Lirene Dermoprogram, Cera Naczynkowa, Krem nawilżająco - wzmacniający na dzień SPF 8

Kosmetyk do skóry płytko unaczynionej, skłonnej do zaczerwienień, z widocznymi rozszerzonymi naczynkami, a która wymaga jednocześnie nawodnienia i przywrócenia równowagi hydro-lipidowej. Krem efektywnie nawilża oraz zmniejsza zaczerwienie skóry i widoczność drobnych rozszerzonych naczynek. Skutecznie koi podrażnienia skóry i wzmacnia jej mechanizmy obronne przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. W efekcie skóra jest doskonale nawilżona a widoczność naczynek znacznie zredukowana.
Zawiera:
- wyciąg z kasztanowca - uszczelnia naczynia krwionośne, wzmacnia naskórek, zmniejsza rumień
- witamina C - zabezpiecza przed procesami starzenia i nadaje skórze promienny wygląd
- witamina E i gliceryna - długotrwale nawilżają i chronią cerę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych

/bw/

rozjaśnia, ale jest nieco ciężki

Większość kremów, które próbowałam to przy mojej cerze porażka. Albo za ciężkie i zapychające, albo przesuszają, albo nie nadają się pod makijaż... Ten krem znalazł się u mnie przypadkiem, bo skład mnie jakoś nie zachęcał. Okazało się, że nie jest zły i byłam zaskoczona widząc tak negatywne opinie na kwc. :)

Plusy:
- rozjaśnia twarz, przykrywa zaczerwienienie
- nawilża w miarę ok, nie jakoś super, ale też nie przesusza
- nadaje się pod makijaż (nie roluje się, wystarczy odczekać kilka minut zanim nałożymy makijaż)
- wydajny

Minusy:
- uczucie ciężkości i lepkości na twarzy, ale mija po jakichś 15 minutach

Ogólnie na plus. :)

Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół opakowania

Kolejny produkt do cery naczynkowej nie dla mnie

Mam rumiana cere, i rumience towarzyszyly mi od zawsze. Niby one nie sprawialy wiekszych problemów , przeciez odczego są podkłady.Nie mam jakos przesadnie wrażliwej i delikatnej cery. Wiem natomiast ze w przyszłosci moge miec problem z pajączkami, wiec warto zapobiegać niż leczyć. I tu chyba cos poszlo nie tak, bo zamiast rumieniec zmaleć to stał sie jeszcze bardziej widoczny. Niby mniejsze naczynka sie wchlonely... ale uwidaczniając te wieksze ktore staly sie bardziej wyraziste tworzac pajęczynki. To ja dziekuje za taką pomoc. Juz wolę wyglądać jak ,,Swojska Dziewucha ze wsi,, z porzadnymi rumiencami . Lub przejsc na inny produkt.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy wiecej

Daje radę ;)

Krem szału nie robi ale spełnia swoje zadanie.
Stosowałam go w okresie zimowym.
Mam problem z rumieniem na twarzy spowodowanym emocjami, zmianami temperatur.

Na plus:
* u mnie zlikwiodwał rumień i ujednolicił kolor cery
*zmatowił cerę
* nie pozostawił filmu
* idealny pod makijaż

Jedyne do czego mogę się przyczepić to skład. Mógłby być bardziej bogatszy i odżywczy.

Używam tego produktu od: 2 misiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Dla mnie super. :)

Kupiłam ten produkt ponad miesiąc temu. Wchodząc tu dziś, w celu wystawienia opinii, bardzo sie zdziwiłam taką ilością nieprzychlylnych komentarzy. Dla mnie, krem jest naprawdę super!

Skłonność do naczynek odziedziczyłam po mamie. Mało tego! Mam cerę mieszaną, do tego stopnia, ze czoło potrafi być wysypane pryszczami w ogromnej ilości, a policzki są przesuszone i bardzo wrażliwe. No i czerwone, przez widoczne naczynka. Za to mama- co też jest instotną informacją, gdyż obie go używamy- ma cere typowo tłustą, z bardzo widocznymi naczynkami.

Krem kupiłam w rossmanie, zachecona promocją \'cena na dowidzenia\', gdzie był naprawde tani. Jak już pisałam- było to ponad miesiąc temu. Używamy go we dwie- moja mama i ja. Pomimo różnych typów skóry, obie jesteśmy bardzo zadowolone.
+ krem dobrze nawilża moją skórę
+ nie powoduje wyprysków u mnie, ani nie przetłuszcza cery mojej mamy.
+ w połączeniu z kremem na noc naczynka stają sie o wiele mniej widoczne i na mojej młodej skórze i na dojrzałej, mojej mamy.
+ nie roluje się
+ idealny pod makijaż! Wiadomo, że na dobrze nawilżonej skórze podkłądy i pudry lepiej się trzymają- więc i tu spełnia swoje zadanie.
+ A ponaddto, co bardzo istotne- bardoz wydajny! Używamy we dwie osoby, od ponad miesiąca, a zużyłyśmy mniej niż 1/5 opakowania.

Zobacyzmy co będzie dalej, narazie- naprawdę polecam. :)

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

bubel

tragiczny bubel, jak cała ta seria.
Nie nawilza, a roluje sie, na dzień to kompletnie sie nie nadaje, pod makijaż absolutnie tez nie.
A mam naprawdę mało wymagajacą cerę.
Jest tak samo do kitu jak smietanka do demakijażu.
Zuzyłam do stóp, tylko do tego sie nadaje, choc i tam słabo sie wsiaka.

Ilość zużytych opakowań: poł

jestem na tak

Od kilku lat ma problem z naczynkami. Aby to ukryć stosowałam oczywiście fluid nie mogąc znieść zaczerwienionych policzków i nosa. Postanowiłam zawalczyć z tym i mimo mojej tłustej cery (zawsze kupowałam kremy przeciwtrądzikowe lub do cery tłustej) zaryzykowałam i postawiłam z kolei na ten krem, po pierwszym złym doświadczeniu z serii Ziaji do cery naczynkowej.
Wiem, że jest krem z tej serii również na noc ale ja stosuję na dzień i na noc. To co jest wspaniałe w tym kremie to to, że nie pozostawia flimu ani też skóra nie świeci się po nim bezpośrednio (dopiero po jakimś czasie ale przy mojej cerze to normalne) mimo, że to krem nawilżający.
Cerę mam skłonną do wyprysków, jakby tego było mało ale również nie zauważyłam nic złego na mojej skórze - wręcz przeciwnie. Stosuję również tonik z tej serii ale i tak twarz mnie \\\'ściąga\\\' a gdy wklepię nawet małą ilość czuję ulgę (wieczorem nakładam więcej dla lepszej regeneracji a na dzień po prostu dla komfortu).
Krem przypasował mi niesamowicie dobrze, dlatego zaskoczona jestem tak niską oceną.
Osobiście obniżam pół gwiazdki za cenę.Zalety:

- teraz nie stosuję już fluidu w ogóle!
- naczynka zaczęły znikać po 2 miesiącach stosowania kremu
- przyjemny zapach
- lekka konsystencja
- nie obciąża tłustej cery
- nie wywołuje wyprysków
- przyjemnie koi skórę
- posiada filtr
- jest wydajny
- jest doskonały zarówno na zimową jak i letnią aurę

Wady:

- cena

Może nie ma szału, ale średnia 2,15 to już przesada !!!

-/+ faktycznie nie nawilża jakoś szczególnie, jednak nie zauważyłam również wysuszenia; przynajmniej ładnie się wchłania mimo filtru

+ SPF mógłby być wyższy ale zawsze coś :)

-/+ na pękające naczynka wpływu nie zauważyłam (nie przyglądałam się, bo i nie spodziewam się takowych efektów po kremie)

+ na rumień coś tam chyba działa :))

Na zimę się nie nadaje, chyba, że dla osób z cerą mieszaną lub tłustą... ale na lato w pochmurne dni uważam, że ok ;D

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Tragedia!

+ krem zmniejszył moje naczynka, ale na mojej twarzy miał wyjątkowo mało do roboty, więc nie wiem jak będzie działał u kogoś kto ma naprawdę problem,

+ ładny zapach,

+ dobrze się wchłania,

- bardzo roluje się pod makijażem, a ja nawet nie stosuję podkładu tylko lekki krem bb,

- stałam się od niego bardzo blada

- dostałam ohydnych podskórnych grudek !!!

- powoduje u mni reakcje alergiczne.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

niestety nie

Niestety jak dla mnie ten kem nie spełnia swojego zadania czyli nie nawilża. Mam po nim uczucie ściągniętej skóry i mam wrażenie, że sprawia, że jestem bardziej blada

Krem bez sensu.

Dostałam dwa kremy z tej serii w prezencie od koleżanki, która uwielbia tą markę i była przekonana, że to będzie działać. No coż... Myliła się. Ja też zetknęłam się w przeszłości z różnymi kosmetykami Lirene i nie które były naprawdę pożądne, ale niestety nie te.

Na kremie na dzień zawiodłam się jeszcze bardziej niż na kremie na noc z tej serii:(

PLUSY
- cena
- odżywia
- wydajność (myślałam, że nigdy się nie skończy)
- dosyć trwały efekt nawilżenia
- nie pogorszył stanu mojej cery

MINUSY
- WOGÓLE NIE DZIAŁA NA NACZYŃKA
- BIS
- BIS
- BIS
- po co to istnieje skoro BIS?
- roluje się pod makijażem, a nawet bez
- wolno się wchłania
- wogóle nie poprawia wyglądu skóry, nie robi nic, nawet nie mówiąc o naczyńkach, tylko np. o porach, o jędrności, o blasku...
- filtr jest słaby, o wiele za słaby... Czy to moda na opaleniznę?

Używam tego produktu od: Jakieś pół roku temu nareszcie się skończył.
Ilość zużytych opakowań: Jedno, na pół z psem.

Bardzo Dobry Krem ;)

Kupiłam ten krem z lekką niepewnością po przeczytaniu wczesniejszych opini.
Obawiałam się, że może podrażnić moją wrażliwą, naczynkową cerę, ale nie zawiodłam się:)
Krem jest delikatny, dobrze nawilża i szybko się wchłania nie zostawiając tłustej maski.
Idealny pod makijaż!

na prawde polecam:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek 50ml

zwykłe nawilżenie i ładny zapach

Stosowanie kremu nie zmniejszyło u mnie rumienia ale dobrze nawilżał i wygładzał skórę. W między czasie nie pojawiły się nowe pęknięcia naczynek, co jest na plus. Niestety długo się wchłaniał. Kupiłam go ponieważ był w promocji. Bez rewelacji.

PLUSY:
+nawilża
+ ma przyjemny zapach
+ wydajny
+ nie uczula

MINUSY:
- brak widocznej poprawy skóry
- długo się wchłaniał

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie