Eveline, Mystic Galaxy Eyeshadow Palette (Paletka cieni do powiek)

Eveline, Mystic Galaxy Eyeshadow Palette (Paletka cieni do powiek)

Zobacz oferty

douglas.pl
Średnia ocena: 3.16/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 szt

Idealny zestaw dwunastu harmonijnie dobranych odcieni o matowych, duochromowych i metalicznych wykończeniach, które powstały dzięki inspiracji barwnym kosmosem. Znajdziemy tu fiolety i brzoskwiniowe odcienie idealnie wpisujące się w najnowsze trendy trendy oraz ponadczasowe brązy i beże. Trwała, mocno napigmentowana formuła cieni idealnie się blenduje pozwalając na stworzenie dziennego lub wyjątkowego wieczorowego looku.

Całość zamknięta w eleganckim opakowaniu z lusterkiem. W zestawie znajduje się profesjonalny, dwustronny pędzelek.

Kosmetyk vegan friendly!

Nie jestem przekonana do tej palety ☹️

Kupiłam po obejrzeniu na you tubie paru influecerek i z ciekawości, kolory ładnie się prezentowały w palecie Zacznę może od opakowania podoba mi się kolorystyka, opakowanie wydaje się być solidne, ma lusterko i pędzelek to fajna sprawa bo dostajemy w cenie taki dodatek ????lusterko nie zniekształca jest ok. Natomiast jeśli chodzi o cienie to jestem trochę zawiedziona, przedewszystkim kolorami, za dużo moim zdaniem jest w nich różu np. Sun to dla mnie powinnien mieć odcień bardzo jasny a na powiece górnej wygląda jakby miał lekko różowe tony. cometa jest super taki ładny liliowy kolor, ale już np. Earth wygląda na mocny brąz a też ma domieszkę różu w sobie i ten Moon moim zdaniem nie potrzebny, bo nie praktyczny i taki dziwny ten błysk mięta tak bym to określiła. Jakość jest naprawdę dobra, błyski trzymają się nawet bez gliterr Primera, trochę się delikatnie osypuja, maty też ok, dobrze się blenduja. Ogólnie nie jest źle ale nie używam jej zbyt często bo kolory nie do końca jednak mi podpasowaly i minus za brak czarnego cienia. ????

Super jakość w niskiej cenie

Ta paleta mnie uwiodła. Kolorystyką, opakowaniem a na koniec jakością. Praca z nią jest czystą przyjemnością, kolory pięlnie się blendują, nic nie robi plam ani dziur. Nie mam do niej absolutnie najmniejszych zastrzeżeń.

Cudowna paletka

Ta paletka jest moją jednych z najbardziej ulubionych. Nie ma dnia bym nie użyła ich na swoich powiekach. Jak dla mnie kolory są piękne, dobrze napigmentowane, nie osypują się. Czego chcieć więcej. Polecam!

Kosmiczna paletka

Od kiedy pamiętam lubię eksperymentować z makijażami. Tym sposobem i trochę przez przypadek stałam się posiadaczką recenzowanej paletki.
Pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne, mocna kasetka z lusterkiem i dobrym pędzelkiem. Nieco niecodzienna kolorystyka może odrzucać, ale dla osób odważnych będzie spełnieniem ich makijażowych szaleństw! Kolejnym plusem jest trwałość, którą również muszę ocenić bardzo wysoko.
Jednocześnie nie jest to produkt dla każdego i tak, jak można przeczytać w poprzednich recenzjach-nie trafi do każdego i warto wziąć to pod uwagę przy zakupie!

Eleganckie Fiolety

Paletka zakupiona w Drogerii Natura cienie w odcieniach fioletów brązów beżów całość bardzo elegancka wspaniała propozycja dla osób lubiących fioletowy kolor w stylu Glamour świetny produkt jestem oczarowana polecam

Polecam!

Paleta cieni do powiek bardzo elegancko zapakowana w metalowe pudełko z lusterkiem, każdy cień pięknie opisany, pędzelek w tej samej kolorystyce co cienie. Bardzo mi się podoba, a same cienie też są rewelacyjne, piękne mocne kolory, świetnie się blendują, utrzymują się przez cały gorący dzień, nie rolują się w załamaniu powieki. Naprawdę bardzo fajne cienie drogeryjne. Polecam serdecznie.

wesoło i kolorowo

Wesoła kolorystyka zarówno cieni jak i opakowania to jest własnie to. Duża różnorodność od jasnego beżu przez róże po brązy i fiolety. Czyli coś na każdą okazję, bardzo dobrze się nimi maluje, dobrze się łączą ze sobą, tworząc niezwykle wyraziste i przepiękne makijaże. Delikatne dla oczu i o delikatnym zapachu, łatwe i niezwykle przyjemne w stosowaniu a do teg bardzo napigmentowane i trwałe. solidna kasetka z lusterkiem i dobrej jakości pędzelkiem. Czysta kosmiczna przyjemność.

Moja Mistyczna Galaktyka

Choć nie jestem profesjonalistą to ta paletka zdecydowanie skradła moje serduszko. Uwielbiam fiolety. Paletka zamknięta jest w metalicznym pudełku, która zawiera 12 odcieni (fiolety i brąz), dołączony jest pędzelek i oczywiście lusterko. Wszystko idealnie współgra i można bawić się makijażem. Jest trwała, fajnie się nakłada i blenduje, nie obsypuje.

Najgorsza z całej trójki!

Mystic Galaxy to ostatnia z testowanych przeze mnie palet - i niestety, najgorsza!
Po takiej kolorystyce i po wypróbowaniu Ruby Glamour oraz Charming Mocha spodziewałam się czegoś na ich miarę - czyli czegoś, co mnie zachwyci, a dostałam...figę z makiem!:(.

Ale, zaczynając od plusów - bo i te znalazłam, aż taki totalny bubel to to nie jest ;). Po pierwsze - opakowanie, czyli solidna kasetka z lusterkiem i dobrej jakości pędzelkiem. Kolorystyka opakowania nawiązuje oczywiście do zawartości, tak więc dominuje głęboki fiolet - całość jest naprawdę fajna i dopracowana.

Mystic Galaxy to dość ciekawa paleta - kolorystycznie!
Mamy tu oczywiście fiolety w różnej tonacji, ale mamy też i kolory ciepłe, rodem z palety Charming Mocha - mowa o matach: Sun, Mercury, Jupiter czy Earth - są one ciepłe i jasne, można łączyć je spokojnie z wieloma innymi kolorami - a i tak zawsze uzyskamy coś fajnego. Jest jeszcze Comet - to matowy, jasny fiolet, ładny, ale bez fajerwerków i rzadko go używam.
Wspomniane maty są naprawdę dobre jakościowo - pigmentacja jest dobra, cienie nie osypują się i nie pylą, a na powiekach uzyskujemy dokładnie to, co w opakowaniu. Bardzo łatwo je zblendować, nie są kredowo suche, tylko aksamitne i miękkie, co pozwala uzyskać naprawdę doskonałe przejście między kolorami. Do tych kolorów nie mogę się przyczepić - ale to tylko połowa palety, niestety, druga część, czyli błyski, jest absolutnym przeciwieństwem tych świetnych matów!

Wspomnianych błysków jest w tej palecie dokładnie 6 - i niestety, co jeden, to gorszy. Saturn i Mars jeszcze jako tako się bronią - pierwszy jest ciepły i można go wkomponować jako ciekawy dodatek do wielu makijaży, natomiast Mars jest już specyficzny i mnie się on nie podoba - niby to róż, ale z mnóstwem zielonkawo-niebieskich drobinek (znana sprawa zwłaszcza przy turbotach, gdzie baza to jedno, a drobinki to osobna kwestia). Mars jest bardziej masełkowaty, ale no właśnie - te drobinki są jednak spore i lubią osypywać się na policzki.
Drugie rozczarowanie to Moon - z pozoru biały, ale błyszczy na zielono :D. No nie moja bajka, niestety - sądziłam, że to piękna biel z połyskiem, idealna do wewnętrznych kącików, a tu lipa. Sprawdzi się co najwyżej jako topper. Sam cień nie jest zły, choć na pędzlu lubi nieco pylić.

Najgorsze z błysków są jednak odcienie fioletów - te, w których pokładałam największe nadzieje, a więc:
Venus, Neptune, Uranus i Pluto. Przechodzą od średniego fioletu do tego nieomal czarnego, nasyconego - już wyobrażałam sobie, jak piękny makijaż mogę nimi uzyskać, ale cóż - wyszło, jak wyszło.
Przede wszystkim, pigmentacja leży i kwiczy - na swatchu jeszcze jakoś to wygląda, ale na powiekach jest dramat - kolory są szaro-sine, brzydkie, jakby brudne - i dotyczy to tych czterech fioletów, ani jeden nie wygląda na powiekach tak, jak w opakowaniu! Trudno nabrać je na pędzel, bo są twarde, a jeżeli już się to uda, to nie sposób połączyć ich z pozostałymi cieniami, tworzą się plamy i prześwity. Nawet Glitter Primer nic tu nie daje - a nie, przepraszam, wzmacnia efekt plam, bo rozblendować nadal się nie da! :D.
O trwałości nie będę się wypowiadać, ponieważ przy tych błyskach jej nie ma - nie sposób uzyskać nimi ładnego, wyjściowego i zjawiskowego makijażu, są tylko plamy, plamy i prześwity. Koszmar,

Na plus - nie uczuliły mnie. Łatwo też je zmyć (wiadomo, dlaczego) i nie kosztują wiele - ale w tym przypadku nic mi po tych zaletach, bo paleta jest niestety nieudana.
Połowa cieni jest ok - ale powtarzają się tu kolory, które mam w Charming Mocha, więc nie kupiłabym tej palety ponownie tylko dla części z matami. Błyski to tragedia, coś ewidentnie nie wyszło - a szkoda, bo potencjał był.

Niestety, nie mogę polecić tej palety nikomu - moim zdaniem szkoda zachodu, a jeśli chcecie te piękne, ciepłe maty, to wybierzcie Charming Mocha - a jeśli chcecie boskie i maty, i błyski, to zaopatrzcie się w Ruby Glamour - bo Mystic Galaxy to niestety nieudany produkt.

Dla kreatywnych i odważnych

To zdaje się "najmłodsza" wśród tych trzech testowanych palet. Jakość cieni bez zarzutu, łatwe blendowanie, osypywanie się cieni naprawdę niewielkie jak na taki pigment. Jakością bije na głowę wiele wysokopółkowych palet, podobnie jak dwie pozostałe. To zdecydowanie jakość premium, a nie taka drogeryjna. Jedyny minus tej palety to kolory które do mnie nie pasują (to nie wina palety tylko moje subiektywne preferencje). Po prostu nie umiem wykorzystać w pełni potencjału tej kolorystyki. Ale dla bardziej wprawionych makijażystów to świetne narzędzie do pracy. Co do samych cieni to mamy tu zarówno maty, metaliki jak i cienie z większą drobiną oraz jeden wyjątkowy cień o formule prasowanej folii. Przyznam że ta folia zdecydowanie lepiej się nakłada mokrym pędzlem. Na suchym słabo się transferuje na powiekę. Cienie nie były testowane na bazie pod cienie a przypuszczam że byłoby jeszcze lepiej. Ale i tak jest bardzo dobrze pod kątem trwałości i pigmentacji. Paleta bardziej do wieczorowych makijaży ale dzienny lawendowy też pięknie się prezentował.

Kosmiczna przyjemność makijażu :)

Miks kolorów cieni pozwala na istne szaleństwo makijazowe. Dobór odcieni daje możliwość podkreślenia tęczówki oka, dobór do każdego koloru włosów dzięki czemu paleta staje się uniwersalna i niezawodna. Trwałość cieni to olbrzymi atut produktu :)

Używa produktu od: próbka

Śliczne cudeńko

Najważniejszym atutem cieni jest opakowanie. Jest prześliczne i trwałe. Pędzelek jest bardzo wygodny, a lusterko duże i funkcjonalne. Same cienie mają przecudne kolory. Są odcienie matowe, jak i wersje brokatowe, więc można zrobić makijaż zarówno na dzień, jak i na wieczór. Cienie trochę się osypują po potarciu pędzelkiem. Na oku są dość wyraźne i wytrzymują cały dzień, choć przy wysokiej temperaturze zaczynały się po kilku godzinach rolować. Moim zdaniem bardzo fajny kosmetyk, który cudownie cieszy oko.