Dove, Visible Care, Renewing Cream Body Wash (Kremowy żel pod prysznic)

Dove, Visible Care, Renewing Cream Body Wash (Kremowy żel pod prysznic)

Ten kremowy żel pod prysznic z unikalną formułą z zastosowaniem technologii Nutrium Moisture został stworzony, aby odżywić i poprawic nawilżenie Twojej skóry. Używaj codziennie dla bardziej miękkiej, gładszej skóry w 7 dni oraz zauważalnie piękniejszej skóry w ciagu 3 tygodni.

Skład: Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Palmitate, Lauric Acid, Sodium Isethionate, Parfum, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Palm Kernelate, PEG-14M, Silica, Zinc Oxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Alumina, BHT, Phenoxyethanol , Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Cl Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Palmitate, Lauric Acid, Sodium Isethionate, Parfum, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Palm Kernelate, PEG-14M, Silica, Zinc Oxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Alumina, BHT, Phenoxyethanol , Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Cl 77891

Cena: 14,90zł / 200ml
/bw/

spełnia obietnice! :)

Wspaniały!
Same plusy:
-wygodne, poręczne opakowanie
-spełnia obietnice- skóra jest nawilżona, miękka i delikatna
-przyjemny, kremowy zapach
-odpowiednia konsystencja
-wydajny
-łatwo dostępny
Jedynym minusem jest cena ale w promocji da się kupić do w rozsądnej cenie ok 10zł/400ml :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 x 400ml

Ulubiony

Bardzo lubię ten żel za zapach i za to jak pięknie się pieni :)
- pięknie pachnie
- fajnie się go rozsmarowuje
- duuużo piany :)

jego jedynym minusem,jest trochę za wysoka cena :(

świetny

jest super!
fajnie pachnie, extra się pieni, pozostawia przyjemny, delikatny zapach na skórze i w całej łazience po jego użyciu.
Jest wydajny, cena nie jest wysoka. \\Konsystencja dobrze rozprowadza się na skórze, pozostawiając ją nawilżoną, miękką i gładką.
Zmieniam go na inne żele, próbuje nowości, ale i tak do niego wracam :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: cztery

Bez szału

Żel jak żel, nic szczególnego. Tyle że SUPER DROGI.
Używam jako żelu do mycia twarzy i jest jak każdy inny. Dobrze zmywa makijaż i tyle. Nie widzę żadnej poprawy skóry - tej wielce naobiecywanej i tego super extra nawilżenia też nie zauważyłam....
Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek kupię, szczególnie za tą masakryczną cenę....
W tym samym czasie, gdy kupiłam sobie jedno opakowanie, dostałam od mamy drugie i szczerze przyznam, żałuję zakupu za taką cenę. Nie jest tyle wart.
Połowę z tego? OK :-)
Osobiście- nie polecam

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

pic na wodę fotomontaż

Kupiłam ten kremo-żel pod wpływem brytyjskiego tytułu Best Beauty Buys chyba z 2012 roku.
Ktoś może pomyśleć, że to głupota sugerować się tym, szanuję to, ale ja akurat tak mam, że próbuję wielu produktów wyróżnionych tym tytułem (powiedzmy że ufam ekspertom :) ).

Zresztą, jak tu go nie kupić i nie spróbować, jeszcze na promo za 5 czy 6zł... :)

Niestety, szału na mnie nie zrobił.

Żadnej różnicy na skórze nie zauważyłam, przynajmniej tym razem, bo przypominam sobie, że dawno, dawno temu, kiedy dopiero go "wypuszczono" i obwieszczano wszem i wobec, jaki to jest cudowny, kupiłam go dla mojej Mamy i jej suchej skóry.
Nie spodobał jej się i otrzymałam go w spadku :)
I z tego co sobie przypominam, to miałam zupełnie inne zdanie niż teraz, że jednak coś pozytywnego działo się dzięki niemu na mojej skórze...
No ale wtedy byłam siusiarą, a nie taką świadomą konsumentką jaką jestem dzisiaj :P

Ogólnie nie jest jakiś najgorszy.
Myje (wow :) ), nie wysusza skóry (to już byłby szczyt szczytów..), kremowa formuła będzie fajna dla wrażliwców, ale za to zapach, na pewno nie dla wrażliwych nosów!!! Za mocny, mydlany, duszący wręcz...

Według mnie w niczym nie pomaga, ale też nie szkodzi, także jest to indywidualny wybór. Spróbować można.

Być może osoby z suchą, szorstką lub wrażliwą skórą różnicę zauważą, dla mnie nie różni się niczym od innych żeli.

Używam tego produktu od: używałam ok.2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno świadomie, jedno nieświadomie :)

Świetny,ale tylko na czas kąpieli bądź prysznicu.

Ja lubię takie świeże mydlane zapachy. Zdecydowanie to taka krótka uczta dla zmysłów.

Niestety, zapach nie pozostaje na ciele nawet minuty po kąpieli. Oraz nie nawilża jakoś szczególnie.

Rozczarowanie

Zazwyczaj staram się wybierać kosmetyki naturalne, ale będąc w Rossmanie skuszona promocją stałam się posiadaczką dużego opakowanuia tego żelu:/
Zakup okazał się totalną porażką, żel poza tym że mył nie robił absolutnie nic!
-przesuszył mi skórę
-pozostawiał nieprzyjemne uczuscie ściągnięcia i swędzenia
-zapach też nie przypadł mi do gustu
Jedyną zaletą tego produktu było dość ładne opakowanie.
Kosmetyki Dove to niestety nie moja bajka, mimo kilku podejść do ich produktów żaden mnie nie zachwycił a niektóre wręcz odrzuciły jak np. ten żel, niestety ale nie byłam w stanie dokończyć tego opakowania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Póki co najlepszy

Uwielbiam go ! Zapach jest neutralny , nie za mocny nie za słaby.
Nie sugerowałabym się reklamą , że po 7 dniach masz wspaniałą i mięciutką skórę , bo jak wiadomo większość reklam to bujda i mydlenie oczu , ale po umyciu faktycznie jest różnica :)

Niestety zauważyłam też minusy.
- czasami za dużo się wyciśnie
- szybko się kończy więc jak porównać cenę do wydajności jest troszkę za wysoka

super!

świetny żel pod prysznic!Oryginalna konsystencja pianki do golenia, ale takiej bardzo zbitej:) Daje uczucie dokładnego umycia i otulenia przyjemnym zapachem. Ciężko mi ocenić działanie nawilżające, bo rzadko zdarza mi się nie użyć balsamu, ale skóra nie jest po nim napięta, a gładka i odprężona. Zdecydowanie mój hit i będę do niego powracać na pewno! Minusik za cenę, do tej pory nie udało mi się upolować promocji:( Wydajność oceniam na raczej średnią, bo jak wiadomo wszystko, co dobre szybko się kończy:)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka dużych, kilka małych

Moj KWC , kocham go i inne wersje tego zelu

Zele te kupuje napromocjach za 10 zl , poniewaz regularne ceny sa zbyt wysokie . Dlatego na promocjii biore po kilka sztuk .
Pieknie pachnie , ma cudowna konstytencje takiego kremu , nawilza , dobrze sie pieni , nie uczula , skora jest miekka i gladka nie trzeba po kazdym myciu uzywac balsamu , jedyny maly minus to jest malo wydajny , opakowanie 400 ml starcza tak do okolo 3 tygodni . Polecam ten zel , poniewaz jest niezastapiony przy pielegnacji skory .

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wiele

Sama przyjemność!

Długo szukałam kosmetyku pod prysznic o tak kremowej i gęstej, satynowej konsystencji! Jest naprawdę miękki,a nie śliski jak większość produktów pod prysznic. Wygodny w użyciu, pachnie ładnie i świeżo (typowy zapach dove) - choć marzy mi się jego inna, bardziej korzenna wersja zapachowa, tylko dlatego nie jest to mój KWC.

+ cena
+ dostępność
+ konsystencja (!)
+ zapach (ładny, choć nie ulubiony)
+ skuteczność (ale raczej myje niż pielęgnuje, nie spodziewałabym się cudów)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Dobry.

Żel jak dla mnie jakiś super nie jest, nie wyróżnia się niczym szczególnym.
Po prostu jest dobry.
Wydajny, dobrze myje, ma fajną konsystencję, ładnie subtelnie pachnie.
Ale czy nawilża? Nie czułam jakiegoś specjalnego nawilżenia po użyciu go, a nie mam suchej skóry na ciele.
Wolałam i tak użyć balsamu.
Opakowanie tego żelu jest strasznie niewygodne, wiecznie cały dół miałam paćkany, bo żel się wylewa.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu