Madara Cosmetics, Superseed Radiant Energy, Facial Oil (Organiczny olejek do twarzy)

Ten luksusowy koncentrat 9 cennych olejów eterycznych daje nowy blask zmęczonej, matowej, matowej skóry pozbawionej elastyczności i jędrności - dla młodzieńczego wyglądu!
Wielowitaminowa moc multiwitaminowa borówek czarnych jagód, żurawin i maliny moroszki została połączona w celu uzyskania optymalnej synergii z rewitalizującymi olejkami z czarnej porzeczki, czarnego kminku i pietruszki oraz uszlachetnionymi zmiękczającymi trio dyni, ogórecznika i złotego oleju jojoba. Wyjątkowa kompozycja jest szybko wchłaniana przez skórę, poprawiając naturalną regenerację i równowagę wilgoci, pomagając zneutralizować środowiskowy stres wolnorodnikowy.

z pipetą

• Citronellol,
  • Linalool,
  • Geraniol

Energetyczny hit

Madara to chyba moja ulubiona marka. W większości przypadków trafiam na hit. Tak też było z tym olejkiem. Kupuję w promocji -40% więc cena jest całkiem przyzwoita. Buteleczka z pipetą zapakowana jest w kartonowe opakowanie co daje sprawia wrażenie ekskluzywnego kosmetyku. Olejek można zabrać na wyjazd, bez obawy że wycieknie w torbie czy walizce. Zapach obłęd, lekko cytrusowy, słodki, pokochałam całym serduszkiem. Olejek jest bardzo wydajny, wystarczą dwie krople aby pokryć twarz, szyję i dekolt. Szybko się wchłania, nie zostawia lepiącej się maski. Po regularnym stosowaniu widać efekt, cera stała się promiennia, jaśniejsza i mniej szara. Odstawiłam na kilka miesięcy żeby sprawdzić inny produkt ale szybko do niego wróciłam. Żałuję że odstawiłam ten olejek, teraz od nowa muszę walczyć o poprawę cery ;)