L`Oreal Paris, Ekspert Wieku, Przeciwzmarszczkowy krem wygładzający na dzień 40+ `Potrójna moc`

Potrójna moc:
Redukuje zmarszczki - Drobne linie i zmarszczki są widocznie zredukowane. Skóra wygląda młodziej.

Uelastycznia - Skóra jest bardziej elastyczna i ujędrniona.

Nawilża przez 24H - Skóra jest intensywnie nawilżona przez 24 godziny, wygląda świeżo i promiennie.

Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

na dzień
Cera
dojrzała
krem
<50ml
Wiek
40+

Dobra baza pod make up.

Co prawda kategoria wieku 40 + ,to jeszcze nie moja,aczkolwiek nie sugeruje się zwykle liczbą podaną na opakowaniu kosmetyku, a aktualnymi potrzebami skóry.
Krem wrzuciłam do sklepowego koszyka, robiąc zakupy spożywcze w jednym z supermarketów.

Produkt jest zapakowany w kartonik oraz porządny, szklany słoiczek. Konsystencja kremu jest raczej lżejsza i szybko wchłania się w skórę.
Krem ma dość intensywny jakby perfumowany zapach ,a jego skład też do tych naturalnych nie należy, ale nie zawsze moja skóra dogaduję się z naturalnymi mazidłami i lubię zrobić wtedy od nich odskocznię na rzecz tych mniej eko specyfików:)

Recenzowany jest świetną bazą pod makijaż i o to mi właśnie chodziło. Ten świetnie z nim współgra ,nie rolując się pod nim.
Krem fajnie wygładza cerę oraz dobrze ją nawilża. Ta po jego użyciu jest gładka, jej delikatne linie wyrównane, miękka oraz odżywiona. Nie spodziewałam się szczerze mówiąc tak fajnych efektów po zastosowaniu kremu do twarzy marki L'Oreal. Mazidło stosuje do pracy pod make up, gdyż ten dobrze mi się na nim trzyma po prostu ,a i skóra jest w dobrej kondycji przez te kilka godzin.

Krem mnie nie uczula, ani nie zapycha mimo dość intensywnej woni, której trochę się obawiałam że ilość "perfum" w nim zawarta może spowodować wysyp nieprzyjaciół. Na szczęście nic takiego się nie zadziało.
Ogólnie zatem jest to po prostu dobry, drogeryjny krem ,który sprawdza się świetnie jako baza pod make up.