Lancome, L`Absolu Crème de Brillance (Kremowy błyszczyk do ust o właściwościach pielęgnacyjnych)

Pierwszy idealnie pielęgnacyjny błyszczyk od Lancome, który nadaje ustom uwodzicielskiej zmysłowości. Łączy nawilżającą pielęgnację ust ze zmysłowymi kolorami. Dzięki Pro-Xylane, najsilniejszej molekule przeciwstarzeniowej, ta wyjątkowa formuła natychmiast wygładza powierzchnię ust. Zawartość Moisture Fix Complex, kwasu hialuronowego i gliceryny sprawia, że usta są doskonale odżywione, długotrwale ukojone i nawilżone przez 10 godzin. Odbijające światło perłowe barwniki, które rozproszone są w połyskującym olejku, nadają L`Absolu Crème de Brillance luksusowy satynowy kolor uwydatniający pełnię ust. Opracowany specjalnie dla tej niezwykłej formuły aplikator, zapewnia absolutnie aksamitnie miękki i równy efekt końcowy. Podtrzymując tradycję elegancji ustanowioną przez pomadkę L`Absolu Rouge, opakowania L`Absolu Crème de Brillance to wyrafinowany i prosty obiekt pożądania. Wyraża wzajemną zależność między transparentnością i głęboką czernią.

/s/

Dobra pomadka w płynie.

Kupiłam numer 357. Intensywny róż (fuksja);

Plusy:
-gęsty
-treściwy
-kryjący
-napigmentowany
-wydajny
-w ładnym opakowaniu
-trwały (po jedzeniu i piciu zostaje kolor, bez blasku - ściera się równomiernie)
-nie wysusza
-nie podkreśla suchych skórek
-ma bardzo wygodny alikator

Minusy:
-pozostawia uczucie pudru na ustach
-typowo kosmetyczny zapach
-nie jest to "typowy" błyszczyk, a raczej pomadka w płynie
-typowo kosmetyczny smak
-wysoka cena - płacimy za markę

Ogólnie dobra pomadka w płynie.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Po prostu błyszczyk

Dostałam mini wersję tego błyszczyku w prezencie do pomadki Lancome. Kolor, który mam to dosyć inetnsywny róż o numerze 357.

+ przyjemny, dobrze wyprofilowany aplikator
+ gęsta, kremowa konsystencja
+ brak uczucia lepkości na ustach
+ dosyć trwały
+ błyszczy się, ale nie tak nachalnie jak tanie błyszczyki

Fajny błyszczyk, ale cena trochę powala ;)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

przyjemna do codziennego makijażu

kupiłam skuszona promocją, kolor nie do końca mi odpowiadał i pomyślałam, że najwyżej oddam mamie
mam 357, w opakowaniu koralowy-orange
na ustach - ładnie podbija kolor, nałożona - nie rzuca się w oczy, usta pozpostaja na drugim planie - co przy mocniejszym makijażu oczu jest wskazane :)
nie nazwałabym błyszczykiem - bardziej kremową pomadką w płynie, konsystencja jest zwarta, troszkę tępa i nie pozostawia typowego "błysku"
wytrzymała, schodzi równomiernie
dobry produkt w twarzowych kolorach

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

średni a jednak go polubiłam

Błyszczyk moze nawilża ale kolory nie sa ciekawe. Usta sa raczej smutne. Sa inne o wiele fajniejsze błyszczyki. Na ustach nie trzyma sie tez długo. Raczej średni.Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego A jednak go polubilam. Nie uzywalam go jakies 2 m-ce a potem zaczęłam byc z niego zadowolona, kolor wybrałam rzeczywiscie stonowany ale teraz jesdt to na plus. Jest gęsty, fajnie nawilża, nie klei sie. Starcza go też na długo gdy inne blyszczyki tak szybko znikaja z tubki. teraz kupiłam drugi i taki sam kolor.

Dobry błyszczyk!

Mam bardzo ładny kolor 358. Ładnie wygląda na ustach. Usta ładnie lśnią. W miarę trwały. Super aplikator! Bardzo przyjemnie się go nakłada :))Dobrze nosi się błyszczyk, nie spływa z ust. Polecam

Używam tego produktu od: marca 2010r.