Nanobiotic Silver Spray (Spray z koloidalnym srebrem)

Nanobiotic Silver Spray (Spray z koloidalnym srebrem)

Produkt zawiera unikalne cząstki srebra - a Xonnite Silver. Wspomaga regenerację i pielęgnację skóry, również w okolicy ran, oparzeń, czy odleżyn. Srebro znane jest z działania pielęgnacyjnego i antybakteryjnego . Wykazuje właściwości wzmacniające układ odpornościowy i pokarmowy, przez co poprawia ogólny stan organizmu.

w sprayu
płyn
>100ml
bezzapachowa

Moja cera szybko się do niego przyzwyczaiła

Spray dostałam od koleżanki z pracy, po tym jak ona stwierdziła, że na nią nie działa i nie będzie go używać. Było go około połowy buteleczki. Sama też nie byłam przekonana co do działania,ale akurat w tamtym momencie moja cera była w strasznym stanie ( podskórne krostki, zaskórniki, miejscami przesuszona). Postanowiłam spróbować.

Butelka posiada atomizer, który póki co ani razu się nie zaciął. Rozpyla mgiełkę a nie "psika" kroplami produktu. Butelka przezroczysta z delikatnym napisem na srebrnym tle.

Produkt jest bezwonny dzięki czemu jest łatwiej go znieść na twarzy. Po rozpyleniu mgiełki na twarz substancja szybko się wchłania. Nie powoduje u mnie ani zaczerwienia ani innych ubocznych efektów. Przez pierwsze 2 tygodnie widziałam efekty. Psikałam twarz 1-2 razy dziennie. Jednak później odnosiłam wrażenie, że działanie produktu już nie jest tak skuteczne jak na samym początku. Poniekąd rozczarowanie a poniekąd nie powinno wzbudzać to we mnie żadnych emocji, ponieważ moja cera dość szybko przyzwyczaja się do różnego typu kosmetyków i po prostu uodparnia się.

Mimo wszystko spray jest dobrą alternatywą dla toników i wacików. Dobrze się wchłania i jak dla mnie jest wydajny. Jeśli spotkałabym gdzieś ten produkt to kupiłabym go. Dodam jeszcze, że podczas rozpylania starałam się też wdychać przez nos, ponieważ miałam problemy z zatokami ale nie zauważyłam różnicy.