Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.84/5

odeo24.pl
Średnia ocena: 1.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ulepszona formuła zapewnia teraz jeszcze więcej nawilżania i pielęgnacji. Krem niezwykle szybko wchłania się w skórę pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia. Produkt nadaje się do smarowania twarzy, ciała, jak i rąk, tzw.: krem do wszystkiego.
Nowa wersja nie zawiera parabenow.
Dostępne opakowania: 75ml (tuba), 50ml (pudełko), 100ml (pudełko), 200ml (pudełko), 300ml (pudełko).

Klasyk, bez którego nie wyobrażam sobie sezonu wiosenno-letniego.

To kosmetyk, do którego z przyjemnością wracam od kilku lat już. Za każdym razem wybieram największą pojemność. Zapach cudowny, delikatny, utrzymujący się na skórze. Nakładam go tylko na ciało. Twarz traktuję innymi kosmetykami. Podoba mi się, jakie wykończenie na skórze zostawia, troszkę mokre, ale to nie jest niekomfortowe uczucie. I to co najcudowniejsze, to jak ten krem współgra z ciepłą, rozgrzaną słońcem skórą. Uwielbiam to. Samo działanie mnie zadowala. Nawilża i wygładza ciało. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Konsystencja lekka, co wpływa na dobrą wydajność produktu.

Lubię za uniwersalność

Znacie to uczucie jak testujecie kilka produktów i każdy okazuję się beznadziejny? Ja często tak mam i zawsze w takich momentach wracam do klasycznego, uniwersalnego kremu na wszystko jakim jest Nivea Soft. Lubię za zapach, lubię za konsystencję, lubię za tradycyjne podanie w słoiczku, lubię za nawilżenie, lubię za kojący efekt. Kto nie spróbował to polecam do zakupu.

Soft !

Jest to krem bardzo uniwersalny. Mogą go stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przyjemny w użytkowaniu i przy tym bardzo wydajny. Plus za opakowanie, dzięki temu można wykorzystać go do ostatniej kropelki. Przy regularnym stosowaniu widzę na swojej skórze widoczne nawilżenie i wygładzenie skóry, co za tym idzie poprawę jej kondycji. Bardzo mnie to cieszy. Wrócę do niego nie raz ! Cena adekwatna do jakości i ten zapach !! Jedyny minus za skład. Ale jak wszyscy wiemy. Ciężko jest w tych czasach o 100 % naturalne produkty.

Dobrze nawilża

Produkt w zasadzie dość podobny do klasycznej granatowej wersji kremu Nivea. Ma jednak nieco mniej tłustą strukturę, bardziej zaś nawilża skórę.

Plastikowe opakowanie świetnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i w podróży. Szata graficzna dość prosta, pasuje do marki Nivea.

Krem ma biały kolor i gęstą konsystencję. Zapach jest przyjemny i delikatny, typowo pielęgnacyjny. Kosmetyk mocno nawilża skórę, nie powoduje podrażnień.

Jeśli chodzi o stosowanie kremu do skóry twarzy, dobrze sprawdzi się u posiadaczek cer bardzo suchych, jednak nie polecam do cery tłustej lub problematycznej. Ja stosuję go przede wszystkim do ciała. Myślę, że najlepiej sprawdzi się na tych obszarach skóry, które wymagają specjalnej dawki nawilżenia. W tych miejscach na pewno sprawdzi się lepiej niż zwykły balsam.

Przyjemny kremik

Krem jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Posiada lekki, typowo kremowy zapach. Mocno nawilża skórę, szybko się wchłania, nie pozsotawia uczucia lepkości. Krem jest bardzo wydajny i starcza na długo. Opakowanie wygodne i pojemne. Lubię go stosować szczególnie do dłoni.

Nic specjalnego

Dla mnie ten krem od Nivea, jak i wszystkie tej marki, to nic specjalnego. Nie porywają ani składem, ani działaniem. Ten przyjemnie pachnie, dość szybko się wchłania, ale moja buzia jest po nim bardzo czerwona. Nie piecze, nie jest wrażliwa, a jednak zmienia kolor. Opakowanie zwyczajne, szata graficzna również. Bez rewelacji.

Do rąk owszem

Kupiłam ten krem aby stosować do do twarzy i średnio się sprawdził. Musiałam czekać ok. 15 minut aby się wchłoną. Nie nadawał się na noc bo rano moja twarz była ściągnięta po nim. Jednak na dłonie był świetny. Bardzo fajnie je nawilżał.

Klasyk!

Mój Hit od lat! Krem do twarzy i ciała ma delikatną kremową konsystencje, która świetnie się wchłania w skórę. Pozostawia ją miękka nawilżoną i gładką. Zapewnia nawilżenie i głęboką regenerację suchej skórze. Na mrozy niezastąpiony.

Świetny krem

Cudownie nawilża i przynosi ulgę zmęczonej skórze. Jest delikatny i nie zapycha . Ma przyjemną kremową chłodną konsultacje. Bardzo go lubię. Używam go na przemian z innymi kremami ale zawsze trzymam go w szafce.

To jest coś co moja buzia lubi

Moja skóra nie wymaga dużo ale potrzeba jej sporego nawilżenia. Wiele kremów mnie zapchało i teraz bacznie testuje próbki innych aby wiedzieć czy mi podejdą. Kiedyś dostałam próbkę tego kremu i zakupiłam pełny produkt. Od razu się polubiliśmy i zaczęłam go regularnie stosować. Krem nawilża i wygładza buzię. Skóra jest pełna blasku oraz koloryt jest wyrównany. Krem ma gęsta konsystencje i bardzo łatwo go nałożyc na twarz. Od razu pięknie się wchłania a o zapychaniu można zapomnieć! Polecam!

Wydajny

Jeden z lepszych kremów do rąk i do ogólnie do ciała. Krem jest wydajny, ładnie pachnie , ma dość mocną / gęstą konsystencje przez co jest wydajny. Dobrze się wchłania, długo nawilża . Krem szybko się wchłania i nie zostawia tłustych warstw na skórze. Nie brudzi ubrań . Jeden z lepszych kremów .

Rześko pachnący klasyk

To jeden z tych produktów, do którego mam sentyment. Ten zapach, kojarzy mi się ze spokojem, świeżością. Konsystencja przyjemna, delikatna (nie taką tępa jak klasyczna Nivea). Wielki słój produktu, który możemy używać zarówno do ciała jak i twarzy (nigdy mi nie zaszkodził). Krem działa na mnie nawilżająco i tak odprężająco, naprawdę mam bardzo przyjemne skojarzenia z tym kosmetykiem. Kupuję co jakiś czas, polecam spróbować.

Ikona

Krem Nivea nadaje się dla każdego o każdej porze dnia i nocy. Nie uczula, ma piękny świeży zapach, idealnie nawilża. Można nim posmarować zarówno twarz na noc, jak i mocno opaloną skórę. Natychmiast koi. Myślę, że powinna mieć go w swojej kosmetyczce każda kobieta. Za taką cenę to kosmetyk niemalże idealny.