Milani, Minerals Loose Makeup Foundation

Milani, Minerals Loose Makeup Foundation

Nadzwyczajny, bez talku, oparty na składnikach mineralnych w proszku, które doskonale poprawiają wygląd skóry. Naturalna formuła wspomaga leczenie skóry wrażliwej, podatnej na trądzik różowaty. Dostępny w 8 odcieniach. Pure Radiance & Tinted Radiance są transparentne. Mogą być noszone tylko jeśli pragniesz bardziej naturalnego, subtelnego wyglądu. Zapewnia aksamitne wykończenie oraz promienny wygląd.

Skład: Mica, Bismuth, Oxychkoride, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Ultramarines, Carmine

Cena: 8USD / 10g

/s/

najlepiej kryjący z minerałów

Dodałam do KWC zaraz po zakupie, gdyż nigdzie nie mogłam znaleźć opinii o nim na polskich stronach. Z recenzją czekałam jakiś czas aż wypróbuje. Kupiłam przypadkowo na spróbowanie ze względu na kuszącą cenę na aukcji internetowej i zaskoczyłam się mile.
Główna zaleta to że kryje świetnie niedoskonałości, ponad to nie podkreśla skórek, daje ładne wykończenie, nie ściera się mocno, bardzo wydajny.
Minusy też się znajdą - matuje średnio, słaby wybór kolorów i ciężko dostępny w Polsce, ale to może się zmieni bo za oceanem jest bardzo chwalony ze względu na stosunek ceny do jakości. Jakość nieporównywalna z innymi droższymi minerałami (trochę ich już wypróbowałam).
Osobiście będę próbowała go nabyć ponownie. Bardzo mi odpowiada. Mam nadzieję, że niedługo będzie łatwiej dostępny, bo jestem bardzo ciekawa jakie będą kolejne opinie o nim. Ja jestem zdecydowanie na tak.

Ilość zużytych opakowań: wydajny - 1/5 pierwszego opakowania