BeBeauty, Care, Kremowy płyn do kąpieli `Mleczko bawełniane`

BeBeauty, Care, Kremowy płyn do kąpieli `Mleczko bawełniane`

Pojemność 1,3 l
Pojemność 1,3 l

BeBeauty to nowoczesna linia płynów do kąpieli, których subtelny zapach odpręża i wprawia w dobry nastrój. Płyn wzbogacony o mleczko bawełniane, którego właściwości sprawiają że skóra jest odżywiona i nawilżona. W połączeniu z ekstraktem z orchidei oraz składnikami balsamu do ciała, płyn zapewnia odpowiednią pielęgnację skóry.

zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml
Skóra
normalna

Intensywny relaksujący zapach.

To już kolejny kremowy płyn do kąpieli który pojawił się w mojej łazience. Idąc na zakupy nastawiłam się na wersję '6 minerałów", której niestety nie było. Miałam wybór pomiędzy ' kozie mleko' i 'mleczko bawełniane'- jak widać wybór padł na ten drugi.

Opakowanie charakterystyczne dla całej serii kremowych płynów, butla jest wielka ale poręczna, zaopatrzona w wygodny uchwyt ułatwiający jej trzymanie i nalewanie płynu do wanny oraz zamykanie klik. Cała kolorystyka utrzymana w odcieniach bieli z czarnymi i niebieskimi dodatkami. Grafika przejrzysta z widocznym kwiatem bawełny i szczegółowym opisem produktu.

Płyn ma kremową, lejącą konsystencje w białym kolorze.
Zapach mocno wyczuwalny już po otwarciu butelki daje po nosie, jest najintensywniejszym zapachem z wszystkich płynów jakie używałam z tej serii.
Słodki, kwiatowy, nie przytłaczający, wystarczy niewielka ilość płynu by pachniała cała łazienka.

Skład z podstawą SLS i innych substancji pianotwórczych, dodatkowo gliceryna, mocznik, witamina E, ekstrakt z bawełny, olej z nasion bawełny, ekstrakt z kwiatów orchidei plus konserwanty i zagęszczacze. Biorąc pod uwagę cenę około 6 zł za pojemność 1,3 litra to jest bardzo ale to bardzo przyzwoicie.

Płyn dobrze się pieni, piana jest miękka, puchata i długi czas utrzymuje się na wodzie. Nie jest jej jakoś bardzo dużo, oczywiście im więcej płynu dodamy do kąpieli tym więcej piany uzyskamy. Zapach jest bardzo intensywny, wyczuwalny podczas całej kąpieli, na ciele również pozostaje w bardzo delikatnej formie. Uprzyjemnia czas kąpieli, relaksuje i odprężą. Pachnie nie tylko w łazience, ale i poza nią. Skóra po umyciu jest odpowiednio oczyszczona, miękka nie występuje uczucie jej ściągnięcia czy objawy przesuszenia. Jest odpowiednio wypielęgnowana, nie odczuwałam potrzeby natychmiastowego zastosowania kosmetyku nawilżającego, ale nie zauważyłam również by kremowy płyn do kąpieli ją nawilżał. Skóra jest gładka, przyjemna w dotyku, nie występują na niej żadne podrażnienia czy zmiany alergiczne.

Kremowy płyn do kąpieli mleczko bawełniane jest kolejnym kosmetykiem myjącym od BeBeauty którego działanie w pełni mnie satysfakcjonuje. Dobrze się pieni, intensywnie i przyjemnie pachnie,umila czas kąpieli i nie ma negatywnego wpływu na stan skóry. Jest tani, wydajny i łatwo dostępny.

niezła pianka w kąpieli

zapach jest bardzo przyjemny, lekki. Butla jest duża i wydajna. Cena śmieszna. płyn ma kolor perłowo- biały i w strumieniu wody zamienia się w obfitą piankę. nic mnie nie uczuliło, nie wysuszyło