Biotaniqe, Terapia śluzem ślimaka, Krem do rąk

Biotaniqe, Terapia śluzem ślimaka, Krem do rąk

Krem do Rąk ze Śluzem Ślimaka to bogata, ultraodżywcza formuła, która wygładza, zmiękcza i nawilża skórę dłoni. Pobudzając procesy naprawcze w jej głębokich warstwach, sprawia, że dłonie odzyskują młody i zdrowy wygląd. Skoncentrowana formuła błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

Filtrowany Śluz Ślimaka, dzięki bogactwu naturalnych, doskonale przyswajalnych przez skórę substancji czynnych, intensywnie regeneruje i wzmacnia skórę, a zawartość 10% Masła Shea dogłębnie ją nawilża i odżywia.

Woda probiotyczna pro.aQua wspiera naturalną mikroflorę skór

zapachowa
w tubce
krem
50 - 100ml
kremy do rąk

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua Purificata, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Myristyl Lactate, Methylpropanediol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Snail Secretion Filtrate, Cetyl Alcohol, Lactobacillus Ferment Lysate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Palmitic Acid, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Parfum.

Ciekawy krem do rąk

Od pewnego czasu chciałam spróbować produktów ze śluzem ślimaka, okazja trafiła się sama kiedy na urodziny otrzymałam ten oto krem do rąk ze śluzem ślimaka od Biotaniqe. Krem ma inną niż wszystkie inne, których używałam konsystencję, jets ona całkiem rzadka, co powoduje, że trzeba go od razu rozsmarowywać, bo może spłynąć z dłoni. Ta konsystencja przywodzi na myśl jedno - mianowicie prawdziwy Śluz Ślimaka. Krem jak dla mnie trochę za długo się wchłania, przez co czuć go parę minut na dłoniach. Uczucie nawilżenia i regeneracji jest wyczuwalne na skórze. Nie jest to efekt długotrwały, ale całkiem przyjemny. Zapach taki sobie, trochę się utrzymuje, ale nie bardzo długo. Cieszę się, że mogłam w końcu wypróbować jakiś produkt ze śluzem ślimaka, bo jest on naprawdę ciekawy i warty uwagi. Teraz rozejrzę się za jakimś kremem do twarzy tego typu. Marka Biotaniqe ma całą serię produktów ze śluzem ślimaka. Jest ona dostępna w Rossmannie