Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Shampoo Sleek Colour Non - Stop (Szampon z jedwabiem do włosów farbowanych) (stara wersja)

Szampon delikatnie myje, intensywnie nawilżając strukturę włosa. Podkreśla kolor, nadając mu nowy blask. Chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, zawiera filtr UV. Wydłuża trwałość i świeżość koloru. Nadaje się do częstego stosowania.

1 l za 10 zł -miękkie włosy, nie uczula

Kopiłam go szukając większego szamponu bo mam 2 siostry i u nas w domu szampon wygląda jakby się piło 1 l starcza nam na 2 tygodnie więc trochę ciężko.

Plusy-
-cena
-zapach
-wydajność
-nawilża
-ma uv

Minusy:
-no niestety przetłuszcza włosy czyli da mnie to średnio bo mam przetłuszczające włosy
-dostępność -ja kupiłam w hebe ale jak 2 lata temu jeszcze hebe nie było nie wiedziałam o jego istnieniu

-opakowanie ,jest jakby otwartą butlą z zakrętką- a myślę że nie tylko mi zdarzyło się w trakcie mycia głowy nad wanna zrzucić kilka rzeczy :) wiec potrafi popłynąć do wanny "2 mycia" głowy

Jak myjecie głowy codziennie to polecam. W zapachu można się zakochać..

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 duże 1l i 2 małe + 1 mały w
trakcie

Rozczarowanko

Nie przepadam za tym szamponem, a zostało mi go jeszcze pewnie z 900 ml, bo posiadam litrowy ;). Dobrze myje włosy i oczyszcza je w łagodny sposób. Jest bardzo wydajny. To tyle plusów, chociaż to ostatnie w moim przypadku jest raczej minusem, bo nie mogę się doczekac, kiedy skończę ten produkt. Jeśli chodzi o to, co mi się w nim nie podoba, to bardzo słabo się pieni (a nie lubię takich niepieniących się szamponów) i mocno plącze moje włosy (używam go tylko wówczas, kiedy mam sporo czasu, bo mimo użycia odżywki, po umyciu włosów tym szamponem muszę poświęcić 15 minut na rozczesanie moich sięgających do łopatek włosów). Nie zauważyłam, żeby w jakiś widoczny sposób poprawiał kondycję włosów i przedłużał trwałość koloru, chociaż to przełużanie trwałości bardzo trudno stwierdzić, bo wiadomo - wszystko zależy głównie od kondycji włosów i konkretnej farby (a farby lubię zmieniać). Nie wiadomo więc, na ile trwałość farby zależy od niej samej, a na ile od dodatkowych kosmetyków - szamponów, odżywek, masek... Maskę Colour Non-Stop bardzo lubię, ale szampon kompletnie nie spełnił moich oczekiwań.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, ogromne, litrowe w trakcie

Przeciętny

Kupiłam kiedyś u fryzjerki, która bardzo go polecała. Mam tą wielką pół litrową butlę od jakiegoś roku i jeszcze mi trochę zostało.
Stosuję go jakieś 2 tyg. po farbowaniu.
Szampon jak szampon, myje dobrze ale poprawy kondycji włosów nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

szampon jak szampon - zwykłe myjadło

Kupiony w Hebe za nieduże pieniądze (mała wersja) początkowo wzbudzał moją podejrzliwość, nawet w sumie nie wiem, dlaczego. Po wyjściu ze sklepu sama się sobie dziwiłam, że się na niego skusiłam (potęga zakupów z koleżanką, nie ma to tamto), no ale kupiony, to trzeba próbować.

PLUSY:
- cena
- zapach (bardzo przyjemny, niestety nie utrzymuje się na włosach ani chwili)
- MYJE (a to przecież o to tu chodzi!)
- nie wysusza
- nie powoduje łupieżu

MINUSY:
- dostępność (widziałam tylko w Hebe, a do tejże drogerii mam daleko, zatem chyba, po skończeniu obecnej buteleczki, będę się musiała na trochę z nim pożegnać)

Nie jestem farbowana, myłam naturalnie brązowo-czarne włosy, ale nic złego mi z nimi nie zrobił. Zresztą, jak w tytule - to, według mnie, tylko myjadło. Robotę odwalają maski, odżywki, olejki i inne pierdoły, a nie szampon.
Myślę, że kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: krótko, coś koło miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (na zmianę z innymi)

dobry i tani

Szampon dobrze oczyszcza włosy, kiedy zaczęłam go stosować przestały się tak mocno przetłuszczać. Do tego ma fajny, odświeżający, jakby męski zapach. Po umyciu włosy są nieco szorstkie, ale wystarczy trochę odżywki by zapewnić wystarczające nawilżenie i dobre rozczesywanie.

W porównaniu z drogeryjnymi szamponami pieni się trochę słabiej, a piana jest gęstsza, jednak jest jej wystarczająco dużo - wystarczy dobrze rozcieńczyć szampon wodą przed naniesieniem na skórę głowy.

Nie zauważyłam wpływu na trwałość koloru, wierzę, że coś tam działa.
Cena bardzo atrakcyjna, szczególnie za litrową butlę (oczywiście o ile koszt przesyłki rozłoży się na kilka produktów).

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1x300ml + pół 1000ml

przeciętniak, niczym z drogerii.

Bardzo lubię produkty firmy Stapiz, które poleca mi moja fryzjerka. Niektóre z nich sa doprawdy doskonałe i jestem im wierna wiele lat. Ten szampon kupiłam \'nieproszona\', chęcią sprawdzenia czegoś nowego.

Jest to najzwyczajniejszy produkt, nieodznaczający się niczym szczególnym, poza naprawdę ładnym zapachem.

Dla niewymagających, lubiących testować nowe kosmetyki - w sam raz.

Używam tego produktu od: kilka m-cy temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno 300 ml.

Nie dajcie się skusić

Okropność. Czeka mnie jeszcze co najmniej pół roku mycia, bo przecież za tę cenę go nie wyleję. Służyć może osobom, które nie potrzebują większego nawilżenia, mają proste, niepuszące się włosy.
Moje wysusza okropnie, mam wrażenie, że moje zniszczone przez fryzjerkę włosy, doprowadzone przeze mnie do porządku, po jego użyciu znowu stały się koszmarne.
Jedyny plus to zapach.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1000 ml

efekt wow:D

Po farbowaniu (Koleston Perfect 12/3) postanowiłam dokupić jakiś szampon z filtrami UV, żeby chronić kolor - padło na ten, bo nie chciałam przepłacać (kosztował 4 zł za małą butelkę), jeśli mogłam się rozczarować. Na szczęście tak nie było:)
Włosy po nim są sypkie, lśniące i wyprostowane (normalnie są pofalowane, a on je prostuje!), a dodatkowo nie obciążone: jeśli umyję rano włosy, spokojnie do wieczora kolejnego dnia wytrzymają. To mój rekord - włosy długi czas są świeże, ładne i błyszczące.
Na kolor też wpływa dobrze, wypłukał mi rudy pigment, tak charakterystyczny po farbowaniu na ciepły blond.
Włosy po myciu są szorstkie, splątane i dokładnie oczyszczone, chłoną odżywki i maski jak gąbka, dlatego trzeba ich więcej nakładać. Dla mnie to plus, bo kupiłam maskę 500 ml i chcę ją zużyć przed emeryturą;)) Może to wyglądać na przesuszenie, ale wcale tak nie jest - szampon po prostu nie oblepia włosów żadnymi świństwami ani ich nie przetłuszcza - wolę tak, niż żeby szampon był naładowany jak odżywka, którą nakładam tylko na długości...
Przy myciu co 1,5-2 dni wystarcza na półtora miesiąca (mała butelka za 5 zł).

Po ponad miesiącu widzę, że to jest to, ograniczył przetłuszczanie na tyle, że mogę myć włosy co 2 dni, a nawet co 3 - i nie obrzydzam ludzi na ulicy. Daję mu "Mój typ" i kupiłam drugą butelkę:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze małe, drugie czeka

jedyny plus to zapach i cena

Zalety:
\\n+cena
\\n+zapach
\\n
\\nWady
\\n-kiepsko myje
\\n-obciąża włosy
\\n-włosy po umyciu są matowe
\\n-ciężko je rozczesać
\\noczekiwałam po nim odrobinę więcej ponieważ został kupiony w sklepie fryzjerskim.

W porządku.

To zdecydowanie porządnie oczyszczający szampon, który pozostawia włosy niemalże skrzypiące (jak, tak szampony ziołowe). Dodatkowo zauważyłam różnicę w trwałości koloru- włosy farbuję farbą Wella Koleston z palety brązów i dopóki używałam tego szamponu kolor był bardziej zdefiniowany, natomiast od ok. 2 tygodni spędzam czas w zupełnie innej części kraju i doszłam do wniosku, że przecież nie będę targać ze sobą pociągiem litrowej butli szamponu. Wzięłam więc jakiś mniejszy, zupełnie przypadkowy i teraz myjąc włosy widzę tę zabarwioną wodę, i widzę jak kolor z moich włosów szybciutko ucieka do odpływu wanny...
Więc ochrona koloru jest zdecydowanie zauważalna. Trochę plącze włosy, nie są gładkie, śliskie i lejące, jeśli nie nałożymy nic po myciu, ale moim zdaniem to dobrze, bo od kondycjonowania mam całe zastępy odżywek i masek. Praktycznie nigdy nie zostawiam ich bez niczego, więc ten szampon jest świetnym preludium do rozpieszczania włosów. Dzięki temu, że nie są oblepione masą silikonów, substancje odżywcze mają możliwość wniknąć do środka.
Niewątpliwą zaletą tego szamponu jest relacja pojemności do ceny- litr szamponu za niecałe 10zł to prawdziwa bajka. Dostępność nie najgorsza- można go znaleźć praktycznie w każdej stacjonarnej hurtowni fryzjerskiej i na Allegro.
Ubolewam tylko nad faktem, że ta wielka butla jest strasznie nieporęczna i praktycznie za każdym razem wylewam na rękę za dużo szamponu. Ale ciężko przecież wymagać od szamponów profesjonalnych małych, zgrabnych opakowań- ot, trzeba po prostu zaopatrzyć się w pompkę i problem z głowy.
Polecam, to porządny szampon.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (1l)

porażka..

jak dla mnie ten szampon to porażka.
wysusza włosy, cięzko je rozczesać, są matowe i okropne w dotyku.
widzę, że są osoby którym odpowiada, ale szczerze wątpię, że jest w stanie poprawić kondycję zniszczonych i przesuszonych włosów.
zdecydowanie NIEpolecam.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1- dokończone przez siostrę, ja bym wyrzuciła

przesuszacz

Mam drugie opakowanie, z czego pierwsze było do włosów zniszczonych.
Jeden i drugi podczas mycia świetnie się pieni, wcale nie trzeba nakładać go dużo. Jest bardzo wydajny, wystarcza napewno na 1.5 mies. przy moich średnich włosach i myciu co drugi dzień. Dobrze oczyszcza włosy.
Minusem jest niestety to, że bez odżywki ani rusz, włosy są sianowate, niesamowicie się puszą, rozczesanie graniczy z cudem ...
Używam tego produktu od: marca 2011
Ilość zużytych opakowań: 2 x300ml