AA, My Beauty Power, Antyoksydacyjny krem-żel na dzień `Niacynamid 5%`

Średnia ocena: 4.90/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

AA MY BEAUTY POWER to innowacyjna fuzja naturalnej antyoksydacyjnej mocy ekstraktów roślinnych oraz bioaktywnych molekuł: niacynamidu i peptydów, które synchronicznie dbają o zdrowie i piękno Twojej cery. Dzięki tej synergii eliminowane są wszelkie niedoskonałości skóry oraz pierwsze oznaki jej starzenia.

Lekki antyoksydacyjny krem-żel na dzień utrzyma wysoki poziom nawilżenia skóry. Działając jak przeciwzmarszczkowa tarcza sprawia, że wolne rodniki nie mają z nim żadnych szans!

- niacynamid 5% – ta forma witaminy B3 poprawia jędrność i sprężystość, eliminuje niedoskonałości i zmiany trądzikowe, zatrzymuje wilgoć w naskórku, rozjaśnia przebarwienia oraz działa przeciwzmarszczkowo.
- rezerwatrol– dzięki swojej pro-kolagenowej aktywności, wzmacnia i uelastycznia skórę.
- esktrat z aceroli– wygładza skórę i chroni ją przed wolnymi rodnikami, nadaje miękkość i rozświetla cerę.

Nr 1 dla mnie

Konsystencja idealna,super wchłania się w skórę pozostawiając ją miękką delikatna .
Idealny krem stosuje zamiast bazy megaaa się sprawdza.
Bardzo dobry skład.
Kończę pierwsze opakowanie i jestem bardzo zadowolona idealny zestaw dla osób które nie mają dużo czasu bo są zabiegane 3 produkty w zupełności wystarcza szybkie wchłanianie i bardzo dobre efekty polecam goraco

Pół na pół

Fajny efekt na skórze, ale dla mnie trochę za niski komfort użytkowania. Próbowałam w połączeniu z różnymi serami i kremami z filtrem, ale za każdym razem sprawiał, że twarz trochę się kleiła. Skóra jest mięciutka i nawilżona, jednak nie mogę powiedzieć, że kupię ten produkt ponownie.

Zapycha

W tej recenzji przyda się pewien kontekst. Używałam wcześniej innego kremu z niacynamidem, który na początku spowodował wysyp, który trwał kilka dni, potem skóra się przyzwyczaiła i zaczęła się goić, i niedoskonałości stały się mało widoczne, blade i płaskie. Krem się skończył, i kupiłam ten oto specyfik, który mógł być tańszym zamiennikiem, ze względu na ten sam składnik aktywny. Wysyp się nasilił, początkowo myślałam, że to spowodowane okresem, ale problem nie minął. Po 3 tygodniach używania dalej mam wyraźne, pełnoprawne syfy na twarzy, zapewne winny jest temu silikon Dimethicone, który już raz zrobił mi coś takiego, i mikroplastik w składzie. Poza tym, działanie nawilżające kremu jest średnie, cośtam robi, nadaje się pod makijaż, ale nie jest to nic spektakularnego. Zapach niezbyt przyjemny, taki dość sztuczny.

Miłość od pierwszego użycia

Krem zakupiłam ponieważ bardzo lubię lekkie, delikatne formuły, a po analizie składu jeszcze bardziej była ciekawa jak sprawdzi się u mnie. Krem zamknięty jest w plastikowym sloiczku, w ładnym pastelowych kolorze. Opakowanie to chyba jedyny minus tego produktu, ze względu na wszechobecny plastik. Kremik ma bardzo lekką żelową formułę, bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i szybko się wchłania. Dla mnie jest idealny pod makijaż, skóra wygląda na zdrową i nawilżoną . Zauważyłam również że niedoskonałości szybciej znikają i cera wygląda dużo lepiej. Zakupiłam już drugie opakowanie, a jeśli chodzi o kremy jestem bardzo wybredna, a ten skradł moje serce.

Używa produktu od: próbka

Produkt AA zrobił na mnie mile wrażenie, moja skóra nabrała blasku

Kosystencja lekka nie klejąca
Zapach ok
Opakowanie bardzo ładne zwróciłoby ona uwagę na półce na pewno.
Moja skóra należy raczej do suchych więc moja skóra nawilżona jest po zastosowaniu tych produktów

Dobroć na dzien

Zacznijmy od opakowania - minus za plastik i brak wieczka zabezpieczajacego :( Konsystencja bardzo ciekawa, kremo zel? Szybko się wchłania pozostawiając skore lekko lepką dzięki czemu świetnie trzyma się na niej makijaż. Nic wie nie psuje i po kilku dobrych godzinach wyglada świetnie. Dobrze nawilża, jednak nie zauwazylam znaczącej poprawy jeżeli chodzi o przebarwienia. Różnice widzę natomiast w wygładzeniu! Niacynamid to krol ! Minus za zapach jak dla mnie zbyt alkoholowy.

Bardzo fajny krem

Krem na dzień bardzo mi odpowiada. Konsystencja jest lekka i szybko sie wchlania nie pozostawiając tlustej warstwy..
Na pewno będę go kupowala. Jest idealny na lato nawet pod makijaż.
Dodatko krem jest bardzo wydajny i wystarczy doslownie odrobina by pokryc buzię delikatna warstwą.

Super jakość z drogerii

Po początkowym lekkim wysypie i daniu mu drugiej szansy stał się cud. Moja mieszana skóra nigdy nie wyglądała lepiej. Maksymalnie zwężone pory, wygładzona cera, blask i nawilżenie. Polecam.

Kremy dla kobiet w wieku 25/35

Ładny delikatny kwiatowy zapach. Nie jest nachalny. Szybko wchłaniająca się konsystencja. Daje pierwsze efekty po ok tygodniu stosowania całej serii. Promienista cera bez krostek i pryszczy.

Lekki krem na dzień

Krem-żel z niacynamidem sprawdził się idealnie - moja skóra pokochała go od pierwszego użycia. Bardzo fajny skład, lekka, żelowa lecz treściwe konsystencja, dobrze się nadkłada, rozprowadza i natychmiast wchłania, daje promienny i zdrowy wygląd skóry.

Żel na piątkę

Przyjemna Konsystencja żelu łatwo się rozprowadza na twarzy, dając wrażenie 'wody w żelu'. Całkowicie wchłania się w skórę, pozostawiając ją delikatnie, ale to naprawdę baaardzo delikatnie lepką, co nie jest żadnym problemem, ponieważ po nim i tak aplikowałam krem. Dzięki wspólnemu działaniu kosmetyków z całej tej linii, moja skóra była dobrze nawilżona przez cały dzień, nawet w upały!

Używa produktu od: próbka

Super produkt

Mam mieszany typ skóry. Produkt spełnił moje oczekiwania, bardzo wydajny, wygodne opakowanie, polecam wszystkim z mieszanym typem skóry. Odpowiedni dla skóry u osób dojrzałych.

Rewelacyjny - - lekki krem, nie zapycha

Mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków i z rozszerzonymi porami. Krem do twarzy na dzień, spełnij moje oczekiwania. Skóra była nawilżona, krem nie zapycha, nie pozostawia warstwy tłustej.
Konsystencja jest miła, lekka, Aplikacja kremu jest łatwa i przyjemna. Krem ma delikatny zapach, łatwo i szybko się wchłania. Nie zauważyłam żadnych podrażnień.