Benton, Shea Butter And Coconut Body Lotion (Balsam do ciała)

Benton, Shea Butter And Coconut Body Lotion (Balsam do ciała)

Łagodząco-nawilżający balsam do ciała.

Kosmetyk, dzięki recepturze opartej m.in. na hydrolacie rumiankowym, maśle shea, oleju kokosowym oraz hialuronowym kompleksie, znakomicie pielęgnuje skórę całego ciała i tym samym doskonale wywiązuje się ze swojej roli. Intensywnie, głęboko oraz długotrwale odżywia i natłuszcza przesuszony naskórek. Wykazuje przy tym intensywne działanie regenerujące. Błyskawicznie koi podrażnioną skórę oraz likwiduje nieprzyjemne uczucie odwodnienia i ściągnięcia naskórka. Wygładza powierzchnię skóry, przywraca jej prawidłowe napięcie, elastyczność i sprężystość oraz zmniejsza widoczność skórnych niedoskonałości (grudek, nierówności, „pomarańczowej skórki”). W krótkim czasie pozwala na nowo cieszyć się gładką, promienną i głęboko nawilżoną skórą – nawet w sezonie grzewczym.

Balsam dodatkowo zachwyca bardzo przyjemnym zapachem oraz lekką konsystencją. Doskonale wchłania się, nie pozostawiając ani uczucia tłustości, ani lepkiej warstwy.

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry – także bardzo wrażliwej.

balsamy
regenerujące, nawilżające
w tubie
100 – 250ml

Używa produktu od: próbka

Bez szału

Skorzystałam z próbki tego balsamu, którą dostałam w zamówieniu ze Skin79. Próbka starczyła mi na dokładne wysmarowanie 2 nóg.
Według mnie balsam jest bezzapachowy. Ma dość lekką konsystencję. Musiałam go wmasowywać dłuższą chwilę, aby się całkowicie wchłonął. Nawilżenie nie jest lepsze od balsamów drogeryjnych, które są tańsze, a może nawet i lepsze. Próbka nie zachęciła mnie do zakupu pełnowymiarowego opakowania.