Palmolive, Naturals, Nutra Fruit, Żel pod prysznic z ekstraktem z kiwi

Palmolive, Naturals, Nutra Fruit, Żel pod prysznic z ekstraktem z kiwi

Palmolive Natura Fruit to nawilżający żel pod prysznic, który sprawi, że poczujesz prawdziwą przyjemność nawilżenia pod prysznicem. Wzbogacony mleczkiem nawilżającym i ekstraktem z wyśmienitego kiwi.
Poczujesz, że twoja skóra jest zadbana i nawilżona, promienna oraz otulona w rozkoszny owocowy zapach.

/bw/

dziwadlo

Po pierwsze zapach strasznie dziwny . Nie ma nic wspólnego z kiwi. Konsystencja tez tragiczna. Pluz za opakowanie i cene któr± da sie jakos przelknac. Po za tym bubel jakich malo. Nie polecam.

Zbyt zwarty, trudny do wyciśnięcia

Dziwny to żel. Przede wszystkim zaskakująca konsysytencja:
- nie wylewa się z butelki jak inne żele, ale wyciska się takimi jakby "kleksami"
- jest zwaryt i zbity, trudny w użytkowaniu
- mimo że butelka stoi na zakrętce i wydawałoby się, nie trzeba nią potrząsać, a jednak...
- nie ma mowy, żeby wylać go płynnie na dłoń czy na gąbkę
- wyobraźcie sobie wannę lub kabinę prysznicową upstrzoną jasnozielonymi kleksami, jakby ktoś nasmarkał
- nie pamiętam zapachu, bo używałam go dawno, ale raczej nie powalał zapachem kiwi
- właściwości myjące zwykłe, jak inne żele
- kolor - mieszanka koloru zielonego i białego, co widać nawet przez opakowanie

Gdyby był bardziej "płynny", miałby więcej gwiazdek.

Używam tego produktu od: wystarczył chyba na niecały miesiąc, nie pamiętam

zwyklak

Kupiłam go, bo był w promocji (nieco ponad 5 zł) ponad to zainteresował mnie zapach. Jest to jednak produkt do którego z całą pewnością nie wrócę, chociaż zapadanie mi niewątpliwie w pamięć ze względu na swoją dziwaczną konsystencję.

+ to niespotykany, zdecydowanie miły dla mojego nosa zapach (tylko w opakowaniu)
+ dobre opakowanie z którego trudno wylać za dużo

- konsystencja; rozwarstwia się, nie łączy ze sobą
- zapach który jest obecny tylko i wyłącznie w momencie nanoszenia na skórę, po spłukaniu nieobecny
- z każdym użyciem mam wrażenie, że staje się coraz bardziej wodnisty

gdzie tu kiwi?

Zwróciłam na niego uwagę w sklepie, bo zapach kiwi w kosmetykach nie jest zbyt naturalny. Akurat była jakaś promocja, więc postanowiłam zaryzykować.

To było niestety ogromne rozczarowanie, zapach nie miał nic wspólnego z kiwi, był dziwny i sztuczny. Nie podobała mi się też podejrzana, niejednolita konsystencja. Ostatecznie zużyłam go jako mydło do rąk.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

tragedia!

Kupiłam ten żel na promocji zaraz jak pojawił się w sklepach. Było to chyba z rok temu, może dłużej. Pomyślałam, że będzie ciekawą alternatywą, zwłaszcza że zapachy kiwi w kosmetykach są bardzo rzadko spotykane, a ja lubię kiwi. Niestety bardzo się zawiodłam na tym produkcie.

Podczas pierwszego użycia byłam zadowolona, choć na pewno nie zachwycona bo żel pachnie kiwi, ale takim miękkim, przeleżałym. Konsystencja to coś nowego, ale jak się okazuje i uciążliwego - dwie warstwy żelu niekoniecznie chca się ze sobą łączyć, a ta warstwa, która chyba ma być jakimś ekstraktem z kiwi (czy czymś w rodzaju) jest trudna do opanowania. Poza tym, jak się bardzo szybko okazało, żel jest najbardziej niewydajnym żelem chyba na całym świecie. Przez to niewygodne otwarcie na dole mam wrażenie, że gdy go używam to zawsze wydostaje się go sporo więcej niż innych żeli (nie mówiąc już o pozostałych żelach z Palmolive). Na dodatek przez to dolne otwarcie musi dostawać się do produktu powietrze ponieważ jakimś cudem za każdym razem jak się otwiera produkt wydobywa się nowa warstwa (dosłownie) żelu z wodą! Przez to wszystko żel znika w mgnieniu oka, gdybym używała go codziennie (albo jak niektórzy 2x dziennie) to już bym dawno go nie miała.

Dałam 2 gwiazki ponieważ pomimu wielu minusów doceniam starania firmy jeśli chodzi o jakieś zmiany na trudnym polu jakim są żele pod prysznic, a poza tym żel w końcu spełnia swoją rolę i myje. Jednak jestem pewna, że do tej serii żeli Palmolive już nie wrócę.

Używam tego produktu od: jeszcze nawet miesiąc chyba nie minął
Ilość zużytych opakowań: gdzieś w ponad połowie 1.

średniak

Od dawna polowałam na ten żel więc gdy tylko pojawił się w promocji musialam go kupić.
Niestety nie spełnił do końca moich oczekiwań.

Piękny, soczysty zapach, wygodne opakowanie, barwne kolorki i niska cena to jedyne plusy.
Żel słabo się pieni przez co jest mało wydajny, do tego marne nawilżenie, a wręcz ściąganie skóry od razu po wyjściu spod prysznica i zapach który ulatnia się ze skóry po paru minutach.

Jestem na NIE...

* wydajny
* dobrze się pieni
* przyzwoita cena
* dobre nawilżenie

minusy

* jak dla mnie za bardzo chemiczny zapach
* koszmarne opakowanie, niepraktyczne zarówno w łazience no i masakryczne jak się chce z nim podróżować

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Długotrwały zapach, jestem na tak!

Ogólnie jestem fanką żeli pod prysznic od Palmolive, więc oczywiście ten też musiałam wypróbować. Tym razem spośród różnych żeli wybrałam akurat ten ze względu na cenę - około 6zł w Carrefourze. Zachwycił mnie jego dwubarwny wygląd. Ślicznie pachnie, ale jak dla mnie nie przypomina kiwi. O dziwo, w przeciwieństwie do wielu innych żeli, zapach utrzymuje się na skórze (w moim przypadku, gdy myję się wieczorem, nawet rano jeszcze nim pachnę!). Nie uczulił mnie, a to duży plus, bo ogólnie jestem bardzo podatna na alergie. Mało wydajny, starczył mi na 6 lub 7 myć. Miałam wrażenie, że lekko wysuszał skórę (to głupie uczucie po spłukaniu skorupy na skórze). Mimo wszystko będę go nadal używać, a wszystko przez ten długotrwały zapach ;)

piękny zapach, cudowne nawilżenie!

Cudowny, owocowy zapach! Śliczne opakowanie, na początku myślałam, że jest tak zdobione, jednak potem okazało się, że jest to barwa produktu:D Fajnie nawilża, nie ściąga skóry. Mógłby być bardziej wydajny(starcza na DO tygodnia stosowania), i bardziej się pienić, jednak w tej cenie >ok.8 zł< naprawdę warto !

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 1/2

ładnie pachnie

Zel fajnie pachnie,dobrze sie pieni,ma przystepna cene.
Jest troche malo wydajny-konsystencja galaretkowata.
Bardzo przyjemny w uzyciu,przypomina wakacje.
polecam!!!!

Używam tego produktu od: miesiaca

Żel jak żel

Bardzo lubię żele pod prysznic i ten także bardzo mi się podoba, ma piękny zapach, cudowna konsystencje, jest bardzo wydajny, dobrze się pieni. Jedyny minus to opakowanie, jakoś jest mi z nim niewygodnie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dobry

Żel nie najgorszy, ma wspaniały zapach ale nie jest on trwały. Konsystencja bardzo \'żelowa\' i rozprowadza się tak normalnie, słabo się pieni. Bardzo wydajny i łatwo dostępny, plusem też jest cena (ok.8zł)

Używam tego produktu od: dwoch miesięcy