Avon, Cannabis Sativa Lip Elixir (Kojący eliksir do ust z olejem konopnym)

Avon, Cannabis Sativa Lip Elixir (Kojący eliksir do ust z olejem konopnym)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Kojący eliksir do ust z olejem konopnym Avon przynosi ulgę suchej skórze, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie.

Zastosowanie: eliksir do ust, do stosowania jako samodzielny kosmetyk lub na pomadkę dla efektu rozświetlenia
Działanie: formuła z olejem z nasion konopi siewnych i ekstraktem z kwiatów lawendy intensywnie nawilża skórę ust, łagodzi podrażnienia i przywraca skórze równowagę
Efekt: wygładzona, długotrwale nawilżona skóra ust
Nasz kojący eliksir do ust błyskawicznie przywróci delikatnej skórze optymalny poziom nawilżenia i złagodzi podrażnienia. W jego formule zawarliśmy bogaty w witaminy, minerały i niemal 80% kwasów Omega 3 i 6drogocenny olej Cannabis Sativa, który zapewni twojej skórze miękkość, gładkość i długotrwałe uczucie komfortu. Eliksir do ust z olejem konopnym możesz stosować jako samodzielny, ochronny kosmetyk lub na pomadkę do ust – dla efektu naturalnego blasku.

balsam do ust
z aplikatorem
<10ml

Niezły produkt.

Olejek do ust - nie zaszkodził i nie pomógł. Jest ok. Jak każda inna pomadka ochronna. Fajne opakowanie i łatwe w użyciu. Brak zapachu. Czy nadaje się pod szminkę - zależy od szminki :)

Używa produktu od: próbka

Polecam osobą zmagającym się ze spierzchniętymi ustami

Kojący eliksir do ust z olejem konopnym linii Cannabis okazał się idealny dla moich spierzchniętych ust. Nawet mój partner poczuł znaczącą różnicę. Usta stały się miękkie, bez oznak suchości. Nawilżenie po zastosowaniu eliksiru trwało dość długo. Polecam przy przesuszonych ustach.

Mniam!

Fantastyczny! Delikatny,słodki smak,fajna konsystencja,nie klei się i długo utrzymuje na ustach,opakowanie wygodne w użytkowaniu. Aplikowanie takie jak należy,nie za dużo i nie za mało ! Polecam !

Olejek DO UST

Rewelacyjny olejek ! Zakochałam się od pierwszego użycia :) Dobrze nawilża nie pozostawia ust lepkich, bardzo długo utrzymuję się na ustach, pozostawia usta nawilżone , miekkie

Rewelacja!!!

Balsam jest rewelacyjny. Na spierzchnięte, popękane usta, ale też na codzień super nawilża, zmiękcza, odżywia usta. Łatwy w aplikacji, lekki i przyjemny w noszeniu. Polecam gorąco!!!

Ot taki błyszczyk:)

Myślę, że nie ma co tu oczekiwać cudu. Błyszczyk nabłyszcza usta, ale nie nawilża ich super. Dla nabłyszczenia lub pod pomadkę ok - jeśli chce się uzyskać nawilżenie na skórze ust, to raczej niet. ;)

Przywołuje pamiętne błyszczyki

Opakowanie przywołuje pamięcią błyszczyki, bardzo modne za czasów młodości Britney Spears. Choć sam produkt się tak bardzo na ustach nie mieni. Konsystencja nieco gęsta, ale w moim odczuciu jest to plus. Działanie mogłoby być bardziej regenerujące, produkt przy dłuższym stosowaniu nawet zaczyna lekko "ściągać" usta. Jest dobrze, kiedy jeszcze znajduje się na ustach, po zmyciu z kolei usta wyglądają zupełnie przeciętnie. Być może tego eliksiru nadużywałam. Zapach raczej neutralny.

Eliksir do ust

Jestem dosyć wymagająca przy wyborze pomadek i błyszczyków do ust. Eliksir do ust z serii Avon Cannabis spełnił moje oczekiwania. Zapach mi nie przeszkadzał, jest dosyć wydajny, ale mały minus za malutką pojemność (3 ml).
Stosowałam go na dzień, moje usta polubiły się z nim. Dobrze je nawilżył, wygładził. Usta nie kleją się po nim, ogólnie na 5+.

Eliksir do ust

Avon, Cannabis Sativa Lip Elixir (Kojący eliksir do ust z olejem konopnym) jest e postaci błyszczyku z aplikatorem, bez zapachu, wchłania się w usta nawilżając je. W opakowaniu kolor jasnozielony, na ustach bezbarwny

Świetne produkty. Spełniają swoje zadanie.

Świetnie nawilżają suchą skórę. Efekt utrzymuje się bardzo długo. Eliksir w połączeniu z kremem nie tylko dobrze nawilża skórę ale również nadaje jej blask na bardzo długo. Do tego świetnie sprawdza się pod makijaż. Skóra dzieki temu wygląda na dobrze wypielęgnowaną a makijaż utrzymuje się cały dzień. Balsam do ciała bardzo szybko się wchłania a skóra jest nawilżona przez bardzo długo. Balsam do ust również dobrze Nawilża jednak pozostawia na ustach delikatne uczucie lepkości co niekiedy może przeszkadzać.

Fajny błyszczyk

Kojący eliksir do ust z olejem konopnym to nic innego jak bezbarwny błyszczyk do ust. Mieści się w w wygdnym opakowaniu z aplikatorem, łatwo aplikuje się go na usta. Nadaje im połysk i nawilża je, można go spokojnie stosować na pomadkę. Daje ustom fajny efekt ukojenia w gorący dzień, dlatego warto go mieć przy sobie w torebce latem.

Dobry, ale nie najlepszy

Jest w formie błyszczyka, bardzo fajnie się go aplikuje. Zostawia lepką powłokę na ustach, fajnie sprawdza się na pomadce, daje efekt mokrych ust.
Co do jego działania mam jednak wątpliwości, nie zauważyłam jakiś zmian, słabo koi i nawilża, ale do innych celów w makijażu ust sprawdza się super.