Cetaphil, MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała

Cetaphil, MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała

Dermoprotektor został stworzony szczególnie dla tych, którzy zmagają się z różnymi problemami dermatologicznymi. Dzięki odżywczemu składowi, preparat głęboko nawilża, wygładza skórę i chroni jej naturalny płaszcz lipidowy. Stosowany systematycznie zapobiega powstawaniu nowych podrażnień. Dzięki gruntownemu przebadaniu dermatologicznemu mamy pewność, że jest bardzo dobrze tolerowany. Do tego jest najczęściej polecany przez lekarzy specjalistów. Dermoprotektor przyśpiesza leczenie dermatologiczne, dzięki swoim właściwościom nie tylko chroni skórę ale też ułatwia wchłanianie leków stosowanych w różnych chorobach, m.in: w łuszczycy, rogowaceniu przymieszkowym, AZS, wyprysku (alergicznym), suchej, wrażliwej skórze, skórach wymęczonych preparatami antytrądzikowymi (pomaga w czasie kuracji kwasami, antybiotykami, retinoidami). Jest niekomodogenny (nie zapycha porów). Bezzapachowy.

Przy problemach skórnych

Rewelacyjny kosmetyk przy problemach skórnych. Jest idealny zarówno do skóry suchej, atopiwej Ale I tłustej, mieszanej czy tradzikowej. Jest bardzo delikatny, a skóra po zastosowaniu jest bardzo gładka. Skóry atopowe pięknie wycisza A tradzikowe prawie że leczy. Naprawdę polecam

prawie jak lek

Próbkę dostałam w szpitalu do smarowania strupów po rumieniu wielopostaciowym. Już po pierwszym posmarowaniu strupy zaczęły ustępować odsłaniając zagojoną skórę.

Rewelacja

Bardzo dobrze i długo nawilżający balsam. Nie zapycha, a mam cerę z problemami. Stosuję go na twarz zamiast kremu i na całe ciało. Dla mnie ważne jest ,że nawilżenie utrzymuje się bardzo długo. Dobry skład.Polecam

Cetaphil

Bardzo mi pomógł! Po tygodniu na wakacyjnym wyjeździe miałam bardzo suchą od słońca skórę. Mimo stosowania innych produktów nawilżających, dopiero ten zadziałał. Długotrwale nawilżył i nie podrażnił. Jest całkiem wydajny. Jedyny minus to jego cena, ale jest jej warty.

Świetnie nawilża skórę ciała, nie twarzy

Balsam dobrze nawilża moją skórę twarzy i ciała. Ma ciekawy skład (pantenol, olej z awokado, witamina E). Jednak po dłuższym stosowaniu, zauważyłam to samo co w poprzednich recenzjach dziewczyn, że zapycha pory i przez niego mam problem z cerą. Szybko się wchłania, jednak pozostawia tłusty efekt na twarzy.

Obecnie nie stosuje go do twarzy, jednak używam jako balsam do ciała. Ciało jest naprawdę dogłębnie i długotrwale nawilżone. Nie jest tłuste, ale miękkie i gładkie. Poza tym balsam jest wydajny
dzięki pompce, łatwo się go rozprowadza po skórze, nie ma żadnego zapachu. Można dodać do niego swój ulubiony perfum.
Ponadto jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry.

przyjemny

Długo szukałam kremu, który byłby odpowiedni dla mojej skóry, trądzikowej i przetłuszczającej się, ale mającej też tendencję do odwodnienia zwłaszcza jesienią i zimą. Który nawilżałby i nie zapychał. Najpierw zaczęłam go używać podczas kuracji kwasami. Polubiłam go na tyle, że z nim już zostałam :) Ma lekką kosystencję, raczej emulsji niż balsamu. Niewiele trzeba produktu, żeby nałożyć na całą twarz. Nie wchłania się do matu, jednak jest świetny pod makijaż mineralny, który zakrywa efekt lekkiego błysku. Skóra po aplikacji trochę się lepi. Świetnie nawilża, nie podrażnia co ważne przy kwasach, bez zapachu i barwników co z kolei ważne przy ultra wrażliwej cerze. Do ciała nie używałam, ale chętnie wypróbuję gdy tylko sięgnę po pełnowymiarowe opakowanie.

Świetna jakość i wydajność

Jeden z najlepiej nawilżających produktów jakich używałam. Jest relatywnie drogi, ale kompletnie warty swojej ceny. Nie ma zapachu - dla jednych plus, dla innych minus, mi osobiście to nie przeszkadza, bo produkt jak najbardziej spełnia swoją funkcję w kwestii nawilżania skóry. Lekka konsystencja, szybko się wchłania (przynajmniej u mnie, chociaż czytam inne opinie które nie potwierdzają - zależy od osoby).

Warto!

Serdecznie polecam ten produkt. Pozwolił mi skutecznie pozbyć się łuszczącej się i przesuszonej skóry. Po miesiącu stosowania było widać znaczną różnicę.

Bardzo dobry krem do twarzy.

Zacznijmy od tego że jestem posiadaczką cery mieszanej i bardzo wrażliwej. Odkąd pamiętam zawsze miałam problem z doborem kremu, jak fajnie nawilżał to po jakimś czasie mocno mnie zapychał, jak nie zapychał to znowu nie nawilżał albo co było najgorsze pojawiała się reakcja alergiczna, czerwona buzia która strasznie mnie piekła. Przeszłam przez wiele kremów i praktycznie każdy nie został ze mną na dłużej, wiem że ten produkt albo się kocha albo nienawidzi ja go kocham, chociaż trochę sceptycznie nie niego podchodziłam. Wiem, że kiedyś była też trochę inna wersja bo ta aktualna którą też ja posiadam ma w składzie olej z awokado. Moja skóra również pomimo tego że jest mieszana często była przesuszona, kiedy używam tego dermoprotektora o przesuszonej skórze już zapomniałam. Kosmetyk ten w ogóle mnie nie zapchał a wręcz miałam wrażenie że działa bardzo dobroczynnie na moją skórę. Zawsze wieczorem nakładam żel aloesowy z altermedica, następnie serum z bielendy super power mezo serum i Cetaphil, to połączenie bardzo pasuje mojej skórze. Poza tym Cetaphil jest bardzo wydajny a jeśli chodzi o zapach to jest on neutralny.

Dogłębne nawilżenie

Moja skóra, w skrócie, tłusta, ciągle katowana jest specyfikami przeciwtrądzikowymi, silnie złuszczającymi. Potrzebowałam szybko mocno nawilżającego, niezapychającego kosmetyku, najlepiej aptecznego, który nie wyrządziłby mi krzywdy.
Padło na cetaphil. Nie żałuję! ;-) Jest świetny! Przede wszystkim dlatego, że nawilża dogłębnie. Skóra jest idealnie gładka, miękka, nie łuszczy się. Już nie mam wrażenia, że nawilżone zostały tylko najbardziej "zewnętrzne" warstwy naskórka. Fakt - skóra makabrycznie się po nim świeci. Pod makijaż się średnio nadaje - skóra bardzo szybko wymaga poprawek. Jednak te długotrwałe nawilżenie rekompensuje wszystko! Na plus zasługuje także wydajność - przy używaniu ogroooomnych ilości, opakowanie miałam 3,5 miesiąca.

+ nie zapycha,
+ DOGŁĘBNIE, DŁUGOTRWALE nawilża
+ wydajny

dobry uniwersalny nawilżacz

Zabrałam go ze sobą na miesięczny wyjazd jako jedyny nawilżacz do ciała i twarzy. Jeśli chodzi o ciało to jestem bardzo zadowolona, skóra jest w bardzo dobrej kondycji, nawilżenie czuję cały dzień. Uważam natomiast, że jako nawilżacz do twarzy się nie sprawdza, nie nawilża wystarczająco, skóra jest ściągnięta i czasem poprawiałam go innym kremem.
Duży plus, że emulsja nadaje się również dla dzieci, co zaoszczędziło mi trochę miejsca w torbie.
Jeśli chodzi o wydajność - butelka 250 ml starczyła mi na równo 23 dni codziennego nawilżania twarzy i całego ciała + dziecko po kąpieli. Kupiony w promocji za 30 zł przy regularnej cenie podobno 40 zł (SP).
Dobrze się sprawdza kiedy musimy zabrać ze sobą mało rzeczy.

Dobry balsam

Jest to dobry balsam nawilżający. Nie jest za tłusty, dobrze nawilża, nie podrażnia. Według producenta można stosować go również na twarzy, co zdarzało mi się robić na noc, jak skóra była bardzo przesuszona. Mam ważenie, że dość dobrze sprawdzał się w roli awaryjnego wspomagania, ale nie wypowiem się jak radziłby sobie w codziennym stosowaniu. Zazwyczaj stosowałam go na przesuszoną leczeniem przeciwtrądzikowym skórę pleców, ale wydaje mi się idealny do nawilżania grzbietu dłoni i przedramion, które miałam bardzo popękane zimą.
Cena wydaje się dość wysoka jak na balsam do ciała, ale z drugiej strony jeśli miałby być stosowany na twarz, to byłaby to cena bardzo dobra :).