Apis, Dead Sea Line, Płyn do kąpieli z minerałami Morza Martwego

Apis, Dead Sea Line, Płyn do kąpieli z minerałami Morza Martwego

Pojemność 1 000 ml

Daje uczucie odprężenia, poprawia mikrokrążenie, nawilża i uelastycznia naskórek, łagodzi stany zapalne. Poza minerałami z Morza Martwego zawiera wyciągi z ziół: lawendy, rumianku, tymianku, szałwii i aloesu oraz naturalne proteiny - kolagen z elastyną.

/s/

Super!

Minerały morza martwego faktycznie jego zapach kojarzy się z morzem,ma delikatna konsystencję,pieni się i to bardzo,kąpiel w tym płynie to czysta przyjemnośc,skóra po umyciu jest miękka w dotyku,nie wysusza,polecam,kupiłam za 12,45.

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

A może nad morze?

Nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio mam przesyt kosmetyków, o tak zwanych "zimowych zapachach". Wszystkie wanilie, migdały, czekolady, zamiast mnie relaksować, powodują jedynie mdłości i grymas bólu na twarzy. ;/

Jednak, zimową porą z gorącej kąpieli w gęstej pianie, nie mam zamiaru rezygnować. ;)

Na ratunek przyszedł mi Apis. :)

Przeznaczony dla tych wszyskich, którzy mają dość "chemicznych słodyczy".
Dla tych, którzy poszukują czegoś rześkiego.

Apis zmienił desing opakowania. Teraz wygląda ono o wiele bardziej kusząco. Wysoka, solidna butelka, na zatrzask. Klikamy w dół ( tak jakbyśmy zapalały światło) i możemy cieszyć się kosmetykiem ukrytym w środku.
Barwa produktu jest bardzo przyjemna-niebieska, konsystencja- żelowa, lekko glutowata, ale raczej gęsta, co podnosi wydajność produktu.
Zapach- orzeźwiający, morski, ozonowy. Coś na kształt żelu pod prysznic z minerałami morza martwego- Palmolive.
Idealne połączenie. Zazwyczaj zbyt ciepła woda, powoduje u mnie senność i zawroty głowy, natomiast dzięki temu płynowi mogę wygrzewać się w cieplutkiej wodzie, czując w powietrzu nutę orzeźwienia, morską bryzę.
Płyn dobrze się pieni, tworząc lekką, aksamitną pianę.
Nie brudzi wanny. Łatwo się spłukuje.
Można go stosować zarówno jako płyn do kąpieli, oraz jako żel pod prysznic.
Ładnie oczyszcza ciało, pozostawia przyjemny delikatny zapach na skórze.
Zauważyłam iż pomaga niwelować cellulit, "ujędrnia" ciało, pomaga przy doleglowościach związanych z trądzikiem, np. na plecach, ramionach, dekoldzie.

Odkryłam go na DOZ-ie i tam też się w niego zaopatruje.
Koszt litrowego opakowania waha się pomiędzy 11-13 zł.
Używam tego produktu od: lata, 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte, drugie w trakcie

super produkt

Najlepszy płyn do kąpieli ,minerały z Morza Martwego zapewnią delikatną cerę ,szczególnie polecam dla osób z cerą łojotokową .Kąpiel oprócz dzialania na skórę ma działanie odprężające.To jak kąpiel w morzu :)))

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

w sumie ok.

ogólnie jest dobry skóra jest po nim miękka, nie podrażnia...tylko zapach... taki jakby skoszonej trawy ale przecież nie zapach ię liczy.
wydajny i tani.

Używam tego produktu od: parę mies.
Ilość zużytych opakowań: pół

Bardzo lubię

Bardzo fajny płyn:
+ nieźle się pieni
+ ma charakterystyczny zapach, jak dla mnie przyjemny, ale kogoś może drażnić
+ nie wysusza skóry, nawilża ją i wygładza
+ poprawia kondycję skóry, łagodzi trądzik i różne wypryski na skórze

Ma minus:
- jest mało wydajny, ale nie żałowałam go sobie, może dlatego tak szybciutko mi się skończył...?
- trudno go kupić, najlepiej na stronie Apisu czasami na Allegro
- butelka taka sobie, ale to szczegół w porównaniu z zawartością...

Bardzo lubię kosmetyki Apisu i żałuję, że tak trudno je dostać. Zaznaczam, że nie wiem czy jeszcze kupię, bo chciałabym przetestować inne płyny i sole tej firmy. Uważam, że naprawdę warto.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu