Yves Rocher, Crayon Khôl (Kredka do powiek)

Yves Rocher, Crayon Khôl (Kredka do powiek)

Pojemność 1,1 g

Ołówek Khôl to uniwersalny kosmetyk, który daje możliwość trzech różnych zastosowań. Możesz podkreślić nim wewnętrzną krawędź oka, zaznaczyć linię rzęs lub delikatnie rozetrzeć go na całej powierzchni powieki, aby uzyskać zmysłowy efekt smoky. Czym jeszcze wyróżnia się nasz makijażowi niezbędnik?
• jego wegańska formuła zawiera ponad 98% składników pochodzenia naturalnego
• jest dostępny w 5 naturalnych odcieniach o matowym wykończeniu
• wśród składników znajdziesz wodę kwiatową z bławatka o działaniu nawilżającym i niwelującym oznaki zmęczenia
• kremowa tekstura łatwo się rozprowadza i zapewnia wygodę użycia
• ołówek wykonano z drewna z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony

do temperowania

Beznadziejna kredka

Kredka była częścią zakupionego przeze mnie zestawu świątecznego.
Jakoś jedynie z niej nie jestem zadowolona.
Mam czarną kredkę 01. noir
Niestety kredka szybko odbija mi się na powiece i nie wygląda to estetycznie.
Do szybkiego makijażu się nie nadaje, gdyż wymaga poprawek.
Najlepiej wygląda nakładana pędzelkiem do linera, ale chyba nie po to się kupuje kredkę by tak kombinować ?

05. Prune do zielonych oczu

Kredka jest trwała i nie rozmazuje się. Jest odpowiednio miękka, nigdy mnie nie podrażniła. Dobrze się ją nakłada, można rysować lekko lub dodatkowo jeszcze raz przejechać i jest nasycony kolor. Zmywam ją przy pomocy płynu dwufazowego, naprawdę dobrze się zmywa. Kredka ma transparentną nakrętkę. Jest 5 odcieni tej kredki, ja używałam 4. Jestem blondynką i mam zielono-niebieskie oczy. Kredki są bardzo twarzowe. Nazwy kolorów w sklepie są w języku francuskim. 01 - noir, czyli czarny, typowa czerń. 02 - brun, brązowy, używałam go latem do lekko opalonej cery, ciepły odcień. 03 - anthracite, antracyt, nie używałam. 04 - bleu, niebieski, dla mnie jest to bardziej granatowy, odcień raczej zimny. 05 - prune, czyli śliwkowy, mój ulubiony na każdą porę roku, bardzo uniwersalny, raczej ciepły odcień, ale nie przesadnie, nie można nim sobie zrobić krzywdy, bardzo pasuje do oczu z zielonym pigmentem. Polecam!