Bell, Fashion Colour, Lip Gloss

Bell, Fashion Colour, Lip Gloss

Najnowsza kolekcja błyszczyków marki Bell Fashion colour Lip Gloss zachwyca barwami pełnymi wiosennej radości. Cennym sekretem kosmetyku jest złocista poświata, która sprawi że Twoje usta będą wyjątkowo świeże, ponętne i zmysłowe.
Błyszczyk zawiera specjalne składniki kondycjonujące, które optymalnie nawilżą naskórek. Dzięki czemu będą wydatnie powiększone i sprawią wrażenie jeszcze bardziej soczystych.
Tej wiosny specjalnie dla Ciebie marka Bell przygotowała aż 5 kuszących kolorów zamkniętych w nowoczesne, designerskie opakowania.

/s/

Stary ale jary

Błyszczyk zakupiłam na wyprzedaży w zeszłym roku i nadal go nie zużyłam. Od tego czasu już nigdzie go nie ma, a szkoda, bo uważam, ze to bardzo fajny błyszczyk był ;)
Mój kolor to 405: naturalny róż/nude kolor. Usta po nim są super lśniące, ale wyglądają naturalnie. Błyszczyk trzyma się na ustach do 2h. Zapach typowy dla błyszczyka. Nie wysusza ust, ale troszkę się lepi.

Nawilża i pielęgnuje

Błyszczyk kupiony został w drogerii Euphoria podczas wyprzedaży szafy BELL. Odcień 402 idealnie dopasował się do koloru moich ust.

Plusy:
+naturalne odcienie
+nawilżenie ust
+przyjemny zapach

Minusy:
+ Bell zostaje wycofany na rzecz Bell Hypoallergic.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,3 opakowania 5,5 g/r

Lubię:)

Używałam kiedyś tego błyszczyka i chyba muszę do niego wrócić, bo jest naprawdę przyjemny.:) Nawilża usta, pozostawia piękny kolor. Zapach również miły dla nosa. Minusem jest słaba trwałość, więc jedną gwiazdkę odejmuję.

Używam tego produktu od: rok temu

Nie polecam!

Błyszczyka używałam bardzo sporadycznie, dopiero ostatnimi czasy się to zmieniło. Mam akurat ten, ponieważ dała mi go mama i chyba już wiem dlaczego go nie chciała...
Podoba mi się jego kolor (mam 405) i chyba na tym jego plusy się kończą. Znika z ust dosłownie po kilkunastu minutach i w dodatku wszędzie zostawia mocne ślady (czy to szklanka czy czoło mojego chłopaka). Według mnie to już go definitywnie dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

dobrze kryje

Świetny błyszczyk za niewielkie pieniądze.
Po pierwsze dobrze kryje za co ogromny plus. Paleta kolorów bardzo fajna-ja wybrałam zgaszony róż. Lekko się klei. Ma fajny zapaszek i wygodny aplikator. Plus za design opakowania. Trwałość jak to błyszczyk...

Zwykły błyszczyk na codzień

Błyszczyk Fashion Lip Gloss Colour firmy Bell traktuję jako kosmetyk do stosowania na codzień. Moim zdaniem jest to przeciętny kosmetyk do kupienia za niewygórowaną cenę.
Jestem posiadaczką delikatnego różu nr 402.
Błyszczyk utrzymuje się na ustach około godziny, nadaje ładny połysk, sądzę, że nawet delikatnie nawilża usta. Nieźle pachnie i ma solidne opakowanie
Do minusów zaliczam słabą trwałość. Na większe wyjścia moim zdaniem nie zda egzaminu.
Być może kupię go ponowanie, by wrzucić go gdzieś do torebki i mieć pod ręką na codzień. Podsumowując przeciętniak ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Okropność z pędzelkiem ;/

ZUO, wcielone. Nie cierpię go, strasznie. Po prostu mam go, bo kupiłam. I tylko czekam, aż skończy się termin ważności i będę mogła go wyrzucić ! Choć zwykle jakoś zużywam,albo oddaje do tego nikt nie ma cierpliwości.

Plusy:
+wygodne opakowanie

Minusy:
- nieprzyjemny zapach
- bardzo kleista konsystencja
- świecąco migącący brokat (kupowałam go w pospiechu)
- klei się niemiłosierni po nałożeniu
- cena nie jest specjalnie tani,ale do najdroższych też nie należy

Używam tego produktu od: kilku miesięcy ok. 2 lat temu

bardzo, bardzo, bardzo lubię:)

mój odcień to ciemny mleczny róż z delikatnymi drobinkami, kolorek 403. Bardzo lubię efekt, jaki błyszczyk daje na ustach. To nie jest jakaś metaliczna owłoka ani tafla wody, tylko delikatny, subtelny, dziewczęcy blask. Kolor śiwetnie pasuje do moich naturalnie ciemnych ust. Wyglądam w nim na prawdę dobrze:) Błysczyk długo utrzymuje się na ustach, nie spływa w ciągu dnia ale łatwo go zjeść;) Nie wysusza ust, nie podrażnia. Ładnie pachnie i nie kosztuje wiele. Jest wydajny i ma wygodny aplikator. POLECAM :)

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

obietnice spełnione

czyli miękkie, nawilżone usta, lustrzany blask, optyczne powiększenie, złota poświata - wszystko to rzeczywiście jest. I to za cenę 9,99 w promocji. Do tego przyjemny, pudrowy zapach i naturalne, albo raczej neutralne kolory.
Byłoby ekstra gdyby błyszczyk nie stawał się lepki po kontakcie z chłodnym powietrzem, ale nie jest to aż tak uciążliwe, robi się lepki tylko troszeczkę (ja poporstu jestem na to wyczulona).
Przypomina mi mój ulubiony błyszczyk z Sephory, który został wycofany ze sprzedaży, dlatego bardzo przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

idealny

Mam błyszczyki w kolorze 402 ( juz skonczony) i 405 ( zaczęty).
Nigdy w życiu urzytkowanie błyszczyka nie było dla mnie tak przyjemne.
Kolory w całej gamie są zbliżone i bardzo piękne.
Pasują do każdego typu urody.

+ cena
+ napisy nie zdrapują się z opakowania! co mnie bardoz denerwuje zazwyczaj w innych błyszczykach
+ piękne kolory
+ ładnie się trzyma
+ nie lepi się
+ satynowy efekt na ustach

- brak !

niemal idealny

Mam błyszczyk w kolorze 401 - piękny naturalny beż z dyskretnymi złotymi mikrocząstkami. Ostatnio jest to mój zdecydowany faworyt, zwlaszcza do pracy.
+ piękny, delikatny, ale nie blady czy mdły kolor (nie cierpię odcieni cielistych!)
+ ładny połysk - ale bez widocznych drobinek
+ miły zapach, lekko owocowy
+ fantastyczna lekka kremowa konsystencja
+ ZERO lepienia się
+ trwałość - jak to błyszczyk, ale tak milo się go używa że nie problem pomalować znowu
+z opakowania nic nie wylewa się

Na pewno kupię ten kolor znowu, być może spróbuję innego.

bardzo wysusza usta

Posiadam kolor różowy ze zdjęcia, bardzo fajnie wygląda na ustach, ma przyjemny smak ale wysusza mimo że kładę go na carmex. Tak wysuszającego usta błyszczyka jeszcze nigdy nie miałam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie