Schlecker, Rilanja Young Clear, Gesichtsreinigungstücher (Chusteczki oczyszczające do twarzy)

Pojemność 25 szt

Chusteczki oczyszczające do twarzy nasączone środkiem o działaniu antybakteryjnym zapobiegają powstawaniu pryszczy i wągrów.

Skład: Aqua, Glycerin ,Caprylyl/Capryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Hexylene Glycol, Zinc PCA, Parfum, Sodium Citrate, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride.

Cena: 5zł / 25szt.
/s/

Dobre chusteczki oczyszczające w podróży

:)ładnie pachną
:)wygładzają skórę
:(nie oczyszcją dogłębnie, ale kto w to wierzy;)
:)dobrze odświeżają
:)nie kleją się
:)nie podrażniają

Warto je mieć w podróż, le nie zastąpią porządnego żelu czyszczącego:)

Przydatne:)

Szukałam czegoś co szybko i dokładnie oczyści twarz. Wybór padł na te chusteczki. I jestem z nich bardzo zadowolona. Dobrze odświeżają i zmywają. Każda chusteczka jest nasączona odpowiednią ilością płynu, który delikatnie się pieni. Po użyciu skóra trochę się lepi, ale po chwili jest gładka i nieściągnięta. Tonik w tym wypadku jest zbędny.
Są to moje pierwsze chusteczki i nie mam jeszcze porównania, dlatego daję 4 gwiazdki. Jednak nie wykluczam podwyższenia oceny.
Polecam:) Do kupienia wyłącznie w drogeriach Schlecker.

Używam tego produktu od:2 miesięcy