Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Maxx Power Ultimate Spray (Lakier do włosów)

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Maxx Power Ultimate Spray (Lakier do włosów)

Siła utrwalania składników Taft Looks zapewni ekstremalne 24h utrwalenie fryzury w każdych warunkach atmosferycznych. Bez sklejania włosów. Łatwy do wyczesania. Maxx Power - najmocniejszy lakier z serii Taft Looks całkowicie ujarzmi włosy, bez żadnych kompromisów.

Najlepszy!

Najlepszy lakier do moich trudnych do stylizacji włosów.

Przetestowałam bardzo dużo lakierów pojawiających się w drogeryjnym asortymencie i ten był jedyny, który sprostał wyzwaniu. Mam włosy oporne na stylizacje, nawet moja fryzjerka ma z nimi problem ;) Każdy lakier utrzymuje je na 5 minut. Natomiast Taft Looks Maxx Power to jedyny, który daje naprawdę długi efekt. W dodatku jest bardzo wydajny, nie trzeba go użyć dużo, aby uzyskać pożądane rezultaty.
Cena? Kolejny ogromny plus - nierzadko udawało mi się go kupić w cenie poniżej 10 zł, wow!

Minus to może zapach, ale kiedy widzę efekt zapominam o zapachu.

Wszystko fajnie, tylko... dlaczego znika z drogeryjnych półek? :( Liczba lokalizacji, w których jest dostępny systematycznie się kurczyła, a teraz nie jestem w stanie go już nigdzie znaleźć. Dziewczyny, jeśli wiecie, co się dzieje z tym produktem, czy może znacie jakiś dobry zamiennik, dajcie proszę znać :)

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo :)

the best!

uwielbiam ten lakier!
po pierwsze fajnie utrwala fryzurę, nie obciążając przy tym włosów. Kupilam go za 9,99zl na promocji i uwazam, ze jest wart znacznie wieecej.

kupilam juz 2gie opakowanie i na pewno bede do niego wracac.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

jak dla mnie najlepszy

+ wydajny
+ nie skleja włosów
+ iedalny na wielkie wyjsia i misterne fryzury
+ dobry na codzień, ładnie wyczesuje się z włosów
+ zapach nie jest zbyt intensywny

- ostanio trudno go dostać, ale przecież to nie wina produktu

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań po 250 ml

Najlepszy :)

No cóż...
Świetne utrwalenie, brak kasku na głowie, włosy błyszczące... czego chcieć więcej :)

Mój absolutny numer 1 :)

Najczęściej kupuje w promocji po max 9.99, kilka opakowań.
Moja mama tez go uwielbia :)

Używam tego produktu od: klika lat
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 10

Polecam na wielkie wyjścia!

Mam włosy bardzo trudne do ułożenia. Nawet gdy uczesze je fryzjer, to często po kilku godzinach moje włosy "żyją własnym życiem" :( więc ich utrwalenie to nie lada wyzwanie.
Na ten lakier trafiłam zupełnie przypadkowo. Potrzebowałam mocnego utrwalenia w związku z nadchodzącym balem, a u mojego fryzjera nie było już wolnych terminów :(
Powiem tak - lakier spełnił swoje zadanie w 100% :D
Utrwalił moją fryzurę na calutką noc! Rano wyglądała równie dobrze jak zaraz po zrobieniu!
Do tego nie zrobił mi na głowie "kasku", wyglądał naturalnie, nie dawał matowego efektu.
Naprawdę polecam jeśli ktoś potrzebuje maksymalnego utrwalenia!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Mur-beton

Mam cienkie, delikatne włosy. Są podatne na układanie, ale równie podatne na proces "de-układania". Utrzymanie ich w stanie wystylizowanym to nie lada wyzwanie. Na codzień specjalnie się nie przejmuję - psikam je sprawdzonym lakierem o średniej sile utrwalania, licząc się z tym, że fryzura i tak nie przetrwa całego dnia w pierwotnym, wypracowanym bardziej lub mniej mozolnie, stanie.

Kiedy jednak zależy mi na mocniejszym utrwaleniu, albo gdy dzień jest bardzo wietrzny (czyli w moim rejonie często ) sięgam po ten lakier.

Moje włosy utrwala naprawdę bardzo mocno, a nie tworzy przy tym efektu kasku. Owszem, trochę moje cienkie kudełki obciąża, ale nie jest to bardzo uciążliwe. Co ważne, wilgoć w powietrzu nie robi na nim wielkiego wrażenia - to dla mnie prawdziwe błogosławieństwo, bo z reguły w wilgotnym powietrzu moje włosy zaczynają żyć własnym życiem.

Nie matuje zauważalnie włosów, ale też nie nabłyszcza. Łatwo go wyczesać. Zapach ma nienajgorszy, niezbyt chemiczny, za to dość intensywny. Na szczęście szybko się z włosów ulatnia.

Nie przepadam za jego rozpylaczem. Strumień jaki daje, jest dość niemrawy i ma mały zasięg - trzeba włosy pryskać z relatywnie niewielkiej odległości. Na wielką precyzję aplikacji też nie ma co liczyć. Poza tym, gdy lakier kilka dni stoi nieużywany, lakier zasycha na rozpylaczu i go zapycha - trzeba go wtedy przemyć ciepłą wodą. Za te wszystkie mankamenty odjęłam gwiazdkę w ogólnej ocenie.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Czy ja wiem...?

Nie mam zbyt dużego doświadczenia z lakierami, używam ich okazjonalnie. Włosy zwykle rozpuszczam, czasem podkręcam na końcach. Lakier w jakimś tam stopniu utrwala skręt, powiedzmy na 2-3h, na pewno nie jest to żaden mocarz, nie ma co konkurować z żelem czy pianką. Przy wilgotnej lub wietrznej pogodzie nie sprawdza się kompletnie, fryzura opada nim zdążę dojechać do pracy. Trochę matuje i usztywnia włosy, ale nie zlepia ich w strąki, łatwo go wyczesać. Dyfuzor rozpyla mgiełkę pod słabym ciśnieniem, jest dość cichy i "leniwy" ;) Zapach znośny, nie dusi w czasie aplikacji i nie zostaje we włosach.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2-gie z dwupaku

Maksymalne utrwalenie

Po testach na wielu lakierach różnych firm (w roządnych cenach) doszłam do wniosku, że lakiery Taft są bezkonkurencyjne. A ten to spełnienie moich marzeń. Bardzo lubię odważne, awangardowe fryzury. Jasnym jest, że potrzebuję silnego utrwalenia, żeby nie musieć co godzinę biegać do łazienki w celu dokonania poprawek. I ten lakier właśnie takie utrwalenie mi daje:) Stosowany z umiarem i odrobiną wprawy nie skleja włosów w brzydkie strąki i nie odciąża ich. Niewielka ilość sprawia, że nawet szalona fryzura trzyma się cały dzień (całą noc).

Trzeba dodać, że jest bardzo wydajny. Już niewielka ilość daje silny efekt, więc nie nadużywany wystarcza na długo.

Osoby ceniące naturalność pewnie będą narzekać na to, że "utwardza" włosy, ale przecież dla naturalnego efektu nie trzeba inwestować w kosmetyki o takiej sile, prawda?

Jak dla mnie lakier ten jest idealny do wszystkich odważnych fryzur oraz na okazje, w których zależy nam na maksymalnej trwałości formy fryzury. Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: 2 mesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Bardzo dobry

Bardzo dobry lakier jeśli chodzi o utrwalanie. Trzyma chyba najlepiej z tych które do tej pory używałem. Niestety kosztem mocno posklejanych włosów. Poza tym trzeba strasznie uważać z ilością bo niewielki nadmiar daje efekt jakby tłustych włosów. Aczkolwiek produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, okazyjnie