Avon, Super Extend Mascara (Superwydłużający tusz do rzęs)

Avon, Super Extend Mascara (Superwydłużający tusz do rzęs)

Fantastycznie wydłuża, pogrubia oraz podkręca rzęsy. Posiada rewolucyjną szczoteczkę silikonową ułatwiającą aplikację. Szczoteczka przyszłości - rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za jednym pociągnięciem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Natychmiastowy efekt profesjonalnego przedłużania rzęs. Zaawansowana formuła z mikrowłóknami, które łączą się na rzęsach, efektownie je wydłużając nawet do 55%.

Mój ulubiony

Jak dla mnie tusz się spisuje bardzo dobrze. Super wydłuża i nie skleja rzęs .
Jak jest w promocji to zawsze kupie . Jak mam dać za niego 36 zł to bym nie dała.
Ale bardzo lubie ten tusz . Również nadaje sie na pomalowanie nim pierwszej bazy wydłużającej i innej maskary pogrubiającej rewelacja . !

Ilość zużytych opakowań: wiele

Badziewie które skleja rzęsy

Niestety skończył mi się superhock z avonu który jest moim KWC i niewiem co mnie podkusiło żeby kupić ten, chyba cena gdyż był na promocji, w sumie nie spodziewałam się że będzie lepszy od mojego ulubieńca ale ten tusz mam wrażenie byłby dobry dla dziewczynki z gimnazjum , która dopiero zaczyna sie malować. I tak też wygląda-tandetnie . Nie mogę przeżyć tuszu , który skleja rzęsy a ten robi to potwornie!!! No wygląda to naprawdę badziewnie , nawet próbowałam włozyć do niego inną szczoteczkę ale się nie udało . Już się nie skusze na takie eksperymenty w avonie. Przy najbliższej okazji zamówie sobie mojego starego Supershok-a :).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno , które oddam mojej 15-letniej siostrzenicy

na karzdy kosmetyk trzeba znalezc sposob

Kiedy pierwszy raz wytuszowalam rzesy super extend pomyslalam.... ale badziew xD byly strasznie posklejane ( mialam \'4 rzesy \') ale probowalam tuszowac rzesy na rozne sposoby az nareszcie sie udalo:) najpierw tuszuje je do nasady , pozostawiam do wyschniecia a nastepnie ciagne po calosci rzes. Efekt jest ok. mam dlugie, podkrecone rzesy a jak jeszcze je wytuszuje wszyscy pytaja czy sa sztuczne :P

Jak bedzie na promocji pewnie jeszcze go kupie ale lubie testowac wszystko co tylko mi wpadnie w oko wiec .... :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Kiepski tusz

Obiecałam sobie że już nigdy nie kupie żadnego tuszu do rzęs z Avonu ale niestety skusiłam się i po raz kolejny żałuje...

Minusy :
- nie wydłuża
- bardzo skleja rzęsy
- nieprzyjemnie pachnie
- zbyt wodnista konsystencja
- mało czarny
- ciężko się zmywa

Plusy:
-silikonowa szczoteczka
-ładne opakowanie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Niezły, ale szału nie ma.

Tusz testowałam równolegle z jego nowszą wersją w żółtym opakowaniu. Żaden nie przypadł mi za specjalnie do gustu, nie na tyle, żebym chciała do któregokolwiek z nich jeszcze kiedyś wrócić.
Super Extend faktycznie trochę wydłuża, rozdziela rzęsy przyzwoicie, ale może zostawiać na nich grudki.
Trwałość też może być lepsza, rano nakładam dwie-trzy warstwy na górne rzęsy i jedną na dolne, wieczorem po tej jednej warstwie na dolnych rzęsach nie ma śladu.
Pogrubienia nie zauważyłam, ogólnie efekt jest dla mnie zbyt subtelny, wolę mocniej podkreślone rzęsy.
Plus za to, że otwarty tusz przez długie miesiące nie wysycha w opakowaniu.

Zdecydowanie TAK

Mój faworyt wśród tuszów które proponuje avon.

+ WYDŁUŻA rzęsy
+ rozdziela (tak na ocenę dobrą)
+ długo się trzyma
+ wodoodporny

- źle się zmywa

Ja wole czarno-BRĄZOWY

Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona. Długotrwały i przede wszystkim spełnia swoje zadanie jakim jest wydłużenie rzęs :)

POLECAM

Wypróbowany czarny i czarno-brązowy.

Ilość zużytych opakowań: trzy, czwarte właśnie zamówione

Wyjątkowy

Jeden z najlepszym tuszy z avonu ! Wydajny nie skleja rzęs.

Plusy:
+ Nie skleja
+ długo trzyma
+ cena czasem w promocji
+wydajny
+wydłuża rzęsy
+ łatwo się zmywa

minusy:
Nie zauważyłam

Bez grudek, nie spływa

Odkryłam go przypadkiem (był w promocji w Avonie za 20zł) i nie zamienię na żaden inny :).
Plusy:
- nie spływa! (wcześniej nawet wodoodporne tusze ze mnie spływały, bo mam tłustą cerę)
- łatwo zmywalny
- naturalnie wydłuża rzęsy
- nie zostawia grudek
- bardzo wydajny (wystarcza mi na pół roku)

Mój hit!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

cudeńko

Świadomość tego, żeby dać prawie 40zł za tusz troszkę mnie przerażała tym bardziej, że jeżeli o kosmetyki chodzi, to chyba jedyne przy których jestem bardzo skąpa. I zawsze zamawiałam o kilkadziesiąt procent taniej przez internet. I jeśli mowa tu o tych z Avonu nigdy nie żałowałam, na prawdę.
Nie \'siedzę\' w żadnej z marek dogłębnie, więc nie jestem też w stanie powiedzieć jak wygląda produkcja tuszy, ale zauważyłam pewną zgodność jeśli chodzi o wszystkie niewodoodporne Avonu- producenci wlewają dokładnie te same mazie tuszowe do różnych pojemniczków. Nie mam im tego za złe, ale myślę, że warto o tym wspomnieć jeśli ktoś miał do jakiegokolwiek już tuszu jakieś zastrzeżenia.

Na czym polega podobieństwo tych tuszy?
Każdy z nich jest wytrzymały na ścieranie, nie osypuje się i czeka posłusznie na demakijaż od rana do wieczora. No, ale jest też pewna rzecz o której trzeba powiedzieć- długo wysycha. Nie są to jakieś długie godziny, ale zaledwie około 15 min, ale dla mnie jest to dosyć kłopotliwe, bo (tak wiem.. nie powinnam) czasem używam jeszcze po nałożeniu tuszu zalotki i rzęsy nieładnie się sklejają tworząc te takie wstrętne pajęcze nóżki.

Co jeszcze można o nim powiedzieć?
Mam rzęsy właściwie średnio długie (jeśli można tak określać rzęsy;D) i proste. I na upartego, oprócz bardzo , bardzo ładnego wydłużenia szczoteczka podkręca.
Wystarcza na około 1,5 miesiąca przy nakładaniu 2-3 warstw.

No to teraz konkretnie:

+ niesamowicie wydłuża (najlepszy jaki miałam!)
+ mądre i ładne opakowanie- tusz nie zbiera się przy zakrętce i nie nie umożliwia zakręcenia
+ przy umiejętnym stosowaniu podkręca
+ nie kruszy się
+ ładnie rozdziela
+ trwały
+ nie uczula
+ łatwo dostępny

No i jedyny minus..
- długo wysycha

Szczerze polecam ;)

Niedawno zamówiłam troszkę młodszego brata- Super Extend Extreme. Ma wydłużać ekstremalnie. Zobaczymy co z tego będzie. Być może mój tuszowy KWC się zmieni ;)

Używam tego produktu od: 1,5 mies

Bardzo dobry!

Używałam go tak dla odmiany ;) Uwielbiam pogrubiające tusze, a ten był miłą odskocznią.
Godny polecenia dla zwolenniczek dłuuuugich rzęs - NAPRAWDĘ wydłuża!! Mam dość długie rzęsy, ale po tym tuszu efekt był cudowny.
Nie kruszy się, nie osypuje, dobrze się zmywa i nie ciągnie po całej twarzy przy demakijażu.
Bardzo dobrze trzyma się na oczach - nawet po weselu w upale nie rozmazał się, nie zmienił konsystencji i nie wylądował pod oczami ;)
Jeżeli ktoś się spodziewa multiefektu to się nie doczeka - ten tusz spełnia swoje zadanie, czyli WYDŁUŻA, nie pogrubia!
Jak będę miała ochotę na tusz wydłużający to na pewno się na tego skuszę, ale narazie pozostanę wierna tuszom pogrubiającym ;)

Świetny!

Dostałam go pierwszy raz w programie dla nowych konsultantek i się zakochałam. Tusz ma bardzo przyjemną szczoteczkę, zużyłam już kilka opakowań, ale zmieniam go, bo oczekuję trochę więcej od tuszu...

Plusy:
+ bardzo niska cena (bardzo często można go dostać za 19,99 zł )
+ nie osypuje się
+ trwały
+ nie skleja rzęs
+ daje radę nawet z najkrótszymi rzęsami

Minusy:
- dość szybko wysycha
- nie pogrubia i nie wydłuża na tyle na ile bym tego potrzebowała.

Mimo wszystko może i do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: półtorej roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 lub 4

Przystępna cena i świetna jakość, to jeden z najlepszych tuszy do rzęs jakich uzywałam. Stosuję go najczęściej.
\\nJest świetny, bardzo często w cenie 19,90zł, nie skleja rzęs, fantastycznie wydłuża, bardzo długo się utrzymuje na rzęsach dzięki czemu jest idealny np. na wieczorowe imprezy czy też do pracy.