Cetaphil, MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

drogeriadrzdrowie.pl

zobacz więcej ofertzwiń

Specjalistyczny dermokosmetyk, który powoduje głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry.
Sprawia to jego unikatowy skład:
- bardzo wysokie stężenie silnie wiążącej wodę gliceryny
- olej z awokado, który dostarcza skórze niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych
- pantenol, który łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka
- składniki antybakteryjne, które sprawią, że można go stosować w przebiegu trądzika pospolitego (młodzieńczego)

Nie zawiera substancji drażniących i alergizujących.
Cetaphil MD to balsam nawilżający do twarzy i ciała, który łatwo się rozprowadza i nie pozostawia uczucia tłustości.

Balsam nawilżający Cetaphil MD jest polecany do codziennego nawilżania skóry suchej lub wrażliwej, szczególnie w przypadku:
- trądzika pospolitego (młodzieńczego)
- trądzika różowatego
- łuszczycy
- atopowego zapalenia skóry

Jak stosować?
Należy nanieść cienką warstwę preparatu na skórę.
Może być stosowany na skórę twarzy i ciała tak często, jak to konieczne.

Bardzo fajny produkt

Skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam i ja! Produkt dobrze nawilżający, przyjemny w stosowaniu. W moim odczuciu lekki, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, co jest charakterystyczne dla tego typu nawilżaczy. Bezzapachowy - to również na plus, nie powoduje ryzyka wystąpienia podrażnień. Pojemność opakowania sprawia, że produkt jest bardzo wydajny. Jedna pompka starcza na pokrycie całej twarzy i szyi. Super sprawdza się "na co dzień", nie jest to jednak produkt wybitnie nawilżający. Całkiem dobrze sprawdza się jako produkt nawilżający pod makijaż. Polecam całym serduchem ❤️

Nawilżający koks

Mój hit jeśli chodzi o nawilżenie skóry!
Kupiłam ten krem do stosowania na twarz. Sprawdził się niesamowicie! Po żadnym produkcie nie czułam się tak cudownie jeśli chodzi o moją cerę. Ukojona i mocno nawilżona.
Miałam delikatną „kaszkę” na czole z którą poradził sobie niesamowicie.
I nie zamieniłabym tego kremu już nigdy na żaden inny gdyby nie to, że niestety okropnie się po nim świecę.
Nie nadaje się dla mnie pod makijaż. Spróbuję używania tylko na noc.

Ideał to to nie jest

Bardzo popularny balsam do twarzy i ciała, został mi polecony przez dermatologa do stosowania na ciało i problematyczne ramiona.
Zdecydowanie nie eliminuje problemu skór skłonnych do niedoskonałości, trzeba wręcz uważać. Jeśli chodzi o nawilżenie skóry to w tym się sprawdza i trochę ograniczał moje problemy skórne związane ze swędzeniem skóry ciała.
Nie podoba mi się że trzeba go porządnie rozsmarować bo nie lubię spędzać na tej czynności tyle czasu. Jeśli chodzi o ramiona to nie zauważyłam poprawy w ich wyglądzie i nadal wyskakują mi tam krosty.

Odpowiedni do AZS, nie tłusty!

Wygodna aplikacja przy użyciu pompki pozwala ośmieszyć odpowiednią ilość potrzebną do użycia. Ma lekką konsystencję i dobrze się go rozprowadza. Nie pozostawia uczucia tłustości. Można stosować do twarzy. Niweluje uczucie dyskomfortu całego ciała dzięki jej wygładzeniu i zmiękczeniu. Długotrwałe nawilża. Dostarcza skórze cennych składników takie jak witamina E, olej z awokado A także pantenol który łagodzi podrażnienia. Formuła o działaniu antybakteryjnym. Brak środków drażniących czyni to odpowiednim dla osób z atopowym zapaleniem skóry.

Całkiem fajny

Balsam ma bardzo fajną konsystencję, którą bez problemu można rozprowadzić na ciele. Dodatkowym plusem jest samo opakowanie - bardzo wygodne i poręczne.
Produkt ładnie nawilża zarówno skórę ciała jak i twarzy. Nie zostawia tłustego filmu i całkiem szybko się wchłania. Nie podrażnia ani nie uczula, co sprawia że idealnie sprawdzi się u osób z AZS.
Przy stosowaniu jako krem do twarzy nie zapycha porów, nadaje się również idealnie pod makijaż.

Delikatny balsam do twarzy

BALSAM OTRZYMAŁAM DO TESTÓW W RAMACH KLUBU RECENZENTKI

OPAKOWANIE:
Jest bardzo poręczne. To wygodna butelka z pompką. Pompka działa bez zarzutu, nie zacina się, nie strzela produktem, dozuje odpowiednią ilość balsamu.

KONSYSTENCJA:
Jest dosyć rzadka. Balsam bardzo łatwo dozuje się i tak samo łatwo rozprowadza się po skórze.
Producent zapewnia bardzo szybkie wchłanianie się balsamu.
Osobiście nie zauważyłam takiej cechy produktu. Na mojej twarzy balsam utrzymuje się dość długo, pozostawia lekką klejącą się warstewkę. Twarz po aplikacji jest mocno błyszcząca.

ZAPACH:
Ledwo wyczuwalny, ale przyjemny.

DZIAŁANIE:
To mój najmniej lubiany produkt z zestawu Cetaphil, jaki otrzymałam od Klubu Recenzentki.
Balsam jest dedykowany zarówno do ciała jak i twarzy. W moim przypadku dużo lepiej sprawdził się jako lekki balsam do ciała.

Balsam, od razu po aplikacji, mocno błyszczy się na twarzy. Przez dłuższy czas produkt jest wyczuwalny na skórze. Balsam pozostawia na skórze klejącą się warstewkę. Stosowany pod makijaż nie przedłuża jego trwałości, ale trochę jakby rozpuszcza wszystkie produkty kolorowe.
Pomimo pozostawionej warstewki, produkt niedostatecznie nawilżał moją skórę.
Produkt nie sprawdził się w moim przypadku do stosowania na co dzień. Zużyję go jako delikatny balsam do ciała.

Łagodny dla twarzy i ciała.

Dermoprotektor dla twarzy i ciała od Catephil sprawdził się dla pielęgnacji mojej suchej, matowej, pozbawionej blasku skóry. Dermoprotektor dlugotrwale nawilża, pięknie rozświetla, nawilża i wygładza. Zatrzymuje w skórze wilgoć, chroni przed przesuszeniem. Delikatnie odświeża, koi, nawilża bardzo suchą skórę zwłaszcza łokcie, kolana, dłonie, gdzie moja skóra potrzebuje szczególnego nawilżenia. Sprawdza się także w przypadku cery wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami.

Używa produktu od: próbka

Całkiem ciekawy

Pierwszy raz miałam mozliwość wyprowania Dermoprotektorado skóry twarzy i całego ciała. Chcoiaż na początku byłam iostrozna co do jego działani to kekka konsystencja i super nawilżenie podbiło moje serce od pierwszego użycia. Szczerze polecam bo jest idelny do kazego rodzaju cery.

Jestem na tak ;)

Mam skórę twarzy mieszaną ze skłonnościami do podrażnień, wyprysków i przesuszania się.
Krem zamknięty w opakowaniu z wygodną pompką. Biały kolor i brak drażniącego zapachu jest jak najbardziej na plus.
Dermoprotektor bardzo dobrze nawilża skórę twarzy, pozostawia ją bez podrażnień. Co najważniejsze dla mnie nie zapycha i nie pojawiają mi się po jego stosowaniu żadne nowe wypryski, a wręcz stare zmiany skórne są ukojone. Krem wchłania się w 2-3 minuty, sprawdza się jako krem pod makijaż. Zauważyłam, że po miesiącu codziennego stosowania moja skóra jest bardziej nawilżona i mniej się przesusza
Dermoprotektor jest bardzo wydajny, bo już niewielka ilość wystarczy dla idealnego nawilżenia

Polecampo raz kolejny do zakupu

Uzywany produkt wraz z synem, ktory ma skire atopowa. Czeste swedzenia. Po zmianie produktu przrjscie poszlo dosc łatwo. Skora w jego. Jak i moim przypadku po kapielach slonecznych nawilżona. Raczej produkt bez zapachu. Dla poszukujących dobrwgo nawilzenia polecam.

Szału nie ma

Używam krem ten na twarz. Akurat mialm stan bardzo wrażliwy i podrażniony lekko. Po naloznieu kremu twarz mnie szczypala. Ponad to uzywam go rano i wieczorem i mam cały nos strasznie suchy ze skórkami. Najbardziej zależało mi na tym kremie, chcialam go przetestować. I trochę się zawiodłam. Po którymś użyciu twarz juz nie szczypala, ale pierwsze użycie będzie na pewno zapamiętane. Jakość do ceny... slabo. Za tak drogi krem wole emolium krem specjalny.
Krem się nie wchłania, jedynie zostaje na wierzchu. Ale nie wchłania się w skórę, stąd sucha skóra nosa.
Na plus:
wydajność
Krem fajnie, że jest z pompka
I ze bez zapachu
Cena zbyt wysoka

Uniwersalny produkt do całego ciała dla minimalistów

Dermoprotektor Cetaphil jest świetnym kosmetykiem dla bardzo suchej skóry. Doskonały kompan na podróże, ponieważ zastąpi krem do twarzy, balsam do ciała, a niewielka ilość nałożona na końcówki włosów pomaga w rozczesaniu ich. Nie powoduje krostek ani innych podrażnień. Jestem z niego bardzo zadowolona i już namówiłam na jego zakup kilka koleżanek. Polecam dla młodych mam, które nie mają za wiele czasu aby zadbać o siebie.