Montibello, Smart Touch Save My Hair, Hair & Scalp Conditioner (Odżywka do włosów i skóry głowy)

Odżywka do włosów i skóry głowy Montibello, Smart Touch Save My Hair tworzy barierę ochronną przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi. Ma doskonałe działanie nawilżające, świetnie kondycjonuje włosy oraz dodaje im miękkości oraz naprawia uszkodzenia. W składzie kosmetyku znajdziesz wyciąg z melona kalahari, który jest składnikiem pochodzenia naturalnego. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia, dodaje włosom miękkości i połysku. Co więcej, produkt dzięki obecności środków przeciwutleniających zwalcza negatywne skutki wpływu zanieczyszczeń, szkodliwych cząsteczek oraz wolnych rodników. Dodatkowym atutem są filtry UV, które zabezpieczają włosy przed procesem utleniania oraz matowieniem.

Poznaj właściwości odżywki do skóry głowy Montibello Smart Touch Save My Hair:
tworzy barierę przed agresywnymi czynnikami
nawilża
kondycjonuje skórę głowy
naprawia uszkodzenia
zmiękcza włosy
zawiera wyciągi z melona kalahari i środki przeciwutleniające
zawiera filtry UVA i UVB
chroni włosy przed słońcem

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-12, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, Phenyl Trimethicone, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzophenone-4, Benzyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Metoxyphenyl Triazine, Citric Acid, Citornellol, Citrullus Lanatus Seed Oil, Cyclohexasiloxane, Diazolidinyl Urea, Dimethiconol, Disodium EDTA, Disodium Phosphate, DMDM Hydantoin, Gluconolactone, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Moringa Oleifera Seed Extract, Phanthenol, Parfum, PEG-12 Allyl Ether, Phenoxyethanol, Polyquaternium-6, Propylene Glycol, Sodium PCA, Triethanolamine, CI 19140, CI 28440, CI 42051, CI 47000, CI 47005

Uzależnia

Mimo, że nie jestem zwolenniczką kosmetyków o tak obszernym i nie za ciekawym składzie, to jednak ten produkt mnie urzekł a raczej nie mnie a moje niesforne włosy. Moja mama kupiła go u znajomej fryzjerki za jakąś niewielką cenę z przeznaczeniem dla mnie. Odżywka jest dwufazowa, na górze utrzymuje się pianka, na dole konsystencja jest płynna. Przed użyciem należy wstrząsnąć. Opakowanie jest dość małe, kosmetyk nakłada się spryskując nim włosy. Produkt ma wiele zastosowań, ja używałam głównie na włosy od połowy długości po myciu przed suszeniem oraz czasami na suche włosy, gdy były mocno napuszone. U mnie był mało wydajny, bo przez ten obłędny zapach taki typowy dla pięknie pachnących profesjonalnych kosmetyków z salonów fryzjerskich, stosowałam go bardzo często. Świetnie zabezpiecza końcówki, ale i całe włosy przed wysoką temperaturą, posiada filtr. Nawilża i wygładza włosy, które są dzięki niemu miękkie i odżywione. Gorąco polecam. Ja się niestety uzależniłam od tego kosmetyku.