Nivea, Hydra Skin Effect, Esencja-serum głęboko nawadniające

Średnia ocena: 4.88/5

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.88/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

NIVEA® HYDRA SKIN EFFECT Esencja-Serum Głęboko Nawadniające z czystym kwasem hialuronowym [HA] natychmiastowo i intensywnie nawadnia przez 72H oraz wygładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu. Wyjątkowo lekka formuła już w 20 sekund delikatnie wtapia się w skórę, zwiększając jej poziom nawilżenia i sprężystości oraz nadając skórze zdrowy blask. Odpowiednie dla każdego typu cery. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Innowacyjna formuła jest wypełniona czystym kwasem hialuronowym [HA], który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego*. Tak czyste i cenne cząsteczki kwasu hialuronowego otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji w procesie produkcji.

*Badanie na komórkach skóry in vitro

UWIELBIAM TAKIE PEREŁKI

Codziennie rano ratuje moją cerę. Uwielbiam ten efekt, gdy zaraz po umyciu twarzy żelem nakładam to cudnie pachnące serum i po prostu czuję się przenajlepiej!
Wchłania się dosłownie w kilkanaście sekund, nie zdążę zakręcić buteleczki a już nie ma żadnej lepkiej warstwy na twarzy, na to kremik i można działać z make-upem. Zapach jest obłędny, cała linia Hydra Skin Effect jest totalnie cudownie pachnąca. Jedynym minusem jakim zauważyłam jest plastikowa buteleczka, która jest trochę uporna w użytkowaniu. Jednak po zamówienie szklanej buteleczki z pipetką, nie mam już się do czego przyczepić.

Nawilżenie

nawilża, bardzo szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, nie spina skóry. Bardzo przyjemnie pachnie, nie uczula, nie podrażnia. Moja skóra 'pije' ten kosmetyk.

Polecam kurację nawadniającą nivea

Kuracja nawadniająca nivea hydra skin effect spełnił moje oczekiwania. Skóra wygląda zdrowo, nie potrzebuję nakładać kremu nawilżającego. Bardzo przyjemny zapach, delikatny, nie gryzie. Serum starcza na bardzo długo. Do tej pory żaden kosmetyk nie poradził sobie z moją suchą skórą, więc ze względu na to, że ta linia nivea dała radę mam nadzieję, że zostanę z nimi na dłużej. ;)

Trochę mieszane uczucia

Już na początku składu tego serum jest alkohol denaturowany a zaraz za nim olej rycynowy, czyli dwa składniki które niekoniecznie dobrze wpływają na skórę. Jeden wysusza a drugi jest typowym zapychaczem. Owszem, kwas hialuronowy jest w składzie ale te dwa pierwsze składniki niwelują jego działanie. A bardzo szkoda bo formuła serum jest przyjemna i da się na nią nałożyć makijaż. Zużyłam pół opakowania (dużego!) i zaczęłam widzieć problemy na skórze - gdzieniegdzie pojawiła się drobna kaszka na czole, trochę jakis podskórnych krostek. Odstawiłam od razu i po tygodniu skóra zaczęła wracać "do siebie".
Ogólnie cena jest atrakcyjna za tak dużą objętość produktu ale to nie jest warte popsutej skóry.

Genialne serum

Jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie podrażnia mojej skóry oraz świetnie ją rozświetla. Także nie zapycha porów co jest kolejnym plusem. Ma fajną konsystencję i jest bardzo wydajnym produktem.

Faktyczne nawilżenie

Zacznijmy od tego, że sama nazwa przyciągnie osobę o bardzo odwodnionej i suchej cerze. Czyli np.mnie. Mam cerę suchą, jednak przy regularnym nawilżaniu i odżywianiu powraca do normy.
Jeśli ktoś już wcześniej czytał moje recenzje, to zapewne wie że jestem twarzomaniaczką i włosomaniaczką.
Bardzo rzetelnie sprawdzam i testuje produkty i z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że jeśli po tej esencji nałożymy krem nawilżający to efekt nawilżenia i nawodnienia mamy natychmiastowy. A rano budzimy się z promienną zdrową cerą.
Produkt sam w sobie jest bardzo lekki, szybko się wchłania bo juz po 20 sekundach jak zapewnia producent ( może nawet troche szybciej niż 20 sekund ).

Zaskakująco dobre serum!

Do produktu podchodziłam sceptycznie, jednak obecnie jest to mój ulubieniec!juz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez esencji. Pięknie pachnie, konsystencja to woda, wchłania się właściwie natychmiast, a jej efekty są po prostu widoczne. Moja skóra po miesiącu stosowania jest zdecydowanie nawilzona i promienista. Czasem zdarzało mi się używać jej solo i spełniała zadania kremu, a w połączeniu z dobrym kremem spełnia się jak bardzo drogie boostery topowych marek.

Duże zaskoczenie! Ale to naprawdę dziala

Otrzymałam ten produkt do testowania zaraz po wakacjach. I muszę powiedzieć że zdział cuda z moja przesuszona cerą.
Wszelkie skórki zniknęły, a moja cera stała się promienna i przyjemna w dotyku.
Mimo ze jest to płyn, to bardziej na twarzy czuje się lekko żel jest na plus przy makijażu bo przykleja się wszytsko do cery i nawet utrzymuje się dłużej.
Zapach posiada typowej nivei ale jest ok.

Polecam każdej osobie która chce nawilzyc swoja cerę bo naprawdę warto. Co najważniejsze produkt jest bardzooo wydajny, parę kropel wystarczy na cala twarz

Nivea, Hydra Skin Effect, Esencja-serum głęboko nawadniające - wow

Nivea, Hydra Skin Effect, Esencja-serum głęboko nawadniające od samego początku powoduje efekt wow. Samo opakowanie, design to jest to co przyciąga bardzo wzrok. Skuteczność potwierdzona po od początku użycia. Skóra jest bardziej elastyczna i jędrna. Połączenie z Nivea, Hydra Skin Effect, 7-dniowa kuracja nawadniająca w ampułkach jest to podwójna moc, która faktycznie i skutecznie działa.

Super nawilżenie, jędrność i blask

Opakowanie wygodne w użyciu (odkręcała buteleczka) przyjemny zapach, lekka super przyjemna konsystencja. Moja cera jest naczynkowa, delikatna, mieszana, przetłuszcza się mocno w strefie T ale policzki wymagają nawodnienia. Produkt mocno nawilżał, nawadnial i jakby wypełniał cerę od wewnątrz. Makijaż na takiej cerze wyglądał na prawdę promiennie. Jak dla mnie to ratunek dla zmęczonej cery. Produkt zapewnia wypełnienie nowych pojawiających sie zmarszczek (jestem blisko 30stki). Nie zatyka porów.

Używa produktu od: próbka

Koi, nawilza, jest mega wydaje

Jest to serum/booster używany przed kremem by przygotowac skórę pod przyjecie kolejnej dawki nawilżenia. Bardzo przyjemnie sie go używa, idealnie aie dozuje, 3 krople wystarczą na całą twarz. Koi, nawilza, łagodzi, przyjemnie pachnie. Dla mojej mieszanej cery latem (gdy potrzebuje dobrego nawilzenia) produkt idealny.

Super dawka nawilzenia

Produkt świetnie nawilżający, idealnie współgra z kremami nawilżającymi, moja twarz po kuracji ta seria jest w pełni nawilżona, jędrna i promienna. Nic mnie nie podrażniło, skóra się uspokoiła. Serum ma świetna konsystencje, nie lepi się, żalach jest cudowny. Z czystym sumieniem polecam.

Przyjemniaczek!

Serum jest dobre, jeśli nie jest jedynym nawilżającym krokiem w pielęgnacji. Przynajmniej przy suchej skórze- jak moja. Dobrze się wchłania, daje uwielbiane przez suche skóry uczucie ukojenia. Twarz szybko jest gotowa na następny krok pielęgnacji. Do tego pięknie pachnie!
Butelka jest średnio wygodna w aplikacji, początkowo wylewałam za dużo produktu na skórę.

Plusy przeważają minusy, jest bardzo wydajne, cena przystępna, nawilża, koi i szybciutko się wchłania nie zostawiając lepkiej warstwy na skórze.