beBIO, Naturalny krem do rąk hipoalergiczny `Siemię lniane`

beBIO, Naturalny krem do rąk hipoalergiczny `Siemię lniane`

Naturalny, hipoalergiczny krem do rąk z olejem lnianym – dla skóry wrażliwej
Krem do rąk zawiera 99,3% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z oleju lnianego ma wysoką zawartość kwasu alfa-linolenowego, wspomaga zmiękczanie skóry, działa kojąco i witalizująco, bogaty w wyjątkowy antyoksydant – witaminę E. Masła shea, kakaowe oraz oleje roślinne odżywiają i wzmacniają jej barierę ochronną. Sok z liści aloesu łagodzi podrażnienia, nawilża i regeneruje skórę. Krem zawiera odżywiające i wzmacniające dla skóry dłoni naturalne proteiny roślinne.
Kompozycja bezzapachowa, polecana dla skóry atopowej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień.
Krem do rąk testowany dermatologicznie.

kremy do rąk
bezzapachowa
w tubce
krem
50 - 100ml
Skóra
wrażliwa, sucha

Dobry, naturalny krem do rąk

Kremy do rąk to u mnie podstawowe kosmetyki. Często je stosuję i często próbuję czegoś nowego. Tym razem kupiłam krem marki beBio, której produktów wcześniej nie miałam okazji używać. Zachęcający jest skład i duża zawartość naturalnych składników. Krem jest hipoalergiczny. Dobry do skóry wrażliwej, dlatego producent przekonuje, że krem jest bezzapachowy, jednak ja wyczuwałam mało intensywny zapach, myślę, że przez zawartość Masła shea i kokosowego w składzie. Krem bardzo dobrze nawilża, nawet mocno wysuszone i szorstkie dłonie np. Stosowaniem silnych środków dezynfekujących. Nie podrażnia skóry i bardzo szybko się wchłania. Ogromnym plusem jest też to, że produkt ma opakowanie z recyklingu, które jest giętkie i można wycisnąć krem do samego końca.Krem od bebio naprawdę warty uwagi.