Nivea, Visage, Piękno i Perfekcja, Tonik matujący do cery tłustej i mieszanej

Nivea, Visage, Piękno i Perfekcja, Tonik matujący do cery tłustej i mieszanej

Aby zachować matowy wygląd przez cały dzień, skóra tłusta i mieszana potrzebuje specjalnego oczyszczenia, które zapobiegnie błyszczeniu się skóry i pozwoli zachować jej naturalny poziom nawilżenia. Produkt ten wzbogacony witaminą B5 i kompleksem Ant-Shine niezwykle dokładnie oczyszcza tłustą i mieszaną skórę, nie powodując jej wysuszenia:
- dokładnie oczyszcza skórę, zachowując jej naturalny poziom nawilżenia,
- dzięki kompleksowi Anti-Shine reguluje wydzielanie sebum i zapobiega błyszczeniu się twarzy.

Nie

Kupiłam go raz w zastępstwie. Mojego już nie było a ten doradziła kobieta w drogerii, widocznie słabo im schodził

Nie czuć alkoholu
Poręczne opakowanie

Brak dłuższego efektu
Miałąm wrażenie, że twarz mi się lepi
Nadal błyszczałam
Nie oczyszczał
Nie matował

Dla mnie tak jak woda, tyle że ze sklepu i twarz się lepiła

W porządku

Ciężko mi ocenić ten produkt, bo nie często używam toników. :-)

Zalety:
+ wspaniały zapach
+ starannie oczyszcza
+ wygodne pudełko
+ matuję
+ wydajny
+ cena zadowalająca

Wady:
- długo się wchłania
- zawiera alkohol

Raczej do niego nie wrócę, bo zamierzam wypróbować toniku do cery suchej i wrażliwej. ;)

Kolejny koszmarek od Nivea

Nie wiem co jest z Nivea, ale czegokolwiek od nich się nie dotknę, kończy się tragedia. Od balsamów, przez szampony, odżywki, dezodoranty po tonik.
Tonik nie robi zupełnie nic, nie oczyszcza, nie tonizuje, zostawia jakąś tłustą warstwę. Pachnie jak wszystko od Nivea, i ma koszmarne zamykanie. Połowa tonikiu rozlała mi się w torbie podróżnej - szczęście w nieszczęściu.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Może pół, reszta się wylała.

Dobry

U mnie się sprawdził. Mam cerę mieszaną i jako nastolatka miałam tendecję ko używania toników z alkoholem na początku składu. Wiadomo, wysuszały one moją skórę i tworzyło się błędne koło bo skóra produkowała jeszcze więcej sebum.
Ten tonik jest o tyle dobry, że jest delikatny :) Koi moją skórę, odswieża i nie ściąga jej za bardzo.
Jesli chodzi o stan mojej cery to tonik ani go specjalnie nie poprawił ani nie pogorszył. Oczyszcza skórę doraźnie i wydaje mi sie, że przy długim stosowaniu można zauważyć średnie efekty. Ja ze swieceniem sie skóry poradziłam sobie kremami i innymi kosmetykami, ale plusem jest to ze tonik ładnie z nimi współpracuje.
Podsumowując, produkt dobrze tonizuje i przygotowuje skóre do nałożenia kremu. Idealnie uzupełnia moją codzienną pielęgnację ;)

ok

cena i zapach ok, spore opakowanie które wystarczy na długo, zmatowi po przemyciu, ale tak żeby ograniczył wydzielanie sebum, to niekoniecznie... ot, zwykły tonik.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

przeciętniak

Tonik spełnia swoje zadanie, ładnie matuje skórę.
Jednocześnie oczyszcza i nie podrażnia, co jest dla mnie bardzo ważne.
Jest to zupełnie przeciętny produkt.
Raczej do niego nie wrócę, ale nie żałuję że go wypróbowałam.
Jest dość wydajny.

Używam tego produktu od: już nie używam

Najdelikatniejszy tonik ever

Tonik ma oczyszczać, zamykać pory i matować. Z tych wszystkich rzeczy nic mu się chyba nie udało wskórać z moją cerą, używam go, bo używam, bo go mam i zużyć muszę. Używam go tylko rano, bo na noc wolę jednak coś intensywniejszego. Skóra nie jest po nim matowa, jak i również czysta

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno, trochę jeszcze zostało

nie polecam

Tonik jest z alkoholem i wysusza skórę. W moim przypadku się nie sprawdził. Nawet nie matuje skóry, skóra się przesusza i zaczyna się \'\'bronić\'\' wydzielając sebum, po czym blyszczy się jeszcze gorzej niż wcześniej.

jedyny plus to ładny zapach.

Nie polecam.

szkoda pieniedzy

Tonik nie matuje, troche przesuszył mi skórę. Dobrze oczyszcza skórę z resztek podkładu i posiada przyjemny zapach ale nic po za tym. Dodatkowo zauważyłam , że w okresie jego uzywania pojawiały się częściej wypryski na twarzy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nic specjalnego

Nie daje jakiś super efektów. Tonik posiada ładny zapach trawy cytrynowej i to jedyna rzecz, która mi się spodobała. W moim przypadku produkt Nivea nie przyniósł rezultatów. Nie matował mi cery ani nie zapobiegał błyszczeniu się.

Używam tego produktu od: kwiecień 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno, pozostawione na półce w łazience

U mnie się sprawdził

Mam cerę mieszaną: strefa "T", drobne wypryski itp. i moja buzia reaguję na niego pozytywnie. Jest nawilżona, matowa, znikły mi drobne wypryski, ogólnie poprawił kondycję mojej skóry. Do tego podoba mi się zapach. Cena mogłaby być nieco niższa.

Używam tego produktu od: używałam wiosną

Masakra!!!

Z tydzień moja cera wytrzymała no i później zaczął się dramat. Otóż stosując go nabawiłam się jakieś alergii, wysypki, liszaji, swędziało, piekło, było czerwone ... Na początku nie spodziewałam się, że to od tego toniku. Czerwona plama wyszła mi przy ustach swędziało strasznie. Zaczęłam stosowac maście i zeszło, ale za jakiś czas wyszło mi to cholerstwo na powiekach !!! Leczę jeszcze skórę i naprawdę nie polecam, najpierw powinni dawać w sklepach jakies próbki aby sprawdzić czy nic się ze skórą nie dzieje ... Myślałam, że moja cera jest odporna, ale jednak na ten szajs nie ...