Yves Rocher, 3 Minutes, Masque Fraicheur (Odświeżająca maseczka z wyciągiem ze skórki cytryny)

Maseczka odświeżająca z wyciągiem ze skórki z cytryny. W ciągu 3 minut maseczka doskonale oczyszcza skórę, przywracając jej świeżość i blask. Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg ze skórki z cytryny, woda z hamamelisu, gliceryna roślinna.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

/bw/

cudo!

Najlepsza maseczka!!!
Oczyszcza
rozjaśnia przebarwienia
ładnie pachnie
ma fajną żelową konsystencję
łatwo się zmywa

używałam jej zaraz po peelingu i efekty były zaskakujace.
cera super oczyszczona a pory ściągnięte.

Ilość zużytych opakowań: 10 tubek po Po 50 ml

Taka sobie

Maseczka jak maseczka.
Ogólnie nie jest najgorsza, ale też bez rewelacji.
Można kupic dużo lepsze.
Plusy:
konsystencja żelowa
ładny zapach
orzeźwiająca
minus:
mało wydajna
nie widzę, żadnej poprawy skóry
ogólnie nie polcam.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Relaksik nic więcej

Za dużo nie napiszę o tym kosmetyku, wg mnie w ogóle nie działał. Ok, fajna maseczka aby zrelaksować się wieczorem, jednak zupełnie brak jakichkolwiek dobroczynnych działań na naszą skórę.

Nie zrobiła mi krzywdy, ani też w niczym nie pomogła :/

plusy:
- cena (obowiązuje rabacik, bądź promocja),
- wydajność (sporo nakładałam tego na buzie, jednak spokojnie starczyło na dwa miesiące),
- zapach,
- konsystencja.

minusy:
- troszeczkę przeceniłam ten kosmetyk, spodziewałam się niewiadomo jakiego cudu na mojej twarzy :(

Dobry :)

Kupiłam ten produkt na promocji w Yves Rocher, czyli zapłaciłam za niego ok. 10 zł. Normalnie raczej bym go nie kupiła, ale przejdźmy do konkretów.
Użyłam teh maseczki już parę razy, jest wydajna, ma fajną konsystencję, ładny zapach, daje poczucie świeżości na twarzy, delikatnie ściąga moją skórę, a co najważniejsze: nie podrażnia!
Ogólnie jest to fajny gadżet kosmetyczny, jednak nie zagości na stałe w mojej łazience, bo nie robi wielkiego WOW na mojej skórze. Skończę obecne opakowanie z przyjemnościa, ale na tym zapewne moja przygoda z tą maseczką się zakończy :)

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

daje poczucie świeżości

Wielki plus za konsystencję która bardzo ułatwia aplikację maseczki oraz rześki zapach cytryny.
Po trzech minutach skóra jest świeża, gładka i ożywiona.
W pewnym momencie coś delikatnie mnie zapiekło (dosłownie na chwilkę) ale nie zostało żadne zaczerwienienie czy podrażnienie. Mogłam mieć podrażniony naskórek i sok ze skorki cytryny zapiekł (tylko ciekawe czy to w ogóle obok cytryny leżało) ;)
Zapłaciłam za nią 21, 90 zł i myślę że jak na maseczkę nie jest to zbyt wygórowana cena (szczególnie przy jej wysokiej wydajności). Gwiazdkę odejmuje za zawartość parabenów w skladzie (choć i tak jest ich mniej niż w maseczce z owocem granatu ale jednak).
Na pewną zakupię następne opakowania.

Używam tego produktu od: niedawna

W sam raz na poprawę samopoczucia

Produkt ten dostałam przy okazji zakupu paru żeli pod prysznic i właściwie to fajny dodatek, szczególnie na lato, maseczka odświeża i ma bardzo miły zapach, na pewno polepsza stan skóry, po paru dłuższych imprezach następnego dnia sprawdziła się bardzo dobrze, ma miłą konsystencję łatwą w nałożeniu i zmywaniu, a do tego bardzo estetyczne i praktyczne opakowanie, nie mam szczególnych zastrzeżeń, maseczka nie jest zła, ale też nie ma jakiegoś niesamowitego działania takie raczej miłe odczucia, raczej się do niej nie przywiąże i będę szukała w innych zapachach, ale warta wypróbowania :)

nie wiadomo co

Rozumiem, że jest to maseczka odświeżająca i poza tym, nie ma robić nic.

I tak właśnie to wygląda. Nie robi nic. Nie nawilża, nie odpręża, nie relaksuje, nie nadaje blasku, ale najgorsze jest to, że nie odświeża.

Po jej zmyciu miałam wrażenie, że skóra wygląda jeszcze gorzej. Jakoś tak szaro i zmęczono.

Zbędna.

Używam tego produktu od: roku, nie mogłam jej zużyć

cytrynowy gadżet

Maseczka jest przyjemna w użyciu, gęsta, nie spływa z twarzy, łatwo się ją nakłada i równie łatwo zmywa. Zwykle trzymam ją na twarzy trochę dłużej niż zaleca producent, około 5 min, wtedy maseczka lekko zastyga ale nadal można ją bez problemów usunąć. Zapach jest bardzo przyjemny, prawdziwie cytrynowy.
Produkt nie podrażnia, nie powoduje szczypania. Ma działanie lekko nawilżające.
Maseczka przynosi odświeżenie ale z pewnością nie daje oczyszczenia, nie nadaje blasku i nie robi innych cudów.
Maseczka jest bardzo wydajna, cena regularna wygórowana ale za 10 zł można się skusić. Opakowanie jest ładne, przezroczyste. Ten produkt ma dosyć słabe działanie ale mimo tego przyjemnie się go stosuje głównie ze względu na zapach i lekkie odświeżenie. Z ciekawości można spróbować.

Dosyć poważnym minusem jest skład tego produktu a jest on następujący:
aqua/water/eau; hamamelis virginiana flower water;urea; glycerin; methylpropanediol;propylene glycol; acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer; oleth-20; oleth-10; methylparaben; parfum/fragrance; limonene; sodium hydroxide;allantoin; ethylparaben; propylparaben; citrus medica limonium(lemon) peel oil; tetrasodium edta; CI19140 (yellow5).

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

dobra

+ błyskawiczna
+ naprawdę odświeża
+ rozjaśnia skórę
+ poprawia jej koloryt
+ dobra konsystencja
+ przyjemny świeży zapach
+ wydajna

- cena dosyć wysoka jak na taką małą pojemność

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Cudów ni ma ;)

A taki sobie gadżecik.
Raczej niegroźny.
W przyrodzie często występuje w promocji.
Dobry na lato.

Cytrynowo żółty żel o limonkowym aromacie.
Stosowany na twarz i dekolt, delikatnie chłodzi i rozjaśnia. Nie zasycha na twarzy. Nie jest uciążliwy w użytku. Z łatwością można go usunąć.

Orzeźwia i nastraja do życia. Faktycznie odświeża, tak jak chłodny strumień wody, zimny prysznic.

Filozofii większej nie ma:
Żel- chłodzi
Cytrynowy aromat- orzeźwia
co w połączeniu daje uczucie odświeżenia, ale nie oczyszczenia, jak deklaruje producent.

Można spróbować, ale nie jest to kosmetyk niezbędny. Ot, takie fajne cytrynowe coś.

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

dosyć dobra

Maseczka jest przyjemna, żelowa, przezroczysta,
a w tubce żółtawa.

Nakłada się ją bardzo dobrze, nie spływa z twarzy, działa łagodnie, ładnie pachnie cytrynką.
Ja stosuję ją 2 razy w tygodniu.

Zrezygnowałam na ten czas z peelingów, bo ta maska chyba mi wystarczy, aby jakoś odświeżyć twarz.
Nie drażni, ale zdarza się, że lekko mnie szczypie przy nosie, gdzie mam skórę przetartą od chusteczki;) ale u mni eto normalne, bo ostatnio cierpie na katar dokuczliwy.

Generalnie uwielbiam te maski owocowe YR i będę je kupować nadal, a cytrynową dostałam w prezencie.
dobra tubka, przezroczysta- widać ile produktu zużyłam.
Estetyka też na plus.

Maseczka cudów nie czyni, ale dla rozjaśnienia i ożywienia cery warto się skusić. Nawet jeśli efekt nie jest długotrwały.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

nic specjalnego

Ładny zapach ma owszem , ale jakiegoś niesamowitego działania nie odczułam . Zresztą mnie większość produktów tej firmy nie zachwyca . jeśli nie mamy chwilowo nic innego w domu może byc jako produkt zastępczy . na szczęście nie jest to drogi wydatek

Używam tego produktu od: 3 mies