BaByliss, Hydro Fusion, Suszarka do włosów 2100 / D773DE

Średnia ocena: 3.39/5

Mediaexpert.pl
Średnia ocena: 3.65/5

Pojemność 1 szt

Innowacyjna suszarka z nowym, niezwykle wydajnym silnikiem Super HTDC. Duża moc 2100 W i zaawansowana technologia przepływu powietrza zapewniają ultraszybkie suszenie. Natomiast nowoczesna technologia plazmowo-jonowa Advanced Plasma Technology sprawia, że nawet najbardziej puszące się włosy stają się nawilżone i gładkie.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Genialna

Suszarke dostałam do testowania za co serdecznie dziękuje.

Moje włosy są średnioporowate, mają tendencje do puszenia się szczególnie kiedy poczują trochę wilgoci. Lubią się także elektryzować oraz mocno się plączą. Są dość cienkie, o długości do ramion. Po każdym myciu ( co 3 dni) używam prostownicy.

Produkt ma niezwykle profesjonalny design. Elementy szarości wpadający w przygaszony niebieski sprawia, że możemy poczuć się jak w salonie fryzjerskim. Suszarka posiada dwie koncowki - koncentrator powietrza oraz dyfuzor. Używałam obu. Obie sprawdziły się świetnie jednak moje włosy są proste więc w dalszym etapie testowania używałam tylko koncentratora.Końcowki bardzo łatwo można zmienić. Obsuga suszarki też jest prosta. Posiada trzy przyciski do ustawiania prędkości i temperatury.
Używałam najniższej prędkości i najniższej temperatury od czasu do czasu włączając nawiew. Całość suszyłam nie całe 5 minut! Co jest mnie bardzo ważne gdyż zazwyczaj myje włosy rano przed pracą. Duży plus za długi kabel czego brakowało mi w mojej poprzedniej suszarce.
Mały minus za wage. Jednak pod koniec suszenia czułam delikatnie rękę. Ale nie do tego stopnia żeby odebrać jej za to gwiazdkę.
Suszarka BaByliss, Hydro Fusion to najlepsza suszarka jaką używałam do tej pory! Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona jej działaniem... Włosy błyszczą, mniej się plączą a co najważniejsze - przestały się puszyć.
W moim przypadku nie musze już używać prostownicy :)

Moja nowa miłość

Mam długie puszące się włosy. Miałam wiecznie z nimi problem, póki nie zaczęłam korzystac z suszarki babyliss. Jestem zakochana w tym sprzęcie. Po pierwsze, jest piękny. Wizualnie spełnia moje oczekiwania. Suszarka jest lekka. Posiada dwie końcówki. Ma trzy poziomy nadmuchu oraz opcje ciepłego i zimnego nadmuchu. Dodatkowo wyposażona jest w lampkę.
Suszy momentalnie, przez co włosy nie są narażone na długie działanie suszarki. Są lśniące, nie puszą się. Praca z tą suszarka to czysta przyjnosc.

Jestem zachwycona!!!

Tak jak w temacie..jestem tą suszarka zachwycona!! Myję włosy codziennie rano i dzięki niej skróciłam czas suszenia o 2 minuty..ma dosyć sporo mocy jak na tak lekkie urządzenie (waży tylko 430 gramów!! ) jest lekka jak piórko i bardzo poręczna. Ma długi kabel, który się nie plącze co jest moją zmorą w starszym modelu.
Ta suszarka coś robi z moimi włosami..stosowałam 2 tygodnie bez żadnych odżywek żeby sprawdzić zapewnienia Producenta i potwierdzam...włosy są gładkie i jakby dociążone..widać efekt tafli i się nie puszą, nie elektryzują dodatkowo są bardzo miękkie aż chce się ich dotykać..pozostają gładkie mimo deszczowego kwietnia w tym roku..nie puszą sie i nie odstają. Efekt jonizacji naprawdę działa.
Design przecudny ...moje kolory..
Jedyne do czego mam uwagę to przyciski ..mogłyby być większe zwłaszcza że nie suszę włosów jedną temperaturą i bardziej gładko chodzić, ale pewnie to się wyrobi podczas użytkowania..No i cena 399 zł to dużo..Suszarkę otrzymałam w ramach testów ..nie wiem czy wydałabym taką kwotę na suszarkę..choć przyznam że jest warta tych pieniędzy..zaczekałabym pewnie na jakieś promocje.

Używa produktu od: próbka

Najlepsza suszarka dla wymagających włosów

Mam suche i kręcone włosy, które do tego są zniszczone zabiegami fryzjerskimi. Niestety przez to wszystko mam spore problemy z puszącymi się włosami a suszarki tylko dodatkowo je wysuszają i puszą. Do tej pory jedynym wyjściem było pozwolić włosom wyschnąć naturalnie, jednak nie jest to zbyt wygodne - nie zawsze mam czas siedzieć w domu kilka godzin po umyciu włosów aby mogły one wyschnąć.
Na szczęście mój los się odmienił dzięki tej rewelacyjnej suszarce! Nie ukrywam, że na początku miałam obawy, czy rzeczywiście ten produkt w działaniu będzie się w czymś różnił od innych suszarek. Byłam przygotowana na to, że po użyciu będę mieć siano na głowie, tak się jednak nie stało.
Suszarka działa delikatnie lecz skutecznie, oznacza że suszy włosy ale ich nie wysusza ani nie puszy.
Design jest przepiękny i bardzo trafia w mój gust - błękitny kolor.
Suszarka wyposażona jest w wymienne końcówki, ja korzystam z tej dla kręconych włosów i jestem bardzo zadowolona.
Urządzenie jest lekkie i wyposażone w długi kabel, więc nie trzeba stać przy kontakcie podczas suszenia włosów.
Suszarka wyposażona jest w jonizację oraz chłodny nawiew, które sprawiają że włosy są gładkie i lśniące.
Jestem bardzo zadowolona z działania, polecam tą suszarkę każdemu, kto ma suche czy zniszczone włosy, które potrzebują delikatnego suszenia i wygładzenia.

Ma tę moc

Od 20 lat nie miałam w domu suszarki i nieszczególnie czułam jej brak. Hoduję czuprynę ekologicznie - łagodne szampony, lekkie odżywki na końce, minimalnie pianka do stylizacji, tylko na grzywkę, żeby odsunąć ją z oczu, suszenie "na powietrzu". Żadnego farbowania, trwałych, prostownic, lokówek (jak widać nie nadaję się na blogerkę-włosomaniaczkę, bo nie wpadłam na to, żeby najpierw sobie włosy totalnie zniszczyć perhydrolem i prostownicą, a potem rozpisywać się na blogu, jak to siano naprawiać, żeby jakoś wyglądało). Suszarka kojarzyła mi się z elektryzującymi się, puszącymi, przesuszonymi i sztywnymi włosami, więc kiedy się zepsuła, nie kupiłam nowej ... Ale jak zobaczyłam w testach #klubrecenzentki to cudo BaByliss z jonizacją od razu wiedziałam, że się dogadamy.

# Po pierwsze - design w stylu vintage. Stylizowany na lata 50-te, w ślicznym błękitnym kolorze typu metalik.
# Po drugie - intuicyjna obsługa i wygoda. Suszarka jest lekka i wygodna w operowaniu. Łatwo nią manewrować tak, żeby dotrzeć strumieniem powietrza tam, gdzie trzeba. Uchwyt jest ergonomiczny, a kabel długi (2,5m) i zamocowany na obrotowej kulce. Tylny filtr można zdjąć i łatwo wyczyścić.
# Po trzecie - moc. Ta suszarka ma ponad 2 kilowaty mocy i to czuć. Na najwyższym z 2 biegów niemal urywa głowę. 3 poziomy temperatury (choć ja i tak najczęściej korzystam z najzdrowszego dla włosów - chłodnego nawiewu) pozwalają wysuszyć włosy w mig.
# Po czwarte - jonizacja. BaByliss zastosował zaawansowany podwójny system jonizacji Advanced Plasma Technology. I to ona, dzięki lekkiej przewadze zamykających łuski jonów ujemnych, sprawia że wysuszone włosy są gładkie, sypkie, nie puszą się i nie elektryzują. Nie mają tej sianowatej sztywności, jak po suszeniu zwykłą suszarką. Są też błyszczące, a nie matowe.
Nie używałam końcówek, bo nie mam włosów kręconych, ani nie stylizuję ich na szczotce. Ale sam sprzęt w wersji podstawowej jest naprawdę genialny.

Porządna, dopracowana w każdym calu i dobra jakościowo.

Suszarkę BaByliss miałam okazję testować w ramach Klubu Recenzentki, bardzo dziękuję! Suszarka to dla mnie podobnie jak prostownica sprzęt bez którego nie mogę się obejść w stylizacji włosów i nawet nie próbuje. Nie będę tu pisać o tym jakim dyskontowym rzęchem posługiwałam się do tej pory, ale ku mojej ogromnej radości ten sprzęt wpadł w moje ręce a o tamtym słuch na szczęście zaginął.

Marki BaByLiss nie znałam wcale, jednak słyszałam o niej wyłącznie dobre opinie. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to suszarka zapakowana była w karton, w którym wszystko było solidnie zabezpieczone, tak aby wewnątrz nic nie latało. Suszarka ma aż 2100W mocy co jest dla mnie dość ważne, mam dużo gęstych włosów i potrzebowałam solidnego sprzętu. Do dyspozycji mamy 2 końcówki: dyfuzor i wąski koncentrator powietrza (który dla mnie jest zbawieniem). Jeśli chodzi o ustawienia to suszarka ma 3 poziomy temperatury do wyboru oraz 2 prędkości suszenia a także chłodny nawiew. Dodatkowo nowością (dla mnie) jest system jonizacji, a sama kontrolka jonizująca jest podświetlana. Jest mega łatwa i intuicyjna w obsłudze, nikomu nie powinna sprawić problemu pod tym względem.

Design suszarki przypadł mi do gustu, jest błękitno - metaliczna ze srebrnymi elementami. Wygląda bardzo ładnie i estetycznie, a wykonana jest z dbałością o detal. Uchwyt suszarki dobrze pasuje do dłoni, jest poręczna nie wyślizguje się i co najważniejsze nie jest zbyt ciężka. Moja poprzednia suszarka z biedry choć nie miała nawet 1/4 tej 'technologii' była nie wiedzieć czemu ciężka i toporna. Ta od BaByliss choć widać, że jest wykonana porządnie i solidnie jest wiele lżejsza.

Jeśli chodzi o efekty, widzę same pozytywy. A o to co spodobało mi się najbardziej: Przede wszystkim moje gęste włosy za ramiona musiałam poprzednim rzęchem suszyć czasem nawet do pół godziny. Tutaj nie mija jakieś 10-15 minut a moje włosy są całkowicie suche, nawet te bardzo blisko skóry głowy. Pierwsze kilka minut zaczynam suszyć używając gorącego nawiewu na całej długości włosów, ale tylko przez chwilę a gdy z grubsza są podsuszone używam tego średniego dokładnie dosuszając włosy. Pod sam koniec suszę wyłącznie z góry używając już tylko chłodnego nawiewu. Zauważyłam, że w ten sposób włosy się nie plączą, łatwiej je rozczesać, są bardziej lśniące i gładsze. Suszenie odbywa się bardzo szybko ale najbardziej podoba mi się koncentrator powietrza, dzięki któremu włosy nie są rozwalone po całej głowie. Suszenie z koncentratorem daje fajny efekt jeśli ktoś za chwilę tak jak ja zabiera się za prostowanie włosów. Podejrzewam, że dla osób, które mają proste włosy już samo wysuszenie z użyciem koncentratora będzie wystarczające. Moje falowane włosy z tendencją do kędzierzwienia się od nasady tak czy siak prostuje, bo bardzo lubię ten efekt i tylko w takich włosach czuje się dobrze. Jednak różnica w prostowaniu włosów wcześniej wysuszonych z użyciem tej wąskiej nasadki jest i to spora. Późniejsze prostowanie odbywa się dużo szybciej i efektywniej. Więc ta nasadka to złoto, nie wiem czemu nie pomyślałam o niej wcześniej, znacznie ułatwiłaby mi życie. Podczas używania suszarki zauważyłam również, że włosy są mniej spuszone i sianowate, łatwiej je zdyscyplinować i nadać gładki wygląd. Dlatego też choć na technologiach się nie znam to tutaj ten podwójny system jonizacji rzeczywiście daje radę i różnica jest widoczna.

Używając suszarki już niespełna miesiąc widzę, również, że moje włosy są mniej przesuszone i łamliwe. Ogólnie wydaje mi się, że ich kondycja się poprawiła i spinając razem uważną pielęgnacji i używanie dobrego sprzętu, który nie przesusza włosów - po prostu są bardziej zadbane. Podczas używania suszarki nie rzucił mi się w oczy żaden negatywny efekt czy wrażenie a mając puszące się średniopory pilnie pochodzę do pielęgnacji włosów i wiem co im służy. Ta suszarka nie dość, że po prostu robi to co ma robić, to nie powoduje wysuszania czy łamania się włosów. Pozostawia je dobrze przygotowane do prostowania w dużo krótszym czasie niż dotychczas. Jestem z niej bardzo zadowolona, ułatwiła życie nie tylko moim włosom ale i mi. Choć jej cena może do najniższych nie należy, to jeśli ktoś chciałby zainwestować w dobry sprzęt to warto wziąć właśnie ten model pod uwagę. Szczególnie polecam dla osób z grubymi, długimi włosami bo warta jest swojej ceny, a docenimy to zauważając różnice już od pierwszego suszenia.

Spisuje się na medal

Suszarka spisuje mi się na medal. Używam jej od paru tygodni. Pierwsze moje wrażenie, że włosy mi się tak nie puszą. Wiem, że jest tam zastosowana jakaś specjalna technologia mocniej wygładzająca włosy. Suszarka wygląda mega designersko, jest poręczna i wygodnie da się przestawiać temperaturę i moc.

Polecam kazdemu! Najlepsza suszarka jaka mialam

Suszarka okazala sie moim najwiekszym hitem! Nigdy nie mialam urzadzania, ktore dodatkowo tak bardzo poprawi wyglad moich wlosow poza ich suszeniem. Moje wlosy po uzyciu tej suszarki sa gladziutkie i blyszczace. Mam falowane wlosy i puch towarzyszyl mi od zawsze. Ta suszarka dziala o wiele lepiej niz wszystkie kosmetyki wygladzajace. Moje wlosy juz sie nie pusza i wygladaja pieknie. Co do funkcji suszenia jestem w szoku jak szybko suszy wlosy. Ma dwa poziomy mocy i trzy do tempertaury. Przy maksymalnym ustawieniu wysuszyla moje bardzo geste i dlugie wlosy w niecale piec minut! To super wynik. Od teraz wiem ze odpowiedni sprzet do suszenia moze calkowicie odmienic wyglad wlosow :) polecam kazdemu :)

Lepszej nie mogłam sobie wymarzyć.

Zacznę od podziękowań dla Wizaż za możliwość testowania tak świetnego produktu! Dziękuję ślicznie!

Suszarka BaByliss Hydro Fusion w pełni spełniła moje oczekiwania i nie przesadzam z tym, że lepszej nie mogłam sobie wymarzyć.

Jeśli chodzi o wygląd suszarki jest bardzo ładna, elegancka i poręczna. Ma bardzo ładny błękitny kolor, wykończona srebrnymi dodatkami, a dyfuzor i koncentrator mają czarny kolor.

Świetne funkcje jak 3 ustawienia temperatury suszenia, 2 ustawienia prędkości suszenia oraz przycisk, który umożliwia chłodny nawiew - to coś co powinno być w każdej suszarce, bo sprawdza się idealnie.

W suszarce BaByliss zastosowano system plazmowo-jonowy, który ma za zadanie skutecznie pielęgnować nasze włosy poprzez emitowanie jonów dodatnich i ujemnych, co ma zamykać otoczkę włosa, a co za tym idzie włosy zachowają połysk i wilgotność.

No ale przejdźmy do moich spostrzeżeń i mojej oceny.
W domu mam do wysuszenia włosy swoje, a także moich dwóch córek (każda z nas ma włosy długie, ja do połowy pleców, córki mają włosy do pasa).
Ja jestem zachwycona tym jak wyglądają moje włosy po suszeniu. Stara suszarka radziła sobie z moimi włosami, ale bardzo wolno i mozolnie. Suszenie nie było przyjemne. Teraz włosy wysuszone są w mgnieniu oka, są pięknie wygładzone, błyszczą się, są miękkie i w końcu nie puszą się, jak często miały w zwyczaju.
Starsza córka ma włosy jak to mówię czasem podłe. Bardzo się plączą. Są bardzo gęste, ale każdy włos jest bardzo cienki. Suszenie jej włosów było drogą przez mękę, bo trwało w nieskończoność, a i tak ciągle miałam wrażenie, że są nie dość suche. Teraz nie dość, że problem puszenia nas nie dotyczy, to jeszcze włosy córki pięknie się rozczesują i są gładkie.
Młodsza córka miała wieczne ale na starą suszarkę. Bo a to za głośna, a to za gorące powietrze, a to suszenie trwało za długo. W tym momencie suszarka BaByliss odczarowała podejście mojej młodszej córki to tego sprzętu. Chętnie daje suszyć włosy. I u niej również widzę zmianę w wyglądzie włosów - są gładkie, miękkie i lepiej się rozczesują.

Nie przesadzę, że ta suszarka to świetny sprzęt. Ułatwiła nam niby prosty zabieg jakim jest suszenie włosów, bo w końcu trwa to dużo krócej, a włosy rzeczywiście wyglądają pięknie.

Bardzo fajny sprzęt

Suszarka jest solidna, estetyczna i dosyć lekka w porównaniu do tradycyjnej suszarki. Ma wygodny uchwyt i solidne wykonanie. Dosyć długi kabel. Moc 2100 czyli sporo. Posiada 2 szybkości suszenia i 3 stopnie temperatury oraz zimny nawiew. W zestawie mamy standardową nakładkę oraz dyfuzor. Do tego bajerandzkie światełko Led w niebieskim kolorze. Niestety nie wiem w jakim celu. Suszenie jest wystarczająco efektywne ale nie w typie huraganu dzięki czemu stylizacja przy użyciu szczotki przebiega sprawnie i skutecznie.
Nie spodziewałam się zupełnie że zmiana suszarki zmieni sposób stylizacji mojej fryzury i jej finalny wygląd. Ale zmiany widać gołym okiem. Włosy gładko układają się i wydają się być zdecydowanie mniej sianowate dzięki czemu nie muszę ich dociążać dużą ilością lakieru lub odżywek w spraju. Finalnie fryzura ma pożądaną objętość ale wygląda naturalnie. Włosy są gładkie i sypkie. Jestem bardzo zadowolona.

Idealne urządzenie

Ta suszarka to strzał w dziesiątkę! Ma piękny design, jest wygodna w użyciu i daje na prawdę fajne efekty. Mam włosy falowane i puszące się- ta suszarka z pomocą dyfuzora radzi sobie z nimi znkomicie. Włosy się nie puszą, są błyszczące a dyfuzor ładnie podkreśla fale. Na ogromny plus jest to że suszarka ma 3 poziomy ciepła i chłodny nawiew. Susząc włosy czuć ciepłe powietrze suszarki i jednocześnie chłodny nawiew co jest cudownym uczuciem! Ta suszarka jest moim faworytem!

Lśniące i gładkie - nawet włosy wysokoporowate

Mam szczęście/nieszczęście być posiadaczką włosów wysokoporowatych, czyli takich, które z natury są matowe i wręcz uwielbiają się puszyć.

Zacznę recenzję od technicznej części, niżej będą subiektywne odczucia.
>>>TECHNICZNIE:
Suszarka ma ciekawy kolor - taki metaliczno-niebieski. Wygląda dość estetycznie.
Posiada 2 stopnie regulacji prędkości nadmuchu (niska oraz wysoka), 3 stopnie temperatury (chłodny, ciepły oraz gorący), a także guzik "cool shot". Dla zainteresowanych - tak, guzik trzeba trzymać. Natomiast temperatura przy wciskaniu "cool shot" jest taka sama jak najniższa przy regulacji temperatury, więc jak suszysz włosy jedynie chłodnym nawiewem to nie ma potrzeby byś go trzymała - wystarczy ustawienie chłodnego nawiewu w "guzikach głównych".
Posiada funkcję jonizacji.
Suszarka posiada obrotowy kabel, a sam kabel ma długość 2,5m.

W zestawie mamy nakładkę do prostowania włosów na szczotce oraz dyfuzor.

>>>WRAŻENIA:

Suszarka jest całkiem poręczna. To, co mi się w niej podoba to dyfuzor. Dyfuzor jest dla mnie bardzo ważną częścią suszarki, wręcz niezbędną. Jest on większy, niż ten w suszarce Philips HP 8232/00, mimo że suszarka sama w sobie jest mniejsza od Philipsa - to jest oczywiście na plus!

Czy suszarka Babyliss Hydro Fusion jest głośna? Dla mnie nie. Ma ona taki przyjemny szum - z chęcią bym sobie ją włączała do spania ;)

Ktoś może być ciekawy czy chłodny nawiew jest naprawdę chłodny - jak przykładałam do dłoni to wydawał się lekko chłodny, ale już na włosach i skórze głowy ten chłód czuć bardziej. Jeśli oczekujesz zimna od którego będzie boleć aż głowa, to tu go nie znajdziesz ;)

>>>EFEKTY:

Przyznam, że efekty mnie zaskoczyły. Na zapewnienia, że jest jonizacja, że włosy będą po tym miękkie, nawilżone i niepuszące się patrzyłam trochę z przymrużeniem oka.
Ale myliłam się. Wszystko się zgadza.

Suszyłam włosy ciepłym nawiewem - kończąc chłodnym. Włosy uprzednio umyłam od niechcenia, nie przykładając się zbytnio. I jak? Mimo mycia włosów "na odwał" to wyglądały naprawdę dobrze. Co ciekawe, następnego dnia patrzę na moje włosy, a one wciąż są lśniące i gładkie. To jest dla mnie zaskoczenie, bo moje włosy wyglądają zazwyczaj dobrze tylko po myciu - następnego dnia jest mat, spuszenie, taka nijakość. A jako, że włosy myję co kilka dni, a czeszę je tylko podczas mycia to z tymi włosami bywa różnie...

Czytajcie teraz - kojarzycie jak jest kiepska pogoda, wilgoć na zewnątrz albo, co gorsza, deszcz? Chyba żadne włosy nie lubią takiej pogody, a posiadaczki włosów podobnych do mnie tym bardziej rozumieją jaki na głowie tworzy się wtedy puch. Zostaje wtedy schowanie włosów pod kaptur co do kosmyka, żeby nie wyglądać jak dmuchawiec.
Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza, chciałam przetestować jak włosy zachowają się podczas wilgotnego powietrza na zewnątrz i mżawki. I co? Nie spuszyły się. Praktycznie nie widzę różnicy przed wyjściem na dwór i po.
Czy to ta "magiczna" jonizacja?
Nie wiem. Cokolwiek jest w tej suszarce to działa.
Działa coś, w co zbytnio nie wierzyłam.

Moje włosy po niej naprawdę wyglądają zdrowo - są lśniące, miękkie i już nie muszę tak bać się puchu.

W zdjęciach są efekty na moich włosach oraz porównanie rozmiarów suszarki BaByliss Hydro Fusion D773DE z Philips HP 8232/00

Must have każdego domu!

Suszarkę dostałam do testowania dzięki uprzejmości Klubu Recenzentki, za co bardzo dziękuję.

Suszarka zapakowana jest w bezpieczny karton z wszystkimi potrzebnymi do jej użytkowania częściami: samą suszarką, końcówką do suszenia i dyfuzorem. Suszarka jest koloru metalicznego błękitu ze srebrnymi dodatkami. Jest niezwykle stylowa, stanowi ozdobę każdej łazienki. Jej kolor i elegancja od razu przykuwają oko.

Suszarka ma dwa stopnie mocy. Pierwszy jest klasyczny, a drugi mocny, chociaż uważam, że nawet ten pierwszy ma większą moc niż inne suszarki. Głośność przy pierwszym stopniu jest w porządku, jednak leży tym drugim jest naprawdę głośno - za to naprawdę błyskawicznie suszy. Suszarka posiada również aż trzy stopnie temperatury nawiewu + osobno przycisk na zupełnie zimny nawiew. Super, że jest taki wybór, ponieważ ja przeważnie wybieram środkową opcję, której często brakuje w innych suszarkach.

Po wysuszeniu włosy są błyszczące i sypkie. Nie są splątane i łatwo je rozczesać (czeszę dopiero po wysuszeniu). Wyglądają zdrowo i nie brakuje im nawilżenia. No i te malutkie włoski już nie odstają na głowie jak aureolka! Po dwóch tygodniach codziennego stosowania moje włosy są nadal w dobrej kondycji, nie widać zniszczeń. Powiedziałabym nawet, że mają więcej witalności i są bardziej dociążone. Pamietam jednak zawsze o termoochronie.

Suszarka dzięki swojemu niesamowitemu silnikowi bardzo szybko suszy, nawet przy chłodnym nawiasie moje długie włosy są suche w moment. Zaoszczędzony rano czas dzięki suszarce BaByliss to bezcenne doświadczenie.