Avon, Cannabis Sativa Lip Elixir (Kojący eliksir do ust z olejem konopnym)

Avon, Cannabis Sativa Lip Elixir (Kojący eliksir do ust z olejem konopnym)

Marka

Kojący eliksir do ust z olejem konopnym Avon przynosi ulgę suchej skórze, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie.

Zastosowanie: eliksir do ust, do stosowania jako samodzielny kosmetyk lub na pomadkę dla efektu rozświetlenia
Działanie: formuła z olejem z nasion konopi siewnych i ekstraktem z kwiatów lawendy intensywnie nawilża skórę ust, łagodzi podrażnienia i przywraca skórze równowagę
Efekt: wygładzona, długotrwale nawilżona skóra ust
Nasz kojący eliksir do ust błyskawicznie przywróci delikatnej skórze optymalny poziom nawilżenia i złagodzi podrażnienia. W jego formule zawarliśmy bogaty w witaminy, minerały i niemal 80% kwasów Omega 3 i 6drogocenny olej Cannabis Sativa, który zapewni twojej skórze miękkość, gładkość i długotrwałe uczucie komfortu. Eliksir do ust z olejem konopnym możesz stosować jako samodzielny, ochronny kosmetyk lub na pomadkę do ust – dla efektu naturalnego blasku.

balsam do ust
regenerujące, nawilżające, wygładzające
z aplikatorem

Ot taki błyszczyk:)

Myślę, że nie ma co tu oczekiwać cudu. Błyszczyk nabłyszcza usta, ale nie nawilża ich super. Dla nabłyszczenia lub pod pomadkę ok - jeśli chce się uzyskać nawilżenie na skórze ust, to raczej niet. ;)

Przywołuje pamiętne błyszczyki

Opakowanie przywołuje pamięcią błyszczyki, bardzo modne za czasów młodości Britney Spears. Choć sam produkt się tak bardzo na ustach nie mieni. Konsystencja nieco gęsta, ale w moim odczuciu jest to plus. Działanie mogłoby być bardziej regenerujące, produkt przy dłuższym stosowaniu nawet zaczyna lekko "ściągać" usta. Jest dobrze, kiedy jeszcze znajduje się na ustach, po zmyciu z kolei usta wyglądają zupełnie przeciętnie. Być może tego eliksiru nadużywałam. Zapach raczej neutralny.

Eliksir do ust

Jestem dosyć wymagająca przy wyborze pomadek i błyszczyków do ust. Eliksir do ust z serii Avon Cannabis spełnił moje oczekiwania. Zapach mi nie przeszkadzał, jest dosyć wydajny, ale mały minus za malutką pojemność (3 ml).
Stosowałam go na dzień, moje usta polubiły się z nim. Dobrze je nawilżył, wygładził. Usta nie kleją się po nim, ogólnie na 5+.

Eliksir do ust

Avon, Cannabis Sativa Lip Elixir (Kojący eliksir do ust z olejem konopnym) jest e postaci błyszczyku z aplikatorem, bez zapachu, wchłania się w usta nawilżając je. W opakowaniu kolor jasnozielony, na ustach bezbarwny

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetne produkty. Spełniają swoje zadanie.

Świetnie nawilżają suchą skórę. Efekt utrzymuje się bardzo długo. Eliksir w połączeniu z kremem nie tylko dobrze nawilża skórę ale również nadaje jej blask na bardzo długo. Do tego świetnie sprawdza się pod makijaż. Skóra dzieki temu wygląda na dobrze wypielęgnowaną a makijaż utrzymuje się cały dzień. Balsam do ciała bardzo szybko się wchłania a skóra jest nawilżona przez bardzo długo. Balsam do ust również dobrze Nawilża jednak pozostawia na ustach delikatne uczucie lepkości co niekiedy może przeszkadzać.

Fajny błyszczyk

Kojący eliksir do ust z olejem konopnym to nic innego jak bezbarwny błyszczyk do ust. Mieści się w w wygdnym opakowaniu z aplikatorem, łatwo aplikuje się go na usta. Nadaje im połysk i nawilża je, można go spokojnie stosować na pomadkę. Daje ustom fajny efekt ukojenia w gorący dzień, dlatego warto go mieć przy sobie w torebce latem.

Dobry, ale nie najlepszy

Jest w formie błyszczyka, bardzo fajnie się go aplikuje. Zostawia lepką powłokę na ustach, fajnie sprawdza się na pomadce, daje efekt mokrych ust.
Co do jego działania mam jednak wątpliwości, nie zauważyłam jakiś zmian, słabo koi i nawilża, ale do innych celów w makijażu ust sprawdza się super.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kojący eliksir do ust z olejem konopnym Avon

Kojący balsam do ust przyniósł mi ulgę nie jeden raz.
Od noszenia masek i wiosennych alergii moje usta często są przesuszone, czerwone i pieką. Balsam do ust nałożony na nie, przynosił mi ulgę od pieczenia i cudownie je nawilżał.
Świetnie sprawdzał mi się też jako dodatek do makijażu jako błyszczyk, albo nałożony na pomadke.
Jego zapach jest bardzo delikatny, a smak jest słodki, więc jeśli przypadkiem go zaskakujemy, nie jest drażniący.

Opanowanie z pędzelkiem jest bardzo pomocne i szybkie w użyciu.
Bardzo miło mi się go używa.

Super eliksir do ust

Myślałam ze ten kosmetyk będzie lepiący i kleisty, ale wcale taki nie był ku memu zdziwieniu.

Lekko nawilża, odżywia usta. Z pewnością nadaje się pod pomadkę. Dobrze jest go mieć w torebce na chłodne dni.

Wspaniale nawilża

Eliksir nawilza usta na caly dzień, przy jednorazowej aplikacji rano ! Gorąco polecam do spierzchniętych ust!!! Na eliksir wspaniale nakłada sie pomadka zastygajaca, ktora ma w zwyczaju wysuszac usta, a z eliksirem to nie ma miejsca ????????????

Super produkt

Bardzo fajny błyszczyk. Super konsystencja i ładne opakowanie. Eliksir spełnia jak najbardziej swoją funkcje - koi i nawilża usta. Często mam problem z suchymi skórkami na ustach a ten produkt niweluje problem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mój ulubiony to eliksir do ust z olejkiem konopnym, który wygląda jak błyszczyk.

Mam problem z suchymi ustami, zwłaszcza w okresie zmian pór roku i przesileń. Regularnie piję wodę, uwielbiam, tez nakładać na moje usta pomadki, które dodatkowo je wysuszają i później usta wyglądają na spierzchnięte z odstającymi skorkami, wygląda to naprawdę nieestetycznie. Na szczęście miałam możliwość skorzystania z eliksiru do ust z olejkiem konopnym. Po pierwszej aplikacji nie ukrywam,że byłam ciekawa jego smaku, więc od razu po nałożeniu go spróbowałam, nie ma chemicznego posmaku, nie uczula i co najważniejsze nawilża wiadomo,że nie od razu, ale po regularnym stosowaniu zauważyłam rewelację i uwaga można go stosować pod pomadkę, świetnie razem współgrają.