Talika, Lash Extender (Włókna wydłużające i zwiększające objętość rzęs)

Talika, Lash Extender (Włókna wydłużające i zwiększające objętość rzęs)

Lash Extender wykonany jest z włókien ze sztucznego jedwabiu, które równo i gładko przyklejają się do rzęs powodując i pogrubienie i wydłużenie.
Twoje rzęsy będą dłuższe, sztywniejsze i zwiększą objętość już po kilku sekundach. Lash Extender daje natychmiastowy, długotrwały, niespodziewany i przekonujący efekt. Bardzo łatwo się aplikuje, daje naturalny a jednocześnie spektakularny efekt. Daje równe i gładkie wykończenie. Wykazuje bardzo dobrą tolerancję przez oczy.
Sposób użycia:
1.Pomalować rzęsy tuszem kolorowym lub bezbarwnym.
2.Nałożyć preparat Lash Extender na pomalowane rzęsy.
3.Natychmiast po użyciu Lash Extender nałożyć drugą warstwę tuszu do rzęs.

do rzęs

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Pozytywny substytut sztucznych rzęs

Produkt w buteleczce wygląda jak czarny lakier do paznokci. Nakłada się go systemem tusz do rzęs- lashe extender-tusz do rzęs. Jeżeli tusz, którego używamy jest dobry jakościowo a szczoteczka nie jest zużyta wówczas efekt jest na prawdę genialny. Jeżeli nasz tusz skleja rzęsy i tworzy grudki wówczas efekt jest tragiczny. Rzęsy przyklejają się do tuszu pogrubiając i wydłużając naszą własną kurtynę rzęs. Efekt wygląda bardzo dobrze, tworząc wrażenie bardzo dobrze wytuszowanych rzęs. Minusem jest to, że włókna się osypują zarówno z naszych rzęs jak i z aplikatora. Myślę, że gdyby aplikator był zrobiony na wzór szczoteczki do tuszu wówczas aplikacja byłaby o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza, a tak konieczne jest zaopatrzenie kosmetyczki w pędzelek oczyszczający nasze policzki i skórę pod oczami z nadmiaru sypkich kosmetyków w tym również włókien rzęs. Ogólnie polecam, zmywa się je w tradycyjny sposób płynem do demakijażu jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie