L`Oreal Paris, Elseve Re-Nutrition, Elixir de Nuit (Eliksir do suchych włosów na noc)

Eliksir w formie kremowego fluidu do stosowania na noc. Można używać go bezpośrednio na mokre lub suche włosy. Bez spłukiwania.
Zapewnia nawilżenie włosów suchych i zniszczonych. Można go stosować bez obaw o zabrudzenie poduszki. Nie obciąża włosów.

Nie zauważyłam działania...

Używałam go na końcówki włosów, na noc, ale może własnie dlatego nie zauważyłam, by coś z nimi zrobił. Myję włosy rano, staram się w dzień nie nakładać na nie dużo produktów, by ich nie przeciążyć, bo są cienkie i podatne na oklapnięcie. Kosmetyku używałam jako regeneracji na noc. Próbowałam też na dzień, ale szybko obciążał i przetłuszczał włosy. Nie zauważyłam, by moje włosy były w lepszej kondycji dzięki niemu. Miał specyficzny, zapach, duszny, mocny.

Używam tego produktu od: rok temu

MÓJ FAWORYT :)

Używam tego eliksiru tuż po umyciu włosów (czekam aż lekko przeschną) jako odżywki bez spłukiwania. Nazajutrz włosy są lekkie, puszyste, sypkie, niesplątane i dobrze się rozczesują. Większego przetłuszczania nie zaobserwowałam. ;)

Plusy:
- nie obciążą włosów
- nie elektryzuje ich
- włosy są mięciutkie, nabierają delikatnego połysku
- kremowa konsystencja, która nie spływa z włosów
- piękny, słodkawy zapach
- funkcjonalne opakowanie z pompką (bardzo przydatna rzecz, na pewno mi się jeszcze na coś przyda!). :D

Minusy:
- dostępność - dotychczas nie spotkałam go w żadnej z osiedlowych drogerii (kupuję przez internet)
- moim zdaniem cena jest zbyt wysoka (oszczędzam kupując przez Allegro - płacę za niego wtedy tylko ok. 12zł)

Polecam z czystym sumieniem, na pewno jeszcze nie raz go kupię. :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, drugie czeka na swoją kolej ;)

nie tylko na noc...

Przyznam się szczerze, że zazwyczaj stosuję go po umyciu włosów kiedy nie mogę ich rozczesać.

Nocną kurację funduję sobie kiedy mam włosy kwalifikujące się do umycia następnego poranka albo dzień wcześniej.
Nie obciąża drastycznie, ale wiadomo że kosmetyki bez spłukiwania zawsze coś tam na włosach zostawiają.

Można użyć do ujażmienia puszących się włosów.
Działanie dobre, zwłaszcza na końcówki zniszczone farbowaniem itp.
Świetny zapach!!!!!! bardzo mi przypadł do gustu!!
opakowanie ok!!!

Ilość zużytych opakowań: połowa 1