Sylveco, Brzozowa pomadka ochronna z betuliną

Sylveco, Brzozowa pomadka ochronna z betuliną

Pojemność 4,4 ml

Brzozowa pomadka ochronna z betuliną jest hypoalergiczna i zawiera tylko naturalne składniki. Masło Shea (karite) i masło kakaowe wygładzają i uelastyczniają usta, natomiast olej sojowy, jojoba i wiesiołkowy nawilżają je oraz zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Pomadka stanowi doskonałą barierę ochronną przed mrozem, wiatrem i promieniami słonecznymi. Aktywny składnik - betulina - działa kojąco i regenerująco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.
Przebadana dermatologicznie.
Składniki:
masło Shea (karite), wosk pszczeli, olej sojowy, olej jojoba, olej z wiesiołka, masło kakaowe, betulina, wosk Carnauba.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Beeswax, Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Oeonthera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Butyrospermum parkii (Shea Butter) Fruit, Theobroma Cacao Seed Butter, Betulin, Carnauba Wax (31.03.2011.)

Cena: 7zł / 4,4g

• Oeonthera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil,
  • butyrospermum parkii (sheabutter) fruit,
  • Theobroma Cacao Seed Butter,
  • Betulin,
  • Carnauba Wax (31.03.2011.)

uwielbiam

Pomadka idealna:
\\n - naturalny skład
\\n - wspaniały zapach
\\n - świetnie nawilża, zwłaszcza sprawdza się zimą
\\n - ratuje spękane usta
\\n - jest niedroga, dostałam ją w sklepie zielarskim za około 7 złotych
\\n - całkiem wydajna, starcza na około 2 miesiące przy bardzo intensywnym użytkowaniu
\\n - zmiękcza usta
\\nDwa maleńkie minusy:
\\n - czasem jest trudno dostępna, ale zamierzam po prostu teraz polować na nią w sklepach zielarskich i kupić od razu zapas :)
\\n - miałam dwie takie pomadki i za każdym razem pękło mi opakowanie, mimo że nie przypominam sobie, żeby mi gdzieś spadło... może to po prostu moje "szczęście", ale użytkowanie było przez to nieco irytujące
\\n
\\nMimo to, uwielbiam ją. Już się nie rozstaniemy.
\\n

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

moje ulubione

Pomadki Sylveco uwielbiam!

Odpowiada mi w niej wszystko, cena, skład, działanie. Usta są nawilżone, odzywione, działa szybko, koi, daje komfort, jest wydajna, sięgam po nią z prawdziwą przyjemnoscią.

Na pewno kupię ponownie

Tak, tak, taaaak!!!

Za powstanie tej pomadki powinnam chyba wybrać się na pielgrzymkę dziękczynną do miejsca, w której stworzono jej recepturę:)

A jeśli chodzi o recenzję, to mogę wyłącznie piać z zachwytu nad jej działaniem:)

Pomadka cudownie nawilża, odżywia, zmiękcza. To jest po prostu najlepiej pięlęgnująca pomadka z wszystkich, które testowałam, a do tego sprawdza się idealnie na moich wrażliwych ustach, które wiele kosmetyków podrażnia.

Świetnie radzi sobie z zajadami!! Od zimy borykałam się z nawrotami zajadów. Co prawda nie miałam jakiś poważnych ran, ale i tak problem był bolesny i męczący. Ta pomadka w 3 dni rozprawiła się z moim problemem i odkąd jej używam, zajady nie wróciły! Normalnie padam na kolana i biję pokłony przed nią ;)

Świetnie chroni przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.
Jest bardzo wydajna.
Ma delikatny, nienachalny zapach.
Atrakcyjna cenowo

I tylko jeden minus - czasem trzeba się nachodzić, by ją dostać.

Dziewczyny, naprawę warto choćby przetestować. Zakochacie się! :)

Genialny produkt

Nie będę się rozpisywać- pomadka jest po prostu świetna. Spełnia swoją rolę. Bije na łeb, na szyje wszystkie masła, olejki, inne pomadki- wszystko. Ona po prostu działa i nie na moment, a na długo. Dzięki niej pozbyłam się spierzchniętych usta, skórek. Usta są piękne- miękkie, gładkie, które można malować nawet matowymi szminkami :)

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

Najlepsza pomadka

Używałam pomadek przeróżnych firm, ale wszystkie działały podobnie - utrzymywały się na ustach krótko i równie krótko przynosiły efekt.
Pomadka Sylveco długo utrzymuje się na ustach, odkąd jej używam stały się gładkie, zniknął problem spierzchniętych warg, zajadów, skórek do podgryzania itp. Świetnie chroni usta przed działaniem czynników atmosferycznych - wiatru, mrozu, słońca, niskiej i wysokiej temperatury.
Jedynymi minusami są zapach/smak i to, że szybko się kończy. Odniosłam też wrażenie, że aplikator za bardzo się kręci i czasem pomadka mi się schowa.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nawilża na długo

Szukałam pomadki o naturalnym składzie, która dobrze nawilży usta. Sylvevo ma świetny skład i bardzo dobrze radzi sobie z nawilżaniem.
Plusem jest neutralny zapach. No i niezbyt wysoka cena.
Polecam wymagającym dziewczynom, którym znudziły się pomadki firm Nivea i Bebe.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zdecydowanie warta zakupu!

Jestem niezmiernie zadowolona z tego produktu.Jak dla mnie jest fantastyczny,a działanie zaskakująco dobre.
Zalety:
-cena - ja zapłaciłam za ten balsam do ust 7,90zł. Wydaje mi się ,że jest to cena dość niska jak za pomadkę do ust.
- skład- całkowicie naturalny !Na 1 miejscu w składzie - shea butter - dzięki temu jest idealne nawilżenie ust.Następnie olejek Jojoba i wiele,wiele innych,a także betulina.
-działanie - wspaniałe nawilżenie spierzchniętych,przesuszonych ust. Na razie stosuję ten produkt w lecie . Miałam do tej poy tylko raz w okresie wakacyjnym znaczne przesuszenie ust. Ta pomadka naprawdę zadziałała. Zobaczę jeszcze jak spisuje się w zimie,kiedy naprawdę przesusz ust jest moją zmorą. Przetestuję ją w takich ekstremalnych warunkach.
-producent polski - wspomagamy polską firmę.
-ładnie wygląda na ustach- daje delikatny błysk.
- łatwa aplikacja , sztyft,jest odpowiednio miękka.
-bak wyczuwalnego zapachu
Wady :
- jeżeli można to zaliczyć jako wadę- dostępność. Pomadka jest dostępna jedynie w sklepach ekologicznych i zielarniach. Nie ma jej w typowych drogeriach i sklepach kosmetycznych. Producent powinien pomyśleć na poszerzeniem dostępności tego produktu.

Podsumowując jestem badzo zadowolona jak na razie. Z pewnością zakupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

HIT :)

I znowu- tak jak w przypadku pomadki rokitnikowej z olejkiem cynamonowym z Sylveco powinnam powtórzyć te same zachwyty nad tą pomadką. :) Mało tego - jest jeszcze lepsza niż ta cynamonowa, więc tak naprawdę brakuje mi gwiazdek w tym momencie, żeby odpowiednio ocenić tę pomadkę. :)

Ale do rzeczy:

- pomadka niesamowicie szybko i dogłębnie regeneruje spierzchnięte, wysuszone czy popękane usta. Nawilża je i wygładza. Szybko zalecza ranki, jedno wielkie wow!:)
- bardzo ładnie się rozprowadza, konstystencja pomadki jest przyjemna
- ma naturalny skład
- polska firma, co dla mnie jest bardzo dużym plusem :)

REWELACYNY PRODUKT:) Najlepsza ze wszystkich pomadek ochronnych jakich używałam do tej pory:)

Bardzo dobra pomadka w przystepnej cenie. Co najwazniejsze pomadka jest w 100% naturalna - mamy tu wyciagi roslinne i inne substancje pochodzenia naturalnego. Pomadka wygladza spierzchniete usta, dlugotrwale je nawilza i natluszcza. Jest dosc trwala i bardzo wydajna.

kolejna pomadka nie dla mnie

U mnie produkt całowicie nie spełnił swojej roli. Nie zauważyłam pozytywnego działania, jedynie przez chwilę po aplikacji dawał uczucie nawilżenia i ulgi dla skóry ust. Nie wchłaniał się, a jedynie pozostawał na powierzchni skóry, towrząc lekko tłustą warstwę. Po chwili ścierał się i potrzebowałam kolejnej aplikacji. Pod koniec dnia usta były nieco wysuszone. Miałam wrażenie jakby naskórek się pofałdował, drożnił mnie. Konieczny był piling by wygładzić skórę i zmiękczyć.
Okropnie się zawiodłam.
Jedyne plusy to świetna konsystencja, łatwość nakładanie i niewysoka cena kosmetyku. Opakowanie nie sprawiało trudności, korek nie odpadał i nie błąkał się po torebce. Sztyft nie łamał się.

Używam tego produktu od: jakiś czas w ubiegłym roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale chyba nawet nie całe

Do zadań specjalnych.

Plusy za:
+ TRWAŁOŚĆ: do 1h
+ SKŁAD: całkowicie naturalny co jest mega plusem
+ DZIAŁANIE: natłuszczenie, nawilżenie, odżywienie, przyśpiesza gojenie się ran
+ EFEKT: miękkie, wygładzone, natłuszczone/błyszczące i odżywione usta
+ SMAK: oleisty, ziołowy ale nie przeszkadzający
+ ZAPACH: ziołowy, neutralny
+ CENA: korzystna w stosunku do jakości

Minusy za:
- OPAKOWANIE: klasyczne, toporne, z kiepskiego plastiku i luźno trzymającą się skówką.
- KONSYSTENCJA: miękka ale nie "babrząca się"
- WYDAJNOŚĆ: kiepska - gdyby pomdka nie była używana na zmianę z innymi, starczyła by na miesiąc.
- BRAK FILTRA UVA/UVB

Za tłusta konsystencja na co dzień, (poza tym brak filtra) zbyt oleista, jednak doskonała do zadań specjalnych
(poranione, przesuszone usta). Świetna na noc.

Nie lubię jej, ale jest skuteczna

Kupiłam tę pomadkę jakieś 2 miesiące temu. Kiedy posmarowałam nią usta od razu się wykrzywiłam. Ma okropny posmak. Czułam się tak jakbym posmarowała usta śluzem ze ślimaka :/ Pozostawia nieprzyjemny film na ustach, taki tłusty i obślizgły. Dla mnie wrażenie jest fatalne, do tego wszystkiego okropnie pachnie.

Ale. Pomadka działa cuda. Stosuję ją niczym lekarstwo. Takie okropne, ale skuteczne. Jakieś 2 tygodnie temu uszkodziłam sobie kącik ust. Efekt był taki, że skóra zaczęła mi złazić płatami i była czerwona. Pod podkładem wyglądało jakbym miała opryszczkę. Któregoś wieczora postanowiłam, że spróbuję nałożyć na skórę i usta tę właśnie pomadkę. Rano wstałam i skóra była gładka, skóra się nie łuszczyła i była zaleczona. Byłam w szoku, bo stosowałam na noc wcześniej Alantan i nic nie pomogło. DZIAŁA.

Gdyby nie to, że pomadka jest naprawdę dobra moja ocena nie sięgałaby 1 gwiazki, ale naprawdę jestem zachwycona zaleczeniem rany...

Podejrzewam, że dla większości osób stosujących tę pomadkę zapach byłby przyjemny a konsystencja inaczej odebrana niż przeze mnie. Polecam. Warto spróbować za takie pieniędze.