Nivea, Hydra Skin Effect, 7-dniowa kuracja nawadniająca w ampułkach

Średnia ocena: 4.88/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

NIVEA® HYDRA SKIN EFFECT 7-dniowa Kuracja Nawadniająca w Ampułkach z czystym kwasem hialuronowym [HA] natychmiastowo i intensywnie nawadnia przez 72H oraz wygładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu i odprężenia. Wyjątkowo lekka formuła delikatnie wtapia się w skórę, zwiększając jej poziom nawilżenia i nadając jej uczucie pięknej skóry bez uczucia lepkości. Odpowiednie dla każdego typu cery. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Nasza innowacyjna formuła ampułek zawiera 2.5x wyższe stężenie czystego kwasu hialuronowego [HA]*, który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego**. Dzięki cennemu połączeniu 6 różnych typów kwasu hialuronowego, działa jak upiększająca kuracja dla skóry.

*w porównaniu do NIVEA Hydra Skin Effect Żel na Dzień Moc Nawodnienia
**badanie in vitro.

CUDO

To zdecydowanie moje odkrycie tego roku.
Ampułkę używałam raz w tygodniu. Wieczorem robiłam peeling kwasem migdałowym 10% więc następnego dnia rano potrzebowałam super hiper nawilżenia. Wcześniej potrzebowałam kilku produktów dosłownie naraz użyć a ta ampułka dała radę sama! Jedynym minusem jest troszkę długa wchłanialność co akurat w tym moim przypadku i tak okazało się plusem, bo czułam, że nawilżenie naprawdę jest na wysokim poziomie.
Uwielbiam efekt po użyciu ampułki, cera jest taka świeża, promienna, od razu lepszy humor!

Po ampułkach widać było największy efekt

Ampułki mimo, że jest ich 7 są bardzo wydajne i spokojnie ta kuracja tygodniowa wystarczy. Największy efekt widziałam właśnie po tych ampułkach. Zapach przyjemny typowy dla zapachów nivea. Jestem bardzo zadowolona z tej kuracji, na pewno zostanę z tą linią na dłużej.

Rewelacja

Pierwszy raz miałam okazję stosować Ampułki i jestem nimi zachwycona. W przeciągu 7 dni moja Skóra nabrała od nowa swojej naturalnej elastyczności, stała się jędrna a koloryt się wyrównał. Polecam osobom z wiotkiej skórą na szyi. Te Ampułki zdziałały cuda. Używam je regularnie raz w miesiącu. Ampułki łatwo się otwiera a później to już cała przyjemność z używania.

Wyraźnie nawilżona cera

Kuracja ampułkami rzeczywiście wpływa na nawilżenie cery. Stosowanie ampułek jest bezproblemowe, produkt pięknie się wchłania, pozostawia skórę nawilżona, jędrna. Zdecydowanie polecam, zdziwilo mnie takie działanie produktu z tej grupy cenowej.

Mój pierwszy raz z ampulkami

Zawsze chciałam spróbować tego typu produkt od ale zawsze uważałam ze to wywalnie pieniędzy w błoto
Nic bardziej mylnego. 7 dni używania kapsułek a efekt juz widać po 3 dniach. Cera naprawdę fajnie nawilżona, odświeżona i staje się bardziej promienna. Polecam produkt bo naprawdę robi super robotę
Aplikacja jest bardzo łatwa i szybka. A cera od razu rzeska

Nivea, Hydra Skin Effect, 7-dniowa kuracja nawadniająca w ampułkach - WOW

Nivea, Hydra Skin Effect, 7-dniowa kuracja nawadniająca w ampułkach od samego początku powoduje efekt wow. Samo opakowanie, design to jest to co przyciąga bardzo wzrok. Skuteczność potwierdzona po od początku użycia. Skóra jest bardziej elastyczna i jędrna. Połączenie z Nivea, Hydra Skin Effect, Esencja-serum głęboko nawadniające jest to podwójna moc, która faktycznie i skutecznie działa.

Używa produktu od: próbka

Nawilżająca bomba

Wygodne w użyciu małe i jednorazowe ampułki, przyjemny zapach, lekka super przyjemna konsystencja. Moja cera jest naczynkowa, delikatna, mieszana, przetłuszcza się mocno w strefie T ale policzki wymagają nawodnienia. Produkt mocno nawilżał, nawadnial i jakby wypełniał cerę od wewnątrz. Makijaż na takiej cerze wyglądał na prawdę promiennie. Jak dla mnie to ratunek dla zmęczonej cery. Wypełnia lekkie zmarszczki. Nie zatyka porów.

Używa produktu od: próbka

Warto sięgnąć gdy skóra potrzebuje dodatkowego nawilżenia

Warto sięgnąć po tą kuracje raz na jakis czas by doglebnie nawilzyc skórę. Ampulki zawieraja duza ilość produktu ktora starczy na twarz dekolt i nawet ramiona.

Przyjemnosc uzytkowania jest ogromna, przyjemny kosmetyczny zapach produktu, jak na Nivee przystało. Łagodzi skórę, nawilza ale jej nie obciąża, ani nie zapycha. Produkt w punkt.

Maly minusik za opakowanie którego trzeba sie nauczyć używać.

Świetny produkt do którego będę wracac

Używałam ampułek przez 7 dni i jestem zachwycona ich działaniem, skóra jest super nawilżona, promienna, szybko się wchłania. Zapach delikatny i przyjemny. Jest to zdecydowanie moje ostatnie odkrycie, będę wracać do ampułek co miesiąc - dwa, żeby odżywić i nawilżyć moja skore.

Nastychmiastowe nawilżenie.

Kuracja mogłaby się nazywać SOS dla suchej skóry. Natychmiast wygładza, nawilża, aplikacja zajmuje kilka sekund a efekt jak po dobrej maseczce nawilżającej. Niestety efekt nie jest długofalowy, ale doskonale sprawdzi się np. jako maseczka bankietowa przed wieczorowym makijażem, albo w ramach natychmiastowego ratowania buzi po ciężkim wakacyjnym czy imprezowym przesuszeniu. Po użyciu twarz wygląda na zdrowo nawilżoną.

Produkt szybko się wchłania, moja skóra wpiła całą ampułkę bez większego problemu. Aplikowałam ją dwiema warstwami z przerwą około 2 minut.
Nie zostawia tłustej warstwy na skórze i pięknie pachnie.
Myślę, że warto ją stosować ale może nie jako 7dniową kurację a raczej jako szybki sposób na wizualną poprawę stanu skóry.

KOMFORTOWE NAWODNIENIE W AMPUŁKACH

Na samym początku wspomnę o samej aplikacji - stworzenie ampułek to świetny pomysł, dlatego że zajmują mało miejsca i można je wszędzie ze sobą zabrać. Kwas hialuronowy znajdujący się w produkcie aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego, dlatego nasza cera szybko staje się odżywiona! Już po pierwszej aplikacji, zauważyłam wygładzoną skórę! Produkt nie daje uczucia lepkości, jest bardzo przyjemny w aplikacji! Bardzo szybko się wchłania i cera przez cały dzień pozostaje nawodniona! Jeśli jesteśmy zmęczeni, często takie oznaki są widoczne na skórze, jednak gdy użyjemy tych ampułek - to wyglądamy na bardzo wypoczęte każdego dnia! Jeszcze nigdy nie czułam, aby moja cera była aż tak nawilżona! Teraz mamy lato, dlatego ważne jest to aby nawilżać naszą cerę! Napewno kupię ponownie ten produkt!

Strzał w dziesiątkę.

Esencja w ampułkach to strzał w dziesiątkę. Idealnie odpowiada mojej mieszanej skórze. Ampułki to wygoda użytkowania na najwyższym poziomie. Po wykorzystaniu całej kuracji zauważalnie poprawił się poziom nawilżenia mojej skóry. Po suchych miejscach nie zostało śladu. Opakowanie wygodne. Plusem jest tam kluczyk do otwierania ampułek.

Mała ampułka pełna dobroci

Kuracja nawadniająca to idealne określenie. Produkt sprawia, że skóra czuje się jak po kuracji u kosmetyczki. Nawilżenie, nawilżenie, nawilżenie... Uczucie błogiego komfortu nawodnionej cery. Gładka, jędrna, pełna życia. Łatwe w aplikacji o prostym designie.