Niuqi, Let's Glow, Oczyszcająca maska peel-off

Niuqi, Let's Glow, Oczyszcająca maska peel-off

Odkryj moc pielęgnacji z błyskiem i bądź glamour dzięki innowacyjnej formule maski Pell-Off z BIO brokatem z celulozy. Zabłyśnij jak prawdziwa gwiazda i ciesz się natychmiastową poprawą kondycji skóry.
Poznaj bogactwo pielęgnacyjnych składników aktywnych:
-aktywny węgiel oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz zmniejsza widoczność porów
-ekstrakt z zielonej herbaty daje uczucie odświeżenia

peel – off
wygładzające, oczyszczające
w tubie
żel
50 – 100ml

Za tą cenę spełnia swoją funkcję :)

Maskę kupiłam w biedronce wraz z pozostałymi 3 rodzajami. Wypróbowałam jeszcze różową wersję, która się nie sprawdziła i trochę bałam się otwierać kolejne. Jednak czarna maska spisała się dobrze :)
Zacznijmy od opakowania. Pomyśl z tubką trafiony w punkt. Maskę łatwo można z niej wydobyć, do tego dzięki zakrętce produkt pozostanie dłużej świeży. Maska ma starczyć na 5 zastosowań. U mnie na pewno starczy, możne nawet na 6 :D
Maska ma cudowny orzeźwiający zapach, za sprawą zielonej herbaty :)
Maskę nakładamy cienką warstwą i zostawiamy do wyschnięciu (u mnie to około 15minut), następnie zrywamy maskę. Uwaga maska odrywa się od twarzy ciężej niż inne maski peel off, że względu na zawartość węgla aktywnego (taki urok masek peel off z węglem), nie jest to do końca bezbolesne ale nie przeszkadza.
Miałam nadzieję, że dzięki temu pozbędę się trochę wągrów z brody, niestety nic z tego... Jednak tego nam producent nie obiecuje.
A co obiecuje?
-oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń oraz zmniejszenie widoczności porów.
-uczucie odświeżenia

I owszem jak dla mnie pory byly zdecydowanie mniej widoczne po zastosowaniu maski. Czy pozbyłam się zanieczyszczeń? Ciężko stwierdzić bo raczej tego nie widać, jednak moja twarz była gładsza i super odświeżona.
Jak dla mnie super :)
Oby pozostałe 2 również się sprawdziły.