Ingrid Cosmetics, Mineral Silk & Lift, Długotrwały mineralny fluid nawilżająco - wygadzający

Długotrwały fluid nawilżająco-wygadzający nadaje się do każdego rodzaju cery. Równomiernie rozprowadza się na skórze, gwarantuje perfekcyjne wykończenie makijażu. Zapewnia świeży, i młody wygląd na wiele godzin, idealnie maskując wszelkie nierówności i niedoskonałości cery.

Super !

Bardzo fajny podkład w niskiej cenie. Duży wybór odcieni. Fajnie się nakłada. Ma fajne dobre krycie. Również dobrze się utrzymuje na twarzy. Jak na taką cenę bardzo fajny produkt godny przetestowania. Jest bardzo wydajny.

Tani a świetny

Ciężko mi było skusić się na podkład o tak niskiej cenie. Nie wierzyłam w jego działanie. No i tu postąpiłam źle, ponieważ sprawdził się przy mojej cerze mieszanej perfekcyjnie. Bez przypudrowania wygląda pięknie na twarzy ma lekko aksamitne wykończenie. Po wykończeniu makijażu trzyma się dobre 5 ,6 h bez poprawek , dla mnie to naprawdę bardzo dużo, gdyż nie uzyskałam takiego efektu nawet przy podkładach z wyższej półki.

9/10

Podkład kupiłam w HEBE na promocji i jestem bardzo zadowolona. Wygodna tubka, idealny kolor, nie oksyduje. Dobrze trzyma się przez cały dzień. Trochę bałam się o swoją skórę, bo marka nie jest znana, ale bez zarzutów

U mnie się nie sprawdził

U mnie się nie sprawdził i szybko poszedł w odstawkę. Mały wybór kolorów, więc ciężko dobrać ten idealny. U mnie był lekko przyciemny, a jeszcze bardziej przyciemniał. Słabe krycie, więc trzeba dodawać warstwy, przez co ostatecznie kończymy z efektem maski. Jeśli ktoś potrzebuje słabego krycia, to może się sprawdzi. Zdecydowanie podkład dla mało wymagających. Plus to niska cena

hit

To był jeden z moich pierwszych podkładów. Kupując go myślałam że bedzie to lipa ze względu na jego niską cene ale miło się zaskoczyłam. Podkład dobrze kryje, nie ciemnieje i nie osadza się w zmarszczkach. Jest równiez lekki i ma przyjemną konsystencję i zapach. Na pewno kiedyś do niego wrócę.

Jest okej

Pokład kupiłam w jakiejś drogerii internetowej i jestem całkiem zadowolona. Jak na kosmetyk w takiej cenie, spełnia swoje zadanie ;) Ma doskonałe krycie, nie podkreśla suchych skórek i wyrównuje koloryt skóry. Ponadto, zgodnie z tym co napisane jest na opakowaniu, bardzo długo się utrzymuje. Jestem zadowolona

Bardzo słaby

Zachęcił mnie fakt o tym, że jest długotrwały i mineralny. Niestety waży się na mojej skórze, nie wygląda dobrze i czuje się jak w masce. Krycie bardzo słabe.
Próbowałam go z różnymi kremami, ale efekt był zawsze taki sam. Najgorzej wyglądał wtedy gdy było powyżej 15 stopni ciepła na zewnątrz.

Nie jest zły

Kupiłam ten podkład w naturze za jakieś śmieszne pieniądze ogólnie podkład nie jest taki zły, ma dobre krycie, długo się utrzymuje na twarzy, nie podkreśla suchych skórek ani nie przesusza cery. Jego minusem jest gama kolorystyczna podkład niestety ciemnieje i robi się różowy

Mój pierwszy podkład

Był to mój pierwszy podkład, od którego zaczęłam moją przygodę z makijażem. Wtedy (jakieś 8 lat temu) wydawał mi się niezastąpiony, tym bardziej że w tym czasie nie miałam jeszcze problemów z cerą, była ona nieskazitelnie czysta i bez przebarwień. Cena wydawała się (i dalej wydaje się) śmieszna w porównaniu z innymi, czasami gorzej działającymi podkładami, na które trzeba wyrzucić trochę monet. Teraz po latach, dalej wydaje się ok, jednak zaczęłam dostrzegać jego wady. Z czasem moja cera się zmieniła (niestety na gorsze, bo jest sucha i do tego często zdarzają się wypryski + przebarwienia) i produkt już nie radził sobie z problemem. Otóż krycie okazało się słabe, wszystkie wypryski przez niego wychodzą i trzeba korzystać z pomocy korektora. Niewątpliwym plusem tego podkładu jest to, że jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i nawet bladzioszek znajdzie dla siebie odcień. Zaletą może być także fakt, że fluid pięknie nawilża cerę i wgl jej nie wysusza (co dla mnie jest niemałym szokiem). Niestety przegrywa z trwałością i ścieraniem, gdy wycieram nos to po pierwszym wytarciu podkładu już praktycznie na nosie nie ma. Jest też dość świecący i trzeba bardzo dobrze go matować. Mimo minusików, mam go dalej w kosmetyczce nie tylko z sentymentu, niskiej ceny, ale także dlatego że na codziennie luźne wyjście jest idealny.

Dobry podkład na codzień za śmieszną cenę!

Kupiłam to przypadkiem w hebe na promocji za niecałą dyszke. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazał się świetnym podkładem na dzień z świetnym kryciem i pięknym kolorem ! Szok !!!! Podkłady z Ingrid są naprawdę świetne i tanie :)

początki makijażu

Produkt odkryłam na początku swojej przygody z makijażem (końcówka gimnazjum, a jestem już na 2 roku studiów ;) ). Poleciła mi go koleżanka.
Produkt jest w bardzo fajnym i poręcznym opakowaniu w formie tubki, która nie otwiera się w torebce.
Można znaleźć dość jasne odcienie, jednak produkt w ciągu dnia trochę ciemnieje.
Podkład ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję. Jest dość gęsty i najlepiej jest mi go rozprowadzać pędzlem. Nie jest on jednak mocno wyczuwalny na twarz.
Ma średnie krycie, które z łatwością można budować.
Fajnie współgra z innym produktami.
Nie daje efektu maski. Wygląda dość naturalnie na twarzy.
Trwałość ma średnią. Lubi się ścierać.
Nie zbiera się w zmarszczkach, czy przy skrzydełkach nosa.
Ma bardzo delikatny zapach.
Jest bardzo wydajny.
Cena rewelacyjna i dość dobra dostępność.
Myślę, że jak na codzienne stosowanie, sprawdzi się dobrze.
Mam sentyment do tego produktu, więc na pewno sięgnę jeszcze po niego.

W porządku, ale nie do problematycznej cery

Podkład daje dość naturalny efekt, faktycznie przypomina bardziej krem CC - zarówno ze względu na konsystencję jak i krycie. Rozprowadzam go pędzlem - w mojej ocenie do rozprowadzania palcami jest zbyt gęsty. Ma spory wybór jasnych odcieni, takich typowych dla urody Polek, co jest jego ogromną zaletą. Nie tworzy efektu maski, nie wysusza. Raczej na co dzień, nie na większe wyjścia. Trochę się wyciera przy zdejmowaniu/nakładaniu ubrań czy wydmuchiwaniu nosa w chusteczkę. Delikatnie ciemnieje.