Pharmaceris, H, Nutrimelin, Aktywny szampon regenerujący do włosów suchych (stara wersja)

Bogata formuła szamponu łączy doskonałe właściwości myjące z intensywną ochroną przed wysuszaniem. Odżywczy ekstrakt z miodu bogaty w aminokwasy i cukry oraz gliceryna głęboko odżywiają struktury włosów przywracając im miękkość i optymalne nawilżenie. Prowitamina B5 zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Polimery kationowe i emolienty ułatwiają rozczesywanie włosów, zabezpieczają je przed rozdwajaniem i zapewniają właściwy połysk. Szampon posiada pH neutralne dla skóry.
Szampon przyspiesza naprawę struktury włosa na całej długości i skutecznie ją chroni. Po zastosowaniu włosy są odpowiednio nawilżone i bardziej podatne na układanie. Odzyskują miękkość i połysk.

Zoltko na glowie;)

Zapach to ten szampon ma wspanialy;) taki swiezy. Dobrze myje wlosy, dobrze sie pieni i nie obciaza wlosow. Czy wroce do niego? Pewnie kiedys tak, jesli znajde go w dobrej cenie:)

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo zły

1. Puszy i elektryzuje włosy
2. Dostałam po nim łupieżu
3. Powodował nadmierne przetłuszczanie

W efekcie dzień po myciu miałam tluste, pokryte łupieżem włosy u nasady i spuszone na końcach :(

Dobry, dla lekko suchych włosów, ale nie skatowanych.

+ szampon ma bardzo przyjemną konsystencję
+ delikatny zapach
+ dobrze się pieni
+ jest w miarę lekki, nie obciąża włosów, pomimo tego, że jest odżywczy
+ bardzo delikatny dla skóry głowy, nie podrażnia
+ na bazie miodu
+ nadaje włosom delikatny błysk
+ przy dłuższym stosowaniu korzystnie wpływa na kondycję włosów

- drogi
- niezbyt wydajny
- plącze włosy, trudno je rozczesać
- puszy je

Świetny!

Ten szampon lubię stosować w okresie jesienno-zimowym, gdyż dobrze nawilża i pielęgnuje moje włosy, które w tym okresie się elektryzują i nie chcą się układać. Poza tym lubię jego zapach oraz konsystencję. Jest całkiem wydajny. To mój ulubiony szampon obok wzmacniającego również z Pharmaceris. Polecam go bardzo!

dobry szampon w dobrej cenie

Często wracam do tego szamponu, gdy moje włosy zaczynają się puszyć i zaczynam mieć problemy z rozczesywaniem. Po użyciu tego szamponu włosy są bardziej nawilżone (lepiej się rozczesują) i ładnie lśnią :)

Szampon jest delikatny (polecam osobom z wrażliwą skórą głowy), dobrze się pieni, jest wydajny. Dla mnie jest to jeden z lepszych i tańszych szamponów aptecznych.

Do wlosÓw suchych delikatnych POLECAM

Włosy mam długie, proste, suche, łamliwe, cienkie, dlugo niepodcinane plączą się, podatne na uszkodzenia ale mimo to są bardzo delikatne i przyjemne w dotyku i błyszczące. Myje co 3 dni. Uzywam od miesiaca tego szaponu i mogę z czystym sumieniem polecić go osobie o podobnych wlosach.
Dodatkowo używam maski gliss kur czarnej i na końce mgielki z olejkiem arganowym ale nie zawsze. Po szaponie dobrze się rozczesują. Zapach przyjemny, dobrze myje i wreszcie nie swędzi mnie glowa po szamponie tak jak to bylo w przypadku gliss kur fioletowego.

zwiększył wypadanie moich włosów

Z serii H marki Pahrmaceris przerabiałam już szampon wzmacniający i niestety nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia. Pomyślałam, że może moim włosom przyda się regeneracja po tych słonecznych dniach i wypróbowałam szampon regeneracyjny:

+ przemiła konsystencja, delikatna, świetnie się pieni
+ super zapach
+ wydajność - dla mnie bardzo dobra, myję włosy codziennie i wystarczył mi na prawie miesiąc użytkowania
++ nadaje super objętość moim włosom, żaden szampon dotychczas tak pięknie ich nie pogrubił!

Niestety...
- tuż po umyciu moje włosy są bardzo "suche" i sianowate, ciężko się rozczesują
- zauważyłam zwiększone wypadanie włosów, o momentu gdy zaczęłąm go używać na szczotce do włosów zauważam dwa razy więcej puki niż dotychczas :-(

Dlatego mimo, że tak wspaniale nadaje objętości moim włosom, to mam wrażenie, ze przy dłuższym stosowaniu chyba nie miałby już na co działać ;-P

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 250 ml

bardzo go lubie

Moje wlosy sa raczej normalne, troche dluzsze niz do ramion, ponad pol roku temu przeszly zabieg drastycznego rozjasniania, wiec zrobily sie suche i zaczely nawet troche wypadac.

Szampon Pharmaceris obiecuje intensywną ochrone przed wysuszaniem, głębokie odżywienie struktury włosów, miękkość, optymalne nawilżenie, ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, ułatwienie przy rozczesywaniu, zabezpieczenie przed rozdwajaniem, połysk, przyspieszenie naprawy struktury włosa na całej długości i lepsza podatnosc na układanie.

KONSYSTENCJA
W sam raz, nie za gesty, nie za rzadki, dobrze sie pieni.

ZAPACH
Dla mnie bardzo przyjemny, nie za mocny.

DZIALANIE:
- nie wysusza
- lekko odżywia strukture włosów, ale nie powiedzialabym, ze gleboko
- nadaje delikatna miękkość, choc nie drastyczna
- nawilża, ale uzycie po nim odzywki chocby w sprayu konieczne
- mam wrazenie, ze chroni przed czynnikami atmosferycznymi, szczegolnie przed sloncem
- nie ułatwia rozczesywania
- troche zabezpiecza przed rozdwajaniem,
- nadaje delikatny połysk
- faktycznie przyspiesza naprawe struktury włosa na całej długości
- ulatwia układanie
- dobrze oczyszcza wlosy
- pozbywa sie szamponu suchego oraz pudru zwiekszajacego objetosc
- nie wplywa negatywnie na wlosy farbowane, nie przyspiesza wyplukiwania farby
- moze delikatnie platac wlosy, ale nie robi koltunow

WYDAJNOSC
Standardowa dla mnie, czyli 1 opakowanie starcza mi na okolo 3 tygodnie, co sprawia, ze jest troche za drogi w relacji cena-ilosc.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Ideał jak dla mnie

Długo zastanawiałam sie nad tym szamponem kupiłam i nie żałuję szampon mile mnie zaskoczył. Mam włosy suche ale nie zniszczone twardza woda jeszcze to poteguje, zawsze szukam szamponu który nie będzie wysuszał( od nawilżania sa odzywki) ale jednoczesnie nie będzie potęgował przetłuszczania się włosów jak to bywa z takimi szamponami do włosów suchych.
ten szampon jest bardzo delikatny mimo sls nie wiem kazdy tak narzeka na to sls miałam różne szampony bez sls i powodowały mi spustoszenie na głowie więc chyba moje włosy lubia ten składnik
Szampon dobrze myje a co najwazniejsze nie swędzi mnie skóra głowy a po wszystkich szamponach drogeryjnych i profesjonalnych swędzi z małymi wyjątkami
szampon uzywałam bez odzywki zero suchości swietnie rozczesałam włosy , były takie milutkie i miękkie
szampon nie przetłuszcza włosów, nie zawira żadnych olejków i to lubie gdyz szampon ma myć olejki i tak nie zdążyłyby zadziałać
Skład jak dla mnie na plus, nie ma obklejaczy nie ma olejków jest za to miód i pantenol i glukoza
polecam tym którzy nie maja siana na głowie a maja suche włosy podejrzewam że wszyscy którzy mają sztywne i puszyste włosy i pragną wygładzenia narzekają na ten szampon

Dobry!!!

Jest dobry ale nadal szukam tego szamponu, który mnie mega zaskoczy!
Plusy:
-włosy są błyszczące
-mniej się przetluszczaja
-są lekkie i miękkie
-włosy się lepiej układają i rozczesuja
-zawiera bardzo dobre składniki min. miód
-włosy są zregenerowane

Minusy:
-nie wydajny
-nie radzi sobie z puszacymi włosami ale w koncu od tego jest odzywka lub jedwab
-cena, zapłaciłam za niego 26 złotych

Myśle, że wrócę do niego i wypruboje inne szampony z tej firmy! Chociaż tani nie jest:)

Nie.

Kupiłam ten szampon, bo mam przesuszone włosy od rozjaśniania, a jest do włosów między innymi znusczonych zabiegami chemicznymi, zaznaczę, że nie rozjaśniam już włosów od 2 lat! Ale nadal są suche, ogólnie z natury nie mam włosów gładkich tylko delikatnie napuszone, dlatego też je prostuje co dodatkowo wysusza włosy, są też łamliwe.
Uznałam, że szampon apteczny, dobrej firmy, przeznaczony do mojego tupy włosów będzie jak znalazł, ale niestety się pomyliłam, bo:

-nie nawilża, a przesusza moje włosy (wierzę, dziewczynom, które piszą, ze przesusza iu niszczy, inne się dziwią jak to możliwe, a jednak możliwe, że szampon może się przyczynić do zniszczenia włosów, bo jeśli nie nawilża, a przesusza i tak już suche włosy to one automatycznie zaczynają się bardziej łamać, bo nie mają nawilżenia, niestety u mnie też tak jest)
-czuję, że nie myje dobrze włosów, a pozostawia je takie trochę niedomyte, nie są sypkie i świeże, ale pachnące jego specyficznym, chemicznym (ale przyjemnym) zapachem co mnie dziwi, bo niby pachną, a niedomyte, nieodmyte, a przesuszone, NIE LUBIĘ GO

Myślałam, że będzie tak źle przez pierwsze stosowania, ale przy częstszym myciu raczej nic się nie zmienia.

-dodatkowo nie chroni nic a nic przed puszeniem, nie wygładza, byłam na wieczornej przejażdże rowerowej kiedy powietrze było trochę wilgotne włosy poskręcały mi się i odstawały niczym sianko (przy niektorych preparatach jestem w stanie to okiełznać z tym szamponem niestety nie)
-jak go kupowałam nie uważałam, że jest drogi jeśli ma spełnić obietnice producetna, polepszyć stan moich włosów, niestety teraz uważam, że dużo za drogi i średnio wydajny

Daje 2 gwiazdki, bo mojej mamie z kręconymi włosami po trwałej podpasował, ale do mnie kompletnie nie przemawia i dałam go mamie.

Jakie są plusy?

-odpowiada mojej mamie
-wygodne opakowanie
-fajny zapach (ale bez zachwytu, bo przy dłuższym stosowaniu męczy gdyż jest chemiczny i dość mocny, specyficzny)

Na pewno nie kupię go ponownie, teraz stosuję zwykłą Schaumę i włosy wyglądają na zdrowsze niż z nim.

Całkiem dobry szamponik :)

To chyba jeden z niewielu szamponów po których nie muszę używać odżywki :) Włosy po nim pięknie pachną przez cały dzień, są lekkie i miękkie w dotyku. Końcówki już się nie rozdwajają i włosy nie łamią tak jak kiedyś. Poza tym mam farbowane włosy na rudo, przy używaniu tego szamponu kolor trzyma się troszkę dłużej i włoski błyszczą. W skrócie:

+piękny zapach włosów na cały dzień
+nawilża i dodaje miękkości
+nie obciąża włosów
+farbowane włoski lśnią :)

Nie napiszę, że jest drogi bo na prawdę godny polecenia i nie szkoda wydać parę złotych więcej niż na przeciętny szampon :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca