Esencja do twarzy z olejem konopnym Avon przynosi ulgę suchej skórze, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie.

Zastosowanie: odżywcza esencja do twarzy, do stosowania pod makijaż lub samodzielnie
Działanie: lekka formuła z olejem z nasion konopi siewnych, olejkiem jojoba i witaminą E koi i odżywia cerę, delikatnie rozświetlając
Efekt: odżywiona cera o naturalnym, zdrowym blasku
Sięgnij po esencję do twarzy, za którą twoja skóra będzie ci wdzięczna! Jej lekka, odżywcza formuła z cząsteczkami rozświetlającymi zapewni jej zdrowy blask i doskonale ją odżywi dzięki zawartości oleju konopnego. To bogaty w witaminy, minerały i niemal 80% kwasów Omega 3 i 6 drogocenny składnik, który przyniesie twojej skórze miękkość, gładkość i długotrwałe uczucie komfortu. Odżywcza esencję do twarzy z olejem konopnym możesz zastosować jako samodzielny, delikatnie rozświetlający kosmetyk lub użyć jako nawilżającą bazę pod makijaż.

z pipetą
emulsja
<50ml
Cera
normalna

Tradycyjny olejek do twarzy.

Esencja do twarzy jest dla mnie zbyt oleista... Rozświetla skórę ale raczej podobnym efektem jak każdy inny olejek, Troszkę wyprysków powodowała. Pod makijaż - absolutnie nie. Makijaż spływa wraz z olejem.

Używa produktu od: próbka

Rewelacja, jestem zachwycona. Polecam wszystkim zmagającym się z trudną cerą

Esencja do twarzy z olejem konopnym Cannabis okazała sie rewelacją dla mojej trudnej cery, która zmagam się z niedoskonałościami oraz świeceniem. Krem sprawił, że moje problemy powoli zaczęły znikać, sprawiając, że moja cera stała się wygładzona i promienna. Większość niedoskonałości zaczęła znikać.

Esencja Do Twarzy

Sprawdziła się u mnie dobrze zgodnie z obietnicami producenta , dobrze nawilża moją skórę , fajnie się sprawdza jako baza pod makijaż dzięki esencji moja skóra wygląda na wypoczęta, rozświetloną, pełną blasku

Nawilża i rozświetla

Dość fajny produkt, nawilża i rozświetla buzię. Ogólnie konsystencja odrobinkę zbyt ciężka jak dla mnie, ale spełnia w stu procentach swoje założenie co do działania. Bardzo fajna opcja na suchą skórę, i do aplikacji na codzień także bez makijażu, bo naprawdę fajnie rozświetla całą twarz :)

Mnie nie zachwycił

Używałam kosmetyki aczkolwiek nie zrobił na mnie wrażenia. Moja skóra nie była po nim taka "błyszcząca" ;). Zapchał mnie trochę, ciężko mi się go nakładało. Nie wiem na ile jest to po prostu kwestia gustu a na ile produkt nie spełnia oczekiwań po prostu.

Specyficzny

Nie tak wyobrażałam sobie esencję do twarzy. Zdecydowanie za duży efekt glow, zbyt gęsta konsystencja. Produkt bardziej na konkretne wyjście niż do codziennego stosowania. Szału nie ma... Może jeśli ktoś znajdzie odpowiednie przeznaczenie tego produktu, to będzie bardziej zadowolony. Ja szukałam w nim czegoś bardziej pielęgnacyjnego niż ozdabiającego. Niestety na mojej mieszanej skórze z dużą skłonnością do powstawania zaskórników spowodował mały wysyp... Zapowiadał się lepiej.

Esencja Avon

Używałam już kilka serum do twarzy z różnymi olejkami, ale esencja z olejkiem konopnym jest pierwsza.
Po pierwsze, opakowanie powinno być w szklanej buteleczce. Byłoby bardziej estetyczne i bardziej higieczne.
Po drugie, jest to raczej esencja na noc niż na dzień, bo ma dosyć tłustą konsystencję (ale mi to nie przeszkadzało, bo jestem przyzwyczajona do takich nawilżaczy na noc).
Samo działanie esencji jest na plus, dobrze nawilża, jeszcze lepiej rozświetla, idealna na nic, by jeszcze podbić krem.

Esencja z olejem

Avon, Cannabis Sativa Seed Oil Illuminate & Calm Face Essence (Esencja do twarzy z olejem konopnym) to szklana buteleczka z pipeta aplikatorem. Dobrze się nakłada odpowiednia ilość, posiada niebieskie drobinki które rozświetlają twarz. Nawilż

Polecam. Świetne produkty spełniające swoje zadanie.

Świetnie nawilżają suchą skórę. Efekt utrzymuje się bardzo długo. Eliksir w połączeniu z kremem nie tylko dobrze nawilża skórę ale również nadaje jej blask na bardzo długo. Do tego świetnie sprawdza się pod makijaż. Skóra dzieki temu wygląda na dobrze wypielęgnowaną a makijaż utrzymuje się cały dzień. Balsam do ciała bardzo szybko się wchłania a skóra jest nawilżona przez bardzo długo. Balsam do ust również dobrze Nawilża jednak pozostawia na ustach delikatne uczucie lepkości co niekiedy może przeszkadzać.

Esencja do twarzy z olejem konopnym

Tego produktu byłam zdecydowanie najbardziej ciekawa z całej serii z olejem konopnym. Esencja mieści się w bardzo ładnej buteleczce o pojemności 30ml z pipetką do dozowania, bardzo wygodną w aplikacji produktu. Esencja ma bardzo fajną, delikatną i oleistą konsystencję, kilka kropel wystarczy na pokrycie całej twarzy, szyi i dekoltu. Produkt fajnie nawilża całą twarz, koi ją i daje efekt rozświetlenia poprzez drobinki znajdujące się w esencji. Esencji używałam na noc jako serum, niestety nie nadaje się na dzień ani pod makijaż, gdyż na dzień i pod makijaż jest trochę za tłusta.

Przeciętny

Produkt jest przeciętny, lecz fajnie sprawdza się pod makijaż, daje efekt rozświetlenia, napewno przyda się jako baza pod makijaż. Z przykrością musze jednak stwierdzić że nie jest to najlepszy kosmetyk.

Esencja do twarzy z olejem konopnym Avon

Esencja do twarzy z olejem konopnym to mój faworyt z całej linii Cannabis Avon.
Uwielbiam efekt rozświetlonej twarzy, szyi i dekoltu a ten produkt idealnie rozświetla i nawilża twarz.
Perfekcyjnie sprawdziła mi się też pod makijażem jako baza. Moja skora jest lekko sucha, a podkład utrzymywał się cały dzień i esencja delikatnie go rozświetlała.
Jego delikatna konsystencja, bardzo dobrze rozprowadza się po skórze, a pipetka jest ułatwieniem w nakladaniu.
Plusem jest to, że jest wydajny i łatwo się go dozuje.

Na pewno nie poprzestane na jednym opakowaniu.