Isana, Beach Days Duschgel (Żel pod prysznic `Arbuz i limonka`)

Isana, Beach Days Duschgel (Żel pod prysznic `Arbuz i limonka`)

Pachnie jak radosne dni na plaży! Zanurz się w orzeźwiająco-owocowym świecie i pozwól się rozpieszczać wyselekcjonowanym kompozycjom zapachowym.
Piramida zapachowa
Głowa: limonka, bazylia, mięta
Serce: arbuz, lotos, sól morska
Baza: białe piżmo, wanilia

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające
normalna

Cudny zapach

Kocham ten żel za jego zapach, świeżość! Jest idealny na lato! Zapach nie utrzymuje się jednak bardzo długo na skórze. Konsystencja - dosc gęsty, przez co mało wydajny. Używam tego żelu na jakieś wyjazdy, bo wiem że zużyje cały za kilka dni. Cena jest rewelacyjna, wiec wart zakupu i wypróbowania.

Kolejny dobry żel od Isany.

Żele pod prysznic Isana kupuję bardzo często. Są niedrogie, a naprawdę świetnie się sprawdzają.
Wersję Beach Days wybrałam ze względu na arbuza, bo kosmetyki arbuzowe uwielbiam od zawsze. :D
Produkt zamknięty jest w opakowaniu typowym dla tych żeli, czyli ładna buteleczka z zamknięciem na klik. Tym razem grafika na opakowaniu przedstawia arbuza i limonkę, całość wygląda ładnie i kojarzy się z wakacjami.
Żel ma kolor transparentnego różu, ma żelową konsystencję i ładny zapach. Czuć słodkiego arbuza i orzeźwiającą limonkę, choć ja liczyłam jednak na jeszcze więcej tego arbuza. Mimo tego jednak mi się podoba. Szkoda tylko, że nie pozostaje na skórze, jedynie umila zapachem kąpiel.
To kolejny żel od Isany, który bardzo dobrze mi się sprawdził. Dobrze oczyszcza i odpowiedzi się pieni nie wysuszając przy tym skóry.
Nie podrażnia i po jego użyciu nie miałam wrażenia, że od razu muszę nałożyć po nim balsam.
Zawiera mocne detergenty myjące, ale moja skóra nie ma z tym problemu, jest w dobrej kondycji.
Jestem zadowolona z tego produktu, bo dobrze robi to co ma robić, zapach jest orzeźwiający i przywołujący lato, a minusów nie zauważyłam. Mógłby trochę bardziej pachnieć arbuzem, ale i tak przyjemnie się go używało.

Żel pod prysznic Isana beach arbuz i limonka zakupiłam w rossmanie, nie testowałam jeszcze tego wariantu zapachowego, więc kosmetyk ten powędrował do mojego koszyka, może zacznę od tego że produkt ten jest gęstej konsystencji w kolorze delikatnego różu, pachnie arbuzowo za co duży plus bo uwielbiam ten zapach, żel ten dobrze się pieni i oczyszcza, nie wysuszając przy tym i tak mojej bardzo suchej skóry, ponad to nie uczula ani nie podrażnia, do tego jest tani i wydajny, z pewnością nie raz do niego jeszcze wrócę, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Świetny żel na lato

Uwielbiam to odświeżenie latem. Żel świetnie orzeźwia i dodaje energii w ciągu upalnych dni. Jestem bardzo zadowolona z tego żelu, moja skóra również go kocha. Nie podrażnia, oraz nie wysusza. Baaardzo przyjemna konsystencja, która fajnie się pieni i otula skórę swoim pięknym zapachem. No uwielbiam!

Super propozycja na lato

Żele z isany znam, jak zobaczyłam dokładnie tę wersję zapachową kupiłam go od razu. Opakowaniem jest plastikowa, spłaszczona buteleczka z zamknięciem typu „klik”. Etykieta jest typowo wakacyjna, widnieją również bohaterowie tego zapachu- arbuz i limonka. Żel posiada konsystencję takiego glutka, jest koloru przeźroczysto- różowego i bardzo się pieni. Skóra po umyciu jest oczyszczona, nie wyczuwam jakiegoś nawilżenia, najważniejsze że nie czuć efektu ściągnięcia. Wystarczy naprawdę odrobina żeby umyć całe ciało. I faktycznie, w tym zapachu wybija się limonka, arbuz gdzieś zaginął, ale ki to zupełnie nie przeszkadza. Jest to bardzo orzeźwiajacy zapach który po kąpieli zostaje jeszcze w łazience na dłuższa chwilę, na ciele nie zostaje zbyt długo. Ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo fajny żel, w niskiej cenie który naprawdę warto wypróbować. W letnie dni sprawdzi się idealnie.

Żel pod prysznic Isana

+ przyjemny zapach
+ niska cena
+ wydajność
+ dostępność w drogeriach Rossmann
+ nie podrażnia skóry
+ nie wywołuje reakcji alergicznych
+ nie przesusza skóry
+ spełnia swoją funkcję
+ wygodne opakowanie
+ poręczne opakowanie
+ ładna szata graficzna

Limonka zdominowała arbuza

Żele Isana są świetne! Stosunek jakości do ceny to jakiś obłęd więc w recenzjach tych produktów głównie skupiam się na zapachu i tutaj nie jest dobrze. Miks limonki i arbuza totalnie mnie nie przekonuje, a poza tym jest bardzo subtelny. W stosunku do szamponu, maski i odżywki które nakładam na włosy w tym samym czasie zapach tego żelu ginie w tłumie i musiałam sporo się wysilić, żeby zorientować się jak on właściwie pachnie.
Zamiast słodkiego , soczystego arbuza , na którego szczerze liczyłam dostałam nieprzyjazną, kwaśną limonkę. Mimo jej obecności nie czuje na ciele orzeźwienia , kiedy wychodzę spod prysznica.
Poza tym zapach żelu jest niewyczuwalny na ciele po nałożeniu balsamu.
Konsystencja typowo żelowa,raczej glutowata. Przyjemny dla oka różowy kolor żelu.
Nie wrócę do tej wersji ze względu na zapach, ale należy pamiętać całą masę atrybutów tego produktu.

Zapach lata

Fajny, tani żel pod prysznic. Piękny, wakacyjny zapach. Dobrze się pieni i jest wydajny. Fajnie domywa skórę i nawilża ją. Niestety zapach nie utrzymuje się na skórze, a szkoda. Uwielbiam kiedy żel czuć na ciele długo po umyciu. Konsystencja jest fajna, nie za gęsta i nie za lejąca. Opakowanie wygodne.

Przywołuje lato

Taką o tą nowość wypatrzyłam ostatnio na półkach w Rossmann
Żel pod prysznic o zapachu arbuza i limonki to orzeźwiający produkt do mycia. Pachnie fenomenalnie, opakowanie przywołuje lato, A po kąpieli żel pozostawia skórę pachnąca orzeźwieniem

Isana.rossmannpl jak zawsze spisała się na medal dostarczając ciekawe produkty.

Zapach lata

Uwielbiam żele pod prysznic firmy Isana. Zaparkowany jest w bardzo estetyczne opakowanie, które zachęca do zakupów. Produkt jest opcją o bardzo letnim zapachu. Uwielbiam te słodkie arbuzowe nuty. Zapach przypomina mi o wakacjach, czyli kojarzy się bardzo pozytywnie,
Żel ma fajną konsystencję i bardzo łatwo się pieni. Jest to produkt wydajny, gdyż niewiele trzeba aby umyć ciało. Jego dużym atutem jest to, że nie wysusza skóry, a pozostawią ja ładnie oczyszczoną. Nie wywołał u mnie reakcji alergicznej. Profil buteleczki pozwala na wydobycie żelu z łatwością. Jedynie przyczepilabym się do plastikowej butelki. Nie jest dobra dla środowiska.

Arbuzowa przyjemność

Żel pod prysznic Isana Beach days arbuz, limonka
Cudowny, owocowy i słodki zapach arbuza -uwieelbiam
Cena 2.99 w Rossmannie
Konsystencja odpowiednia, kolor przeźroczysto- różowy, wydajny. Świetnie się pieni, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Etykieta letnia, super prezentuje się w łazience.

ja naprawdę nie lubię arbuza

Używam żel pod prysznic od Isana już od jakiegoś czasu. Nie bardzo mam mu co zarzucić - dobrze się pieni, jest wydajny, nie wysusza skóry. Niemniej jednak zapach kompletnie do mnie nie przemawia. Myślę, że to dlatego, że nie lubię arbuza, nie tylko tego surowoego, ale również wszelkie kosmetyki i produkty spożywcze o zapachu lub smaku arbuza do mnie nie przemawiają.