pewna starsza pani pomyliła to z telefonem komórkowym :D Z pewnością zakupię kilka innych kolorków i wam radzę to samo, nie pożałujecie :)

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Średnia

Uwielbiam produkty marki Guerlain, zazwyczaj z większości jestem zadowolona, ale niestety nie z tej pomadki.

Mam odcień 670, Violet shine, na ustach ładnie się prezentuje, kolorek tez świetny.
Nawilża usta, ale znika szybko, nie mam ani jednej szminki która tak szybko by znikała, ok 30min a po szmince nie ma śladu.

Jest raczej jak balsam do ust.

Używam tego produktu od: czerwca 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Doskonałość made by Guerlain

Poszłam kupić pomadkę Chanela a wyszłam dodatkowo z Guerlainem. Tak to kobieta ulega magicznej sile szminki :D
Przy dobieraniu odcienia Chanel, Pani Konsultantka przyniosła mi do przetestowania nowość Guerlain - Kiss Kiss Strass, twierdząc, że ta pomadka jest rewelacyjna i dobrze nawilża (mam spierzchnięte usta po zimie). Szukałam koloru stonowanego, a ten był intensywny i ciemno - wiśniowy z mnóstwem połyskliwych drobinek, jak w błyszczyku, więc miałam opory przed nałożeniem, ale kiedy już to zrobiłam, zakochałam się w tej pomadce. I kolor okazał się strzałem w 10 - nr 321 - Rouge Broderie, i konsystencja szminki. Delikatnie kryjąca, ślizgająca się po ustach jak wąż.
To w sumie błyszczyk w sztyfcie, bo usta po niej ślicznie lśnią, taki kryształowy połysk. Przy czym te złote drobinki naniesione na usta nie są tak nachalne i kiczowate, ale stonowane, dyskretne.
Doskonale nawilża, przestałam mieć wargi takie wyschnięte.
Trwałość też jest dobra. Nie wałkuje się, nie wychodzi poza obrys ust.
Malując się nią, można uzyskać mniej lub bardziej intensywny efekt; w zależności od ilości nałożonej szminki.
A opakowanie to już czysta bajka, po prostu małe dzieło sztuki :)

Używam tego produktu od: niedawna