Remington, Suszarka do włosów Luxe Style Professional AC5010

Remington, Suszarka do włosów Luxe Style Professional AC5010

Pojemność 1 szt

Umieszczony w dużym, eleganckim kuferku profesjonalny zestaw do stylizacji włosów, w skład którego wchodzi: suszarka, wąski koncentrator 7 mm, szerszy koncentrator 11 mm, dyfuzor, płaska szczotka do włosów oraz szczotka termiczna do podkręcania włosów.
Suszarka o mocy 2200 W posiada generator jonów ułatwiający rozczesywanie i stylizację włosów oraz nadający im blask i zapobiegający uszkodzeniom. Elementy ceramiczne z turmalinem służą równomiernemu rozkładowi temperatury. 3-stopniowa regulacja temperatury, 2 stopnie siły nawiewu i nawiew zimnego powietrza pozwalają na dostosowanie procesu suszenia do rodzaju włosów. Nowoczesny silnik AC sprężający powietrze gwarantuje silny podmuch powietrza przy niskim zużyciu energii. Zdejmowany filtr powietrza i tylna kratka wylotu ułatwiają konserwację sprzętu. Antypoślizgowe tworzywo, 3-metrowy przewód i uchwyt do zawieszenia zwiększają komfort użytkowania.
Producent zapewnia 5 lat gwarancji.
Wymiary: 315x370x136 mm
Waga: 1926g

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Jak najbardziej na tak ! ;)

Uważam, że jest to na prawdę bardzo dobra suszarka ;)

Posiada 2 stopniową regulację nawiewu oraz 3 stopniową regulację temperatury. przycisk zimnego nawiewu ;) Ogólnie suszarka mocna, bo aż 2200W i posiada SILNIK AC . Ja i tak używam słabszego nawiewu bo uważam że tamten jest za mocny :)

Zaletą jest w tym zestawie wszystko: dyfuzor, dwa koncentratory, szczotki (wszakże nie używam, ale użyłam tej okrągłej i ładnie podniosła włosy u nasady) no i elegancki kuferek który można wykorzystać do czegoś innego ;)

Jak kupowałam suszarkę to szukałam dużej mocy, najlepiej silnik AC i koniecznie z Dyfuzorem ;)

Jeśli chodzi o dyfuzor - to dla mnie jest rewelacyjny. Ładnie podkręca / faluje moje włosy i to bez użycia pianki czy żelu (jedynie sama odżywka b/s lub krem na loki)

Nie zauważyłam, aby moje włosy niszczyły się, a wręcz przeciwnie są miękkie, błyszczące i milutkie ;)
Ale zaznaczam, że ja używam praktycznie tylko zimnego nawiewu.

Ja za nią dałam 150 zł - jednak bez żadnej gwarancji :) mimo to jestem mega zadowolona i mogę szczerze ją polecić ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Mam nadzieję, że na jednej się skończy ;)

Bardzo lubie akcesoria do wlosów marki Remington.
Mam prostownice Pearl i mialam zamiar kupic suszarke wlasnie z tej samej serii,ale w oko wpadl mi ten oto zestaw i skusilam sie :)

Dolaczone do zestawu szczotki,wg mnie sa to zwykle "chinskie" szczotki,po któryc nie mozemy spodziewac sie za duzo;)Nie maja nawet wytloczonej nazwy marki.
W kazdym razie sa:)Na ich temat niestety sie nie wypowiem,bo poprostu ich nie uzywam.

Wg mnie suszarka to naprawde porzadny sprzecior:)
Regulowana temperatura i co najwaznijesze,prawdziwy zimny nawiew,a nie oszukany jak w niektórych suszarkach.
Dyfuzor bardzo dobry.
Kupilam suszarka praktycznie ze wzgledy na dyfuzor i kuferek,w którym aktualnie trzymam wszystkie sprzety do wlosów.

Nie zauwazylam,aby moje wlosy niszczyly sie po prawie codziennym suszeniu:)

Moge polecic.Ze wzgledu na dobra jakosc suszarki oraz poreczny kuferek na rówznosci.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: na cale szczescie jedno :)