Eveline, Magia Orchidei, Bioenergetyzujący krem na dzień, SPF 15

Eveline, Magia Orchidei, Bioenergetyzujący krem na dzień, SPF 15

Bioorganiczny program zapewniający skórze witalność i młodzieńczy wygląd.
Negatywny wpływ środowiska, zmiany hormonalne, szkodliwe działanie wolnych rodników powodują wysuszenie skóry, utratę sprężystości i pojawienie się przebarwień. Rewitalizująca pielęgnacja stworzona specjalnie dla skóry dojrzałej zapewnia przez cały dzień intensywne nawilżenie i zwalcza wszystkie oznaki starzenia. Nadzwyczajna receptura odmładzająca Bioenergetyzującego kremu na dzień to unikalne połączenie Ekstraktu z Orchidei z aktywnie działającym Kwasem Hialuronowym, która redukuje zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia głęboko rewitalizuje i nawilża. Dzień po dniu skóra staje się gładsza, nasycona dawką energii, a cera nabiera młodzieńczego blasku oraz promiennego i satynowego wyglądu. Unikalne połączenie luksusowego eliksiru natury i nowoczesnej technologii: Ekstrakt z Orchidei - zawiera polisacharydy, jest naturalnym źródłem energii dla komórek skóry. Bogata dawka bioenergii wspomaga odnowę komórkową i redukuje oznaki starzenia, zapewniając witalność, jędrność i blask.
Kwas Hialuronowy - silnie nawilżająca, naturalna substancja, stosowana przez dermatologów do wypełniania zmarszczek. Intensywnie wygładza, wspomaga proces tworzenia nowych komórek, nadając skórze miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość.
Kompleks witamin A, E, F - głęboko odżywia i regeneruje skórę, zapewniając jej jędrność i elastyczność.
Masło Shea - naturalny filtr UV - chroni młodość skóry przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych i zanieczyszczeniem środowiska.

Piękny zapach

Zapach : Mi bardzo przypadł do gustu, delikatny po chwili nie wyczuwalny, jednak bardzo miły.

Konsystencja : Jak dla mnie półtłusta, zbita, treściwa. Jestem na tak.

Wchłanianie : Przeciętne, ani szybko ani wolno.

Działanie : Jeśli chodzi o nawilżenie, nie jest jakieś super w ciągu dnia miałam uczucie ściągnięcia i musiałam krem nakładać ponownie. Działania przeciw zmarszczonego nie zauważyłam, tak samo jak rozjaśnienia przebarwień.

Inne : Zawiera SPF co jest dużym plusem. Pojemniczek na krem jest ze szkła.

Działania nieporządne : Nakładany w okolicach powodował lekkie pieczenie, niestety zapchał mi pory.

Podsumowanie: Poza pięknym zapachem, nie zauważyłam żadnych pozytywnych stron jego używania. Zdecydowanie nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: dość długo

Nic specjalnego

Hmm, mam mieszane uczucia co do tego kremu. Kupiłam go z ciekawości wraz z wersją na noc, bo akurat był w promocji, ale jak się okazało- nie zachwycił mnie. Krem ma dość gęstą, zbitą, zwartą konsystencję i przyjemny ziołowy zapach. Rozsmarowuje się raczej bezproblemowo, ale niestety problemy pojawiają się przy wchłanianiu. Na twarzy pozostaje dziwna warstewka, jakby krem " odstawał od buzi". Faktycznie, gdy nałoży się nieopatrznie w okolice oczu- szczypie:( Niestety, wg mnie- on zwyczajnie nic nie robi. Ani nie nawilża, ani nie wygładza, ani nie dodaje skórze kolorytu- nic zupełnie nic. Ot takie sobie smarowidełko- które ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Nie zużyłam do końca- oddałam mamie, też nie była specjalnie zachwycona:( Opakowanie takie sobie- mały słoiczek, z malusieńkimi literkami, podobnie jak jednej z uzytkowniczek- z nakręki zdarł sie złoty paseczek. Raczej go więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: Używałam przez 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

taki sobie

Nie kupiłam tylko pozostał mi niejako w spadku, więc używałam, bo było mi szkoda wyrzucać. Jednak ten krem mnie nie zachwycił.
Największe wrażenie zrobiło na mnie :
1. kartonowe pudełko, które jest bardzo ładne i zachęca do zakupu.
2. szklany słoiczek, który również jest bardzo ładny. Oba te elementy są ślicznej fioletowej barwy.
3. zapach, który jest nieziemski.

No dobra, ale tym się zachwycałam, a potem chciałam jakiegoś działania. Niestety, tutaj krem już mnie tak nie zachwycił.
Krem ma dość zbitą konsystencję, którą fajnie się rozprowadza po twarzy i szybko się wchłania ( to na plus), jednak miałam wrażenie, że jeszcze bardziej mnie wysuszył. Zupełnie nie nawilża, ale pozostawia taką kleistą warstwę na skórze.
Wypróbowałam i wiem jaki to krem, ale nie wrócę.

Kiepski

Całą serię \'Magia Orchidei\' uważam za niewypał. Jeżeli chodzi o ten konkretny krem to do zalet można zaliczyć ładny zapach , SPF 15, dobrą cenę i ładne opakowanie. Jeżeli zaś chodzi o działanie to kiepsko. Jest mocno tłusty, dłuuugo się wchłania, nie zbyt nadaje się pod makijaż, nałożony zbyt blisko oczu bardzo je podrażnia (zaznaczam, że nie mam wrażliwych oczu). Mam zdrową, jędrną skórę bez zmarszczek, więc efektu przeciwzmarszczkowego nie będe oceniać, jednak z nawilżeniem również sobie nie radzi. Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka mesięcy temu

Nawet dobry ;)

Lubię ten krem, ładnie pachnie, po jego nałożeniu moja skóra odzyskuje blask, jest bardzo ładna, jasna. Gdy użyję go raz na jakiś czas, skóra tak trochę piecze , ale jak dla mnie to nawet przyjemne pieczenie :D

Minusem jest to, że łzawią po nim oczy. Ale i tak go lubię.

Używam tego produktu od: grudnia 2010
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

super!

Mam ten krem od bardzo dawna, na początku się zraziłam, że niby zapycha mi pory, ale jednak okazało się, że była inna przyczyna wysypu. Wróciłam do niego i bardzo sobie chwalę - dobrze nawilża, nie powoduje wysypu prawie-że-dymiących-wulkanów :D, ma filtr, pięknie pachnie... Naprawdę, bardzo przyjemny krem. Kupię na pewno jak mi się skończy i raczej już przy nim zostanę na dłuższy czas :)

Ilość zużytych opakowań: jak narazie niecałe jedno - na pewno będą kolejne!

Mieszane uczucia

Skusiła mnie promocja wraz z kremem pod oczy. Krem sam w sobie nie jest zły, byle nie dotykać okolic oczu, wtedy jest masakra.
+ przyjemnie się nakłada
+ miła konsystencja
+ nawilża twarz, ale bez rewelacji w poprawie kondycji
+ nieziemsko pachnie

- podrażnia oczy
- producent nie dotrzymuje obietnicy

Krem/żel po oczy nie nawilża, raczej wysusza.

Ilość zużytych opakowań: 1 + krem do oczu

Jestem na nie, przeciętniak

Jestem na nie, nie zamierzam kupić go więcej ponieważ nie spełnił mich oczekiwań.

Plusy:
- filr spf 15
- niska cena
- kosmetyk nie testowany na zwierzętach

Minusy:
- słabo nawilża, cera jest szara, pozbawiona blasku, małe zmarszczki nie znikają
- uczula, pieka i łzawią mi oczy, trzeba nakładać krem daleko od oka a to i tak mało co daje bo krem jakos paruje lub przedostaje się w okolice oka podczas wykonywania makijażu
- konsystencja dla mnie zbyt śliska a jednoczesnie trudna w rozsmarowywaniu

Ten krem mi nie pasuje, nie widzę żadnego pozytywnego działaia, wręcz jest odwrotnie, a szkoda.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Ani na tak ani na nie

Kupiłam kiedyś w promocji wraz z żelem pod oczy, chcia łam spróbować czegoś nowego. Krem ani mnie nie zachwycił, ani nie zniechęcił. Dość lekka konsystencja, przyjemny ziołowy zapach. Szybko się wchłania, można bez problemu nakładać makijaż. Niestety z cerą nie robi nic- nawilża średnio, ani nie wygładza ani nie zmiękcza. Plus za niepodrażnienie. Ot takie smarowidło, które ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Opakowanie- szklany, niewielki słoiczek z plastikową nakrętką, z której już po tygodniu zdarł się złoty paseczek:(

Używam tego produktu od:używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

świetny!

Bardzo dobry, lekki krem!
Przede wszystkim fajnie nawilża, wygładza. Żel hialuronowy jest wyczuwalny i dzięki temu ten krem świetnie spisuje się pod makijaż. Cena niewielka, naprawdę warto wypróbować!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy, nie codziennie

Nie wiem co się dzieje, ale to już kolejna recenzja, która została usunięta, mimo że była całkowicie zgodna z kodeksem!?
Krem kupiłam z promocji z 7 mililitrowym kremem pod oczy z tej samej serii.
Uważam, że jest to fajny krem do twarzy na sezon wiosna/lato. Na zimę jest trochę za słaby.
Szybko się wchłania, ma działanie rozświetlające.
Nawilża średnio. Ma śliczny zapach.
Ogólnie uważam, że jest godny wypróbowania i - być może - kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: luty 2010
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze