Lux Botanicals, Ylang Ylang & Neroli Oil Daily Shower Gel (Żel pod prysznic)

Lux Botanicals, Ylang Ylang & Neroli Oil Daily Shower Gel (Żel pod prysznic)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Rozkoszuj się soczystym koktajlem o zapachu Ylang Ylang i Olejku Neroli. Lux Botanicals Skin Refresh - wzbogacony olejkami botanicznymi pochodzącymi z natury – to odświeżająca mieszanka, która pomaga odżywić Twoją skórę, nadając jej zdrowy młodzieńczy blask.
Olejek neroli znany jest ze swych właściwości regenerujących i wygładzających, a w połączeniu z wyjątkowym kwiatowym zapachem Ylang &Ylang zapewnia przyjemność ze stosowania. Pozostawia skórę miękką i odżywioną o aksamitnym i świetlistym blasku, a także delikatnie pachnącą. Wzbogać swoje doznania pod prysznicem i poczuj się wspaniale we własnej skórze! Żel zawiera aż 94% składników pochodzenia naturalnego. Bez barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

Bullet points
• O egzotycznym, roślinnym zapachu Ylang Ylang
• Olejek neroli działa regenerująco i wygładzająco
• Składniki zapachowe pochodzące z naturalnych źródeł
• Pomaga odżywić skórę, nadając młodzieńczy blask
• Zawiera aż 94% składników pochodzenia naturalnego
• Bez barwników

750ml przyjemnosci

Żel kupiłam w Biedronce skuszona jego naturalnością , pompka i dużym opakowaniem aż 750ml.
Żel ma ładną szatę graficzną i ta pompka no tym mnie kupił :D wygoda przede wszystkim.
Żel jest bezbarwny to też plus że nie ma zbędnych barwników. Zapach? Przyjemny, otulający aczkolwiek nie narzucający się co mi się bardzo podoba. Spokojnie się przy nim odprężam. Myję dobrze choć pieni się średnio ale to dzięki naturalnym składnikom więc też plus.
Po umyciu skóra nie jest przesuszona co bardzo sobie cenię.
Podsumowując świetny naturalny żel o dużej pojemności i przyjemnym zapachu a do tego z wygodną pompka i dużą wydajnością. Będę do niego wracała. Polecam!

Bez rewelacji

Żel pod prysznic Lux Botanicals, Ylang Ylang & Neroli Oil mnie niestety nie urzekł.

Spełnia swoje podstawowe funkcje, czyli myje i może delikatnie odżywia skórę, ale to chyba na tyle. Fajnie też, że ma sporo składników pochodzenia naturalnego. Taką pojemność, z takim składem i w tej cenie trudno znaleźć.

Niestety jednak nie zrobił na mnie jakiegoś super wrażenia pod innymi względami. Po pierwsze brak jakiś super efektów na skórze. Po drugie zapach, który unosi się po odchyleniu wieczka jest dość ładny, ale co z tego, gdy podczas prysznica i po nim w ogóle już go nie czuję.

Gdy kupowałam żel, nie wiedziałam na który zapach się zdecydować i sierdziłam, że po nim kupię sobie kolejny. Jednak po przetestowaniu tego jakoś nie mam ochoty na kolejny żel pod prysznic z tej serii.

Bardzo ciekawy

Zdecydowanie plusem jest fakt, że produkt zawiera aż 94 % składników naturalnych a ja uwielbiam kosmetyki naturalne.

Zapachy żeli z tej serii są naprawdę oryginalne. Latem wprowadzają miły, rajski klimat a zimą dają szansę przywołać zapachy lata. Jakoś nie spotkałam się z podobnymi nigdy wcześniej. Fajnie, że utrzymują się na skórze jeszcze długo po kąpieli.

Aromat Ylang Ylang & Neroli Oil nie został moim faworytem, jednak zasługuje na drugie miejsce w rankingu trzech zapachów, które miałam okazję przetestować. Ulubieńcem jest Bird of Paradise & Rosehip Oil.

Objętość opakowania jest wystarczająca, także na spokojnie można dzielić się z resztą rodziny. Sposób aplikacji również mi odpowiada.

Sam żel jest wydajny, skutecznie myje i wystarczająco się pieni a to się ceni.

Konsystencja żelu jest na tyle gęsta, aby nie spływała niepotrzebnie z dłoni, sam kolor- przezroczysty.

Szata graficzna zachęca i świetnie odzwierciedla zawartość. Widać przy tym, ile żelu ubywa.

Po kąpieli miałam poczucie ,że jestem czysta, świeża, zadbana a przy tym pełna energii.

Żel nie podrażnił mojej skóry, nie spowodował jej przesuszenia, nie uczulił.

ZALETY:
-zapach
-pojemność
-wydajny
-działa (robi, co ma robić-skutecznie myje)
-stosunek jakości do ceny
-sposób aplikacji

WADY:
Nie zauważyłam.

Pachnące i wydajne!

Zainteresowana opiniami skusiłam się na żel Lux Botanicals, Ylang Ylang & Neroli Oil, dorwałam go w Biedronce w bardzo okazyjnej cenie (pojemność 750 ml za niecałe 10 pln). Skusił mnie swoim pięknym opakowaniem, pojemnością i zamknięciem - wersja 750 ml ma pompkę, zdecydowanie bardziej preferuję takie zamknięcia.

Zapach jest bardzo owocowy i bardzo przypadł mi do gustu. Utrzymuje się długo po kąpieli - nawet mój partner wyczuł zmianę w żelu do kąpieli, a to coś znaczy ;) Konsystencja jest żelowa i bardzo dobrze się pieni. Żel jest wydajny, posiadam go już bardzo długo i nie zauważyłam aby zeszło więcej niż 1/5 opakowania. Z innych pozytywów - skóra jest odżywiona i nawilżona. Co najważniejsze - nie podrażnia. Na pewno wypróbuję inne rodzaje z serii Lux Botanicals!

Wspaniały zapach

Żel zakupiłam w Drogerii Natura.
Opakowanie to solidna plastikowa butla z grafiką przedstawiającą kwiaty. Jest ona (to znaczy butla)przezroczysta, dzięki czemu możemy na bieżąco kontrolować stopień zużycia produktu.

Sam żel jest bardzo wydajny. Posiada też gęstą, ale nie za gęstą konsystencję. Jest bezbarwny i dobrze się pieni.

Skutecznie oczyszcza skórę, a przy tym przyjemnie ją odświeża. Pachnie przepięknie- energetyzująco, z lekko cytrusową nutą, a zarazem kwiatowo. Na aktualną porę roku jest to zapach idealny, bo kojarzący się z letnim porankiem.

Żel zmiękcza skórę, czyniąc ją miłą i gładką w dotyku.
Super produkt, który warto wypróbować.

Piękny zapach

Jest to bardzo fajny żel zapakowany w miękką tubę z zamknięciem na klik.
Szata graficzna jest bardzo ładna, przyciągająca wzrok.
Konsystencja jest dość gęsta i dobrze się pieni. Pozostawia skórę czystą, nawilżoną, odświeżoną.
Zapach jest kwiatowy i bardzo przyjemny, który utrzymuje się dość długo na skórze. Duży plus za fajny, naturalny skład.
Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień czy innych niepożądanych efektów.

Bajkowy zapach

Szukałam żelu do mycia, który będzie wydajny i nie podrażniający skóry - zwykle stosuję kosmetyki dermatologiczne aczkolwiek nie pachną one jakoś szczególnie wyjątkowo, a czasem mam ochotę wyjść pachnąca spod prysznica.
Przy okazji zakupów w Biedronce wrzuciłam go do koszyka i postanowiłam wypróbować.

Opakowanie ma piękną szatę graficzną, która zasługuje na chwilę uwagi.
Ja mam wersję tego żelu z pompką w naprawdę dużym opakowaniu - żel jest wydajny i starczy na wiele myć i pryszniców co jest ogromną zaletą!

Stosowanie:
Formuła produktu jest bardzo żelowa, dobrze się pieni i pokrywa ciało takim lekkim filmem. Trochę się obawiałam, że przy codziennym stosowaniu żel przesuszy moją skórę, ale nic takiego się nie stało.
Co prawda zawsze po kąpieli stosuję olejek lub balsam, ale i tak czasem mocno myjący żel potrafi przesuszyć moją skórę.

Ja wybrałam zapach Ylang Ylang i Neroli i muszę przyznać, że jest przepiękny!
Delikatny, nie gryzie się z perfumami, ale czuję go jeszcze chwilę po wyjściu spod prysznica. Jest świeży i jednocześnie bardzo pobudzający - taki idealny na wiosnę lub lato.

Efekty:
Robi to co powinien czyli myje, skóra jest oczyszczona i również delikatnie nawilżona. Nie wysusza - co jest dużym plusem.

Nie będziecie żałować!

Bardzo lubię kosmetyki z olejkiem neroli w składzie. Doskonale regeneruje i wygładza skórę. Takie właśnie efekty wywołuje ten żel pod prysznic. Efekty widać już po pierwszym użyciu. Skóra jest nawilżona, miękka i cudownie pachnąca.

Ostrzegam! Zapach tego żelu może wywołać uzależnienie ;-) Bardzo długo utrzymuje się na skórze po kąpieli. Dosłownie pachnie nim w całym mieszkaniu.

Opakowanie żelu to butelka z korkiem z zatrzaskiem. Nie ukrywam, że pod prysznic zdecydowanie bardziej wolę kosmetyki w opakowaniach z pompką, ale nie jest to coś, co jakoś wybitnie mi przeszkadza. Wydajność rewelacyjna. Żel świetnie się pieni i łatwo spłukuje. Dobrze nawilża nawet suchą skórę. Nie wywołał u mnie żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych.

Dodatkowy plus za aż 94% składników pochodzenia naturalnego!

Polecam :)

Super zapach kojarzący się z wakacjami

Jak wszystkie żele z tej serii bardzo ładnie pachnie. Ten cytrusowy zapach kojarzy mi się z wakacjami, więc na zbliżające się lato będzie idealny. Choć zapach jest super to szkoda, że tak krótko wyczuwalny na skórze. Produkt ten po prostu spełnia swoją podstawową funkcję.

Zadowolenie

Fajny zapach idealna konsystencja dobrze sie pieni a i pojemnosc butelki mam nadzieję wystarczy na dluzszy czas.skóra jest gladka przyjemna w dotyku.wystarczy niewielka ilosc do umycia .
Po uzyciu zelu czuje sie fantastycznie po polozeniu sie do łózka w dalszym ciagu zapach unosi sie w sypialni co bardzo odpowiada zarówno dla mnie jak i mojego partnera

W porządku

Żel pod prysznic oceniam po prostu dobrze. Nie jest on wyjątkowym żelem. Owszem, podczas kąpieli czuć jest wyjątkowy zapach, ale niestety nie zostaje on ani trochę na ciele, co jest sporym minusem.
Skóra po myciu nie jest ani sucha, ani wyjątkowo miękka.
Na uwagę zasługuje butelka, według mnie takie rozwiązanie, jeśli chodzi o otwarcie, jest bardzo wygodne.
Żel jest dla każdego, myślę, że jeśli kiedyś upoluje go na jakiejś promocji to zagości jeszcze w mojej łazience.

Egzotyka w łązience

Żele Lux Botanicals to nowoczesne, eleganckie, a jednocześnie niezwykle delikatne kosmetyki dla skóry każdej kobiety. Nawet tej, która dopiero wkracza w dorosłość. Dowód? Moja piętnastoletnia córka zobaczyła żele, a chwilę potem oznajmiła, że Ylang Ylang & Neroli Oil to jest coś dla niej. Wymiana wrażeń po testowaniu i wspólne odkrywanie efektów pokazało, że żel jest rzeczywiście dla każdej kobiety, a nawet nieco nadwrażliwa skóra mojej nastolatki stała się cudnie odświeżona, nawilżona i pachnąca. Delikatne składniki sprawiają, że skóra promienieje, staje się elastyczna i pięknie wygląda.