Simple, Regeneration Age Resisting, Day Cream SPF 15 (Regenerujacy krem na dzien z SPF15)

Krem ten posiada specjalną mieszanka składników aktywnych, które chronią skórę i regeneruje ją przez cały dzień. Doskonały nawet dla wrażliwej skóry.
- Ekstrakt z zielonej herbaty zwalcza oznaki starzenia.
- Ekstrakt z pieczarek poprawia koloryt skóry i jej teksturę.
- Owies-Beta i alantoinę uspokaja i zmniejsza wrażliwość skóry.
- Pro witamina B5 i witaminę E, zmiękcza, wygładza i poprawia stan skóry.

Skład: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, Glycerin, 4-Methylbenzylidene Camphor, Isohexadecane, Butylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Fomes Officinalis Extract, Cetyl Palmitate, Ethylhexyl Triazone, Potassium Cetyl Phosphate, Carbomer, PEG-100 Stearate, Panthenol, Camellia Sinensis Extract, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Allantoin, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Avena Sativa Kernel Extract, Sodium Benzoate, BHT, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

Cena: 6,50GBP / 50ml
/bw/

Zapycha

Używałam wraz z kremem na noc z tej samej serii, krem na dzień szybciej mi się skończył i dzięki temu dowiedziałam się co mi tak z lekka zatkało pory, a mianowicie krem na dzień. Teraz mi niespodzianki zaczynają schodzić powoli, dużo ich nie było , ale jednak .
nie wysuszył skóry i jej nie podrażnił. Tylko twarz strasznie sie po nim czerwona robiła i z lekka błyszczała. Bez podkładu raczej wtedy do ludzi bym nie wyszła.
Plus za opakowanie z pompka, bardzo fajna sprawa, tylko ciekawe ile kremu zostało w opakowaniu jeszcze zanim je wywaliłam :confused:
Używam tego produktu od: ponad miesiaca