Celia, Jedwabista konturówka do oczu z temperówką

Celia, Jedwabista konturówka do oczu z temperówką

Idealnie sprawdza się przy rysowaniu precyzyjnych kresek, ale można ją także łatwo rozetrzeć. Dużym atutem produktu jest temperówka wbudowana w skuwkę, dzięki niej w każdej chwili można zaostrzyć kredkę. Kolekcja zawiera 8 kolorów (czarny, czarny z drobinkami, grafit, srebrno-szary, fiolet, bakłażan, czekolada, zieleń), które można wykorzystać zarówno w codziennym jak i wieczorowym makijażu.

Cena: 4,55zł / 5g

*dostępność
*marny czarny kolor
*trwałość
stawiam mega minusa

kolor-mam czarną, trezba pociągnąć 2-3x żeby był to czarny a nie popielato-szary
trwałość-ja i tak bez bazy ani rusz, ale po próbie bez bazy znika bardzo szybko
no i chyba ciut za twarda dla mnie

Używam tego produktu od: kilka razy

Bardzo dobra, dość trwała kredka

Mam kolor czarny, matowy, bez drobinek oraz niedawno dokupiłam fioletowy.

*Kredka jest bardzo dobra - jeść dość miękka, ale nie za miękka, więc można bez rysowania powieki narysować kreskę na górnej powiece. Trzeba jednak przeciągnąć 2-3 razy, żeby uzyskać głębszy kolor.

*Nie rozmazuje się, nie znika nagle, wygodna długość - nie jest za długa, więc wygodnie się jej używa.

*Czerń, mogłaby być bardziej intensywna. Nie podrażnia mi oczu, a znałam kredki, które podrażniały, więc tutaj kolejny plus. Ma fajną temperówkę, używałam już i nie mam zastrzeżeń.

*Co do trwałości - troszkę bleknie, po 5-6 godzinach, ale nie znika, tylko kolor nieco mniej intensywny. Tutaj wygrywa kredka z Essence Longlasting - ta wytrzymuje calutki dzień.

*Ciężko też zrobić celią kreskę na linii wodnej, słabo ją widać, trzeba się trochę namachać.

Nie mniej jednak polecam, to naprawdę porządna, niedroga kredka.

W załącznikach makijaż z czarną kredką celii po kilku godzinach noszenia.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

bardzo dobra

doskonala jak dla mnie twardosc - ani za twarda ani za miekka dzieki czemu mozna narysowac i bardzo cienka kreseczke i troche grubsza
mozna rozetrzec na powiece bez naciagania powieki

bardzo estetyczna, nie za dluga (czego akurat u kredek nie lubie), wiec wygodnie sie trzyma

ciekawe kolory - mam zielona i fioletowa

odbieram 1 gwiazdke za trwalosc - jednak troche za szybko znika z powieki ( na szczescie znika a nie rozmazuje sie)
i kolor zielony troche mnie rozczarowal - na rysiku wyglada duzo ciekawiej niz na powiece
fiolet - sliczny, bez zarzutu

Używam tego produktu od: miesiaca

fajna

Oceniam srebrno-szarą kredkę.

Jest naprawdę niezła. Nie jest zbyt miękka i nie twarda, łatwo można zrobić kreskę i co najważniejsze długo się trzyma!

Pomysł z temperówką fajny, zawsze będzie pod ręką. Choć przyznam,że kredka jest tak wydajna,że nie trzeba często jej temperować ;)

Byłam nawet zdecydowana wydać więcej i kupić droższą kredkę, ale nie widzę takiej potrzeby ;) (płacę za nią 7zł)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsza -srebrna

świetna!

Używam przede wszystkim czarną i fioletową.
Czarną kupiłam już trzeci raz.
Odpowiednio miękka, bardzo dobrze się rozprowadza, jes trwała. Wydajna. Temperówka w skuwce bardzo ułatwia używanie (nie trzeba dopasowywać temperówki).
Kupiłam już kilkakrotnie i nie zamierzam przerzucać się na inną. Niedroga, ładnie podana, uważam, że jakością jak najbardziej dorównuje (a niektóre przewyższa :)) droższym kredkom.